Bourací víkend 16.10-19.10

Založil peki, 30.08.2014, 09:03:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

papluh

Poprosím ubytovanie tiež na piatkovú noc (z piatka na sobotu).

JimB

Prosím o nocleh pro jednoho z pátku na sobotu. 
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

Aki

Prosím 2 lůžka pro mne a Sakorase.

DarkDrago

Taky bych se přihlásil o lůžko i když nevím jak to přesně budu mít. Pojedu s naší Brněnskou skupinou (měch + menadruhou), takže nevím jestli budu potřebovat lůžko, když budu (asi) čerpat z jejich výhod a taky když přihlédnu k tomu kdy jsem šel spát první noc na Lipně po nonstopu >:D
Dračí páni s mocí ohně...

peki

Počítám s nahlášenými někdo další? Prosím i o info kdo určitě nepřijede a s kým je domluvený na odvozu. Připomínám možnost uskladnění u Mirka s následným převozem na další akci na jaře 2015.

Petronel

Já sice budu na jednu noc, ale dle dohody prosím Pekiho o odvoz staveb do Liberce...

Ondrej

Já to pro jistotu napíšu ještě jednou, bylo to psáno ještě než bylo známo oficiální datum. Poprosil bych taky společně s Peterem o přespání z pátka na sobotu.

matka

Dorazím na Lipno v pátek, ale v noci zase zpátky. Takže modely si odvezu, ale nocleh nepotřebuji.
Paní na Žlutém hradě

cendix

Já bych poprosil o jeden nocleh ze čtvrtka na pátek, kdyby to šlo.

danyboy

Taky bych prosil o nocleh z pátku na sobotu.
Děkuji.

germik

Na Lipno se nedostanu, takže bych poprosil o uskladnění u Mirka a následný převoz do Lanškrouna kde si to potom vyzvednu... (nijak extra nebazíruju na tom aby to zůstalo postavené - kdyžby se tím mělo ušetřit místo... ;) )
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Ethan

Ahoj, dneska jsem se dozvěděl, že mi padnul odvoz modulárních domů z Lipna do Prahy. Našel by se prosím někdo, kdo tam bude a mohl mi je přivézt? Po Praze si pro ně asi zvládnu dojet, v nouzi bych mohl asi i lehce za Prahu.

pryb

Jestli si pak pro ně dojedeš do Komořan, tak ti je můžu vzít.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

mirek

Poprosím o nocleh na dvě noci, čtvrtek a pátek. Děkuji. Mirek.

Ethan

Citace od: pryb kdy 03.10.2014, 20:53:49
Jestli si pak pro ně dojedeš do Komořan, tak ti je můžu vzít.
To by neměl být problém, díky moc.

Robbed

Ahoj, bohužel se nemůžu dostavit na bourací víkend osobně, takže bych chtěl poprosit, jestli by se našel nějaký další dobrovolník na pomoc s rozebíráním. Togaran se nabídl na pátek večer a sobotu dopoledne (myslím, že by se to dalo stihnout za páteční večer). Hodil by se ještě někdo, ať na to není sám. Já budu navigovat a instruovat přes webkameru. Pokud někdo má přenosnou webkameru a mohl zapůjčit, byl bych moc vděčný (zatím máme jen přes notebook a to není úplně praktický). Díky!

milanv

Není problém, kameru beru. Přihlašte se u mě o ni. Předpokládám, že taky potřebuješ dopravit Knihu?
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: peki kdy 30.08.2014, 09:03:23
Seznam přihlášených lidí na bourání
======================

Jste tu opravdu všichni?

Ocením info v tomto vláknu i od těch co nepojedou a jsou domluveni na odvozu s někým jiným:
nick, MOC odveze nick 

Chairudo

Jedu v pátek ráno přes Loštice do výrobny Olomouckých tvarůžků, chutný nákup za lepší ceny  ;D
Jestli chcete něco přivézt na Lipno objednávky přijímám do zítřka do půlnoci. Pošlete mi sz a mějte přesné drobné  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martins

Ahoj Peki, přihlas mě bez noclehu, ale jestli dorazím ještě není jisté. Mojí drobotinu pobere kdyžtak milanv. Pokud dorazím tak v pátek odpoledne.

MÍLA

Citace od: peki kdy 14.10.2014, 15:13:41
Citace od: peki kdy 30.08.2014, 09:03:23
Seznam přihlášených lidí na bourání
======================

Jste tu opravdu všichni?

Ocením info v tomto vláknu i od těch co nepojedou a jsou domluveni na odvozu s někým jiným:
nick, MOC odveze nick 

Já se tam nevidím, nejdřív jsem sice psal že nevím ale potom jsem to změnil a psal sem ti i do zprávy že
chci z pátku na sobotu na ten společenský večer.

peki

Citace od: MÍLA (em4cz) kdy 15.10.2014, 17:14:22

Já se tam nevidím, nejdřív jsem sice psal že nevím ale potom jsem to změnil a psal sem ti i do zprávy že
chci z pátku na sobotu na ten společenský večer.

Pridano pozice 22

Petronel

Pražáci určitě vás jede víc v pátek na Lipno...
Napište mi kdyžtak prosím. Viz info zde:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=44636.msg210267#msg210267

díky

skmaand

Prosím Pekiho o zaslanie mojich modulárov + kniha z výstavy kuriérom . Lipno mám trochu od ruky (cca 650km ) . ďakujem

Kubos.cz

Ahoj, na Lipno nedorazím.
S knihou a ve všech ohledech mne zastoupí Jukuruku-Kuba(díky). Potřeboval bych však někoho kdo by moje sesbírané věci odvezl do Brna. Budete mít někdo prosím možnost ?

Izmael10

Môj hrad odvezie papluh a s rozoberaním pomôže danyboy.

SpCasPi000

Tiež nedorazím, o moju časť dedinky (United Castle Project) sa tiež dúfam dobre postarajú danyboy+papluh ;)

Kuba

Citace od: Kubos.cz kdy 16.10.2014, 13:27:04
Ahoj, na Lipno nedorazím.
S knihou a ve všech ohledech mne zastoupí Jukuruku-Kuba(díky). Potřeboval bych však někoho kdo by moje sesbírané věci odvezl do Brna. Budete mít někdo prosím možnost ?

JJ rozebíram a dávam vše do jedne bedýnky já. A však je nějaký Brňák, který by to převezl k sobě domů, aby si to u něj pak Kuboš mohl vyzvednout??

Neřád :-)

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 16.10.2014, 18:47:21
Citace od: Kubos.cz kdy 16.10.2014, 13:27:04
Ahoj, na Lipno nedorazím.
S knihou a ve všech ohledech mne zastoupí Jukuruku-Kuba(díky). Potřeboval bych však někoho kdo by moje sesbírané věci odvezl do Brna. Budete mít někdo prosím možnost ?

JJ rozebíram a dávam vše do jedne bedýnky já. A však je nějaký Brňák, který by to převezl k sobě domů, aby si to u něj pak Kuboš mohl vyzvednout??

ahoj muzu to vzit mel bych mit misto
tom

Kuba