5. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 12.03.2006, 18:28:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

čas a místo

před Velikonocemi 7. 4.
před Velikonocemi 14. 4.
po Velikonocích 21. 4.
po Velikonocích 28. 4.
jiné datum - navrhnu
uzavřená společnost - restaurace s dobrým jídlem a pitím
uzavřená společnost - hospoda - stačí utopenci, klobása, ... a dobré pití
místo konání - je mi to jedno
datum konání - je mi to jedno

Propojené události

peter

#120
Tak koukám, že to bude dost prořídlé. Kdo tedy kromě mě skutečně na páteční sraz dorazíte?

Takže jak to vypadá:

  • Peter
  • Llevelyn
  • Raistlin
  • Shi-So
  • Leguán
  • Otazník
  • betakaroten
  • sam.no
  • jajir
  • neissnet
  • Petrjr
  • Mates
  • Peetrs
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Llevelyn

Llevelyn a Raistlin a minifig v plné polní..

Nejspíš i Leguán a Shi-So, bo mají u mě lego... >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

betakaroten

Moje mrkvičkost v poloprázdné městské ;D

sam.no

Já s malým taky snad dorazím, pokud někde v Praze nezabloudím ;D >:D

jajir

Citace od: peter kdy 20.04.2006, 10:50:42
Tak koukám, že to bude dost prořídlé. Kdo tedy kromě mě skutečně na páteční sraz dorazíte?

Takže jak to vypadá:

  • Peter
  • Llevelyn
  • Raistlin
  • Shi-So
  • Leguán
  • Otazník
  • betakaroten
  • sam.no

taky dorazim se na vas podivat.

Shi-So

#125
CitaceNejspíš i Leguán a Shi-So, bo mají u mě lego... >:D

Ano ano ,uz se tesim na Ferrari ;D ;D ;D

niessnet

Moje maličkost by se tam taky zřejmě přišla na chvilku podívat i když mě tam tentokrát netáhne žádný kšeft - to mě skoro i mrzí.   :'(
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Petrjr

Citace od: peter kdy 20.04.2006, 10:50:42
Tak koukám, že to bude dost prořídlé. Kdo tedy kromě mě skutečně na páteční sraz dorazíte?

Takže jak to vypadá:

  • Peter
  • Llevelyn
  • Raistlin
  • Shi-So
  • Leguán
  • Otazník
  • betakaroten
  • sam.no
  • jajir
Také tam budu

Petrjr

Citace od: Llevelyn kdy 20.04.2006, 13:00:30Nejspíš i Leguán a Shi-So, bo mají u mě lego... >:D
Děvče, nezapomeň a koukni se doma, jestli Ti tam někde nepřebývá CZ katalog na 98 (případně starší). A abych mé argumenty podpořil - také mám pro Tebe nějaké drobnosti.  8)

peter

#129
Jelikož jsem Pražák a až teprve před hodinou jsem konečně zjistil, kde ta restaurace vlastně je, tak zde raději vkládám mojí mapku.

Jelikož skoro denně chodím z práce touto ulicí, kolem Masarykova nádraží, tak jsem si nemohl vybavit, kde to vlastně je. Na webových stránkách restaurace, sice mapa je, ale pokud se podle ní budete řídit, tak to 100% nenajdete a nebo budete dokonale zmateni jako já.
Na mapě má totiž na onu restauraci ukazovat šipka, jenže restauraci by jste tam hledali marně. Správné místo jsem na obrázku označil zeleným kroužkem .
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomG

Tak to vypada, ze mi to zas nevyjde, budu muset jet domu si vyzvednout dopis z NBU.
Only the best can survive.

Mates

#131
Já snad dorazím také, jen nevím přesně v kolik ;)

Peetrs

Vypadá to, že mě to dnes konečně vyjde a přijdu. Jsem zvědav kdo se pod všemi těmi přezdívkami skrývá...  :D

Jarmila

A vezměte někdo s sebou foťáček.    Prosím.
Ať je zase nějaké to foto do "památníčku".  ;D
A my, co nepřijdeme, ať alespoň fotečky zkoukneme.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

Citace od: Jarmila kdy 21.04.2006, 10:08:24
A vezměte někdo s sebou foťáček.    Prosím.

JJ už ho mám připravený - neboj.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: peter kdy 21.04.2006, 10:11:26
Citace od: Jarmila kdy 21.04.2006, 10:08:24
A vezměte někdo s sebou foťáček.    Prosím.

JJ už ho mám připravený - neboj.
Kdybych mohla, tak Tě adoptuji. Byl bys mé lepší JÁ.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Já tentokrát bohužel nebudu. Jsem jako včelí medvídek - "Nestíhám, nestačím, nesnídám a nesvačím..."
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

niessnet

Hmmm, tak bohužel se taky asi nezúčastním - sem nějakej nachlazenej.  :(
Ale v duchu jsem s vámi.  ;)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

muzzo

To budou v Hybernii koukat, když tam mají připravené stoly pro 30 lidí a nepřijde jich ani polovička  ;D Proto všichni Vy co nechcete přijít, zvažte ještě jednou své rozhodnutí a přijď te, nebude te litovat  ;)

niessnet

Citace od: muzzo kdy 21.04.2006, 14:48:50
To budou v Hybernii koukat, když tam mají připravené stoly pro 30 lidí a nepřijde jich ani polovička  ;D Proto všichni Vy co nechcete přijít, zvažte ještě jednou své rozhodnutí a přijď te, nebude te litovat  ;)
Byl bych přišel rád, ale nemůžu si dovolit bejt teď nějak delší dobu nemocnej. Nedávno sem si takhle uhnal zánět plic. I když dneska to vypadá spíš jen na horší rýmu  ;D Ale přecejen mít s sebou padesát kapesníků je na nic.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

muzzo

5 Pražská lego pub hospoda, aneb PCho pomsta  ;D ještě nikdy jsem neviděl, že by někdo na objednané jídlo čekal tak dlouho  ;) Nevím jak ostatní, ale já se tím luxusem cítil trochu stísněn, zlatý Kladivo.  ;D

PS: Sice jsem Tě nepotkal Mates, ale je to pořád nerozhodně ;D

betakaroten

Co takhle udělat další sraz ve větších, ne nutně pouze stravovacích prostorách? Co taková sokolovna ;D dost prostoru na vyřádění dětí, ještě víc prostoru na předvedení staveb... a jestli mají sokolíci "kulturní zázemí", kde by se daly případně uklohnit pudinky >:D

Llevelyn

No ceny byly poněkud vyšší, prostory trochu hogo fogo a poněkud baby non friendly, ale jinak to bylo gut..

For Betakaroten.. ještě jednou tu někdo řekne slovo "pudink" a je synem smrti.. >:D

Jo a vyšla pudinková kuchařka.. jen jak udělat kachnu se zelím z pudinků, tam nepíšou.. ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

peter

Takže vše podstatné o lokálu zde již bylo zmíněno, tak sem dám aspoň pár fotek. Jinak účast bohužel byla oproti minulým dvou srazům nižší. Odhadoval bych to tak na cca 14-16 členů. Jinak chci poděkovat betakarotenovi, za donesení svého MOCu a doufám, že ho budou další na příštích srazech v hojném počtu následovat.

Co se týká dalšího srazu, tak bych i já byl pro změnu podniku. Mates zde již navrhoval lokál u Rozvařilů, takže co to zkusit tam. Ceny budou jistě nižší a co do dostupnosti, to je také dobré.

Na první fotce je skupinka, kterou to vlastně začalo. Potom dorazilo pár dalších členů, takže do cca 20:00 byl stav přibližně takový, jaký je vidět na fotce č.2 (+2, kteří byli zrovna mimo). Kolem 21:00 ještě dorazil "Muzzo" a "?". Na fotkách 3 a 4 je vidět něco málo ze servírovaných jídel. Zbývající fotky jsem věnoval betakarotenovu MOCu parní lokomotivy.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

... a ještě obrázky MOCu:

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

jajir

Sraz byl opravdu peknej  :D,
i Betakarotenova masinka a vagonek, priste taky zkusim neco donest, i kdyz bude vysoka konkurence.
Livelin ozvi se, jak to bude s tema vagonkama ?

PS. jo a diky za krabici  :D

Benelli_2000

Mašinka byla COOL  ;) Sraz byl fajn - dostal jsem pistolku a 6 hnědejch kostiček  ;D To, když jsem řek tý svý, tak nemohla uvěřit, že z toho mám takovou radost.

Peetrs: Dlužíš mi modrej baseplate!   >:D

ShiSo: Good pokec, doufám, že tě pak Llevelyn o ty světýlka neokradla  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Shi-So

#147
Citace
ShiSo: Good pokec, doufám, že tě pak Llevelyn o ty světýlka neokradla  ;D


Srazik byl pohodovej ,snad jen na me trochu moc luxusni misto a cekaci doba na jidlo se smele vyrovna cekackam na ceskejch drahach ,ale jinak ok 8)


Benelli_2000:
Svetylka jsem uhajil ;D ;D ;D
(za ty ,me ted pulka lidi na foru nemuze prijit na  jmeno ;D)
Tvoje devce je super ,ani neutekla ,kdyz jsme venku tak nadsene spustili o kostickach ;)


niessnet

Jééé, škoda že sem se taky nešel podívat. I když to vypadá na mě a mou peněženku moc nóbl.  ;D Minulá hospoda byla taková útulnější i když obsluha nic moc.
No příště, no.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman