(vlastní) Devatero pohádek

Založil matka, 10.01.2017, 11:50:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Klaj

Super. Akorat u Honzy bych cekal smrtku za stromem :D
Draco dormiens nunquam titiliandus

Izabella08

Citace od: matka kdy 28.02.2017, 11:27:11
Ahoj,
přidávám další pohádky. Tentokrát Honza málem králem a Červená Karkulka.
Karkulku jsem chtěla vzdát, měla jsem obavy, jak zaplnit celou baseplate. Nakonec jsem podlehla přání okolí a Karkulka je, jen jsem z babičky udělala náruživou zahradnici.
Samozřejmě připomínky vítám.

Dito, hledala jsem vlka...a našla jsem jej:):)

Je to moc krásný, pohádkový a i  vtipný...Olomoučané budou nadšení!!!!

milanv

Mám jedinou připomínku: nemůžu se dočkat, až to v Olomouci uvidím naživo a komplet sestavené!
Opravdu se ti to povedlo. Krásně vystavěné scénky, kompozičně výborné, krásně poznatelné, s dějem - co chtít víc?
Pán na Žlutém hradě

HD

Vlk si opravdu umí vybrat nocleh (a vlastně i denleh) - tak krásná kamna jsem neviděl už hodně dlouho. Osobně bych se sice snažil koleno komínové roury řešit novým kolínkem v černé nebo i šedé barvě. Ale nechybí mi tam.
Hodně se mi líbí zakotvení okenních rámů v chaloupce. Divočinu na zahrádce bych osobně vnímal tak, že Karkulčině babičce už scházely síly :| . :)

Málemmonarchu Honzu bohužel moc důvěrně neznám, a tak nemůžu objektivně hodnotit. Postaven je ale na jedničku.

A koukám ještě, že do chaloupky už byl zaveden střídavý, střídavý silný elektrický proud:D (Soudím dle toho, že bych nechtěl zapalovat takto vysoko a navíc u stěny uloženou svíčku (kam ale lampu zase umístit, aby nezacláněla ve výhledu?) - ale to je už opravdu hledání pro pohádky nepodstatných detailů, které nemají sebemenšího vlivu na to, že se mi Tvoje stavby na pohádkové téma velice líbí .) :)

Budou další? Pohádková atmosféra ze scének přímo dýchá, a to je moc dobře.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

matka

Moc děkuju.
Smrtka je výborný nápad, pokud se mi nějak pěkně vyvede, dám jí tam.
Další pohádky přibudou, chybí jen pár maličkostí a bude hotovo všech třináct zamýšlených. Prozatím.
Paní na Žlutém hradě

Tomik

Moc pěkné stavby na téma pohádek. Vlk vypadá výborně zachumlaný v posteli. U toho Honzy bych bez nápovědy vůbec nepoznal, o co jde. Mimochodem, nechybí Honzovi šátek s buchtami? To je totiž jediná věc, kterou mám s Honzou spojenou...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

matka

Přidávám poslední dvě "velké" pohádky. Smolíček pacholíček a Princezna ze mlejna.
Paní na Žlutém hradě

matka

A protože mám Třináctero dostavěno, zde je pohled na všechny moduly pohromadě.
Paní na Žlutém hradě

matka

A ještě ty malé...
Princové jsou na draka
Pyšná princezna
Zlatovláska
Pták Ohnivák
Šípková Růženka

Pokud by měl někdo touho omrknout více fotek i s doporučenými změnami, pak jsou ke shlédnutí na odkaze v podpisu.
Díky za pozornost.
Paní na Žlutém hradě

Martins

Tak to už je na mě fakt MOC! MOC pěkné, originální koncepce jednoho MOCu, no a zpracování parádní...  :)

milanv

Teda! Ty pohádky jsou samy o sobě krásné. Ale ten celek, to je bomba! To se ti fakt povedlo!
Pán na Žlutém hradě

Faire

Nádhera! Plameňák je úžasný, skvělý výběr figurek a jejich tváří, a i některé fotky (Růženka) jsou parádní...

Hana129

Tak já nemám slov! Prostě parádá, tolik skvělých nápadů a i to propojení a využití každého místa.


HD

To už je na mě moc... Jednotlivě jsem tu nádheru ještě snesl, ale ani ve snu by mě nenapadlo, jaké jsi měla vlastně plány.
Jen doufám, že máš v plánu nějak návštěvníky motivovat k nalezení všech třinácti. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

matka

Děkuju. Pohádky, to byla taková srdcovka, tak mám moc radost, že se líbí.
Paní na Žlutém hradě