#4 Prazska KOSTKY pub org hospoda

Založil werrac, 10.02.2006, 11:47:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

werrac

Dalo by se to resit treba takhle :-)

TomG

Nebo taky ne, pze me vic vyhovuje Po-Ct, pze Pa, So, Ne nejsem vzdy v Praglu a tahle volba tam zatrhnout nejde.
Only the best can survive.

muzzo


otaznik


Colonel32

ja bych preferoval jeste unor...

peter

Vzhledem k tomu, že u nás opět začíná další kolo promocí, tak já bych mohl buď příští týden tj. 24.2. nebo až toho také zmíněného 10.3.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32


Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 15.02.2006, 12:17:05
24 zni dobre

jsem pro 10. března

zakladatel ankety dne konání příští hospody ji může nyní změnit na anketu data konání
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

werrac

#8
No zvitezil patek 14 hlasu, vcetne lidi, kterym je to jedno 8 hlasu, je pro variantu patek celkem 22 lidi ze 25 hlasujicich. Takze ted datum.

A je to tak, ze jina varianta k hlasovani neni a nebude, pro ty zvlast stourave :-) :-)

Jarmila

Citace od: werrac kdy 15.02.2006, 13:01:40
A je to tak, ze jina varianta k hlasovani neni a nebude, pro ty zvlast stourave :-) :-)

Vždyť ono snad ani není do čeho šťourat, alespoň mne nic nenapadá. A že jsem se snažila najít chybku.  ;D
Pamatoval jsi na všechny logicky myslitelné varianty.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

werrac

Hlasovalo zatim jen "malo" lidi, co Vy ostatni ??

Llevelyn

Hlasovalo 16 duší..ono to skalní hospodské jádro z Práglu a okolí o moc víc členů nemá ;D ;D ;D ;D

Kdo má co u mě, ať kouká naklusat..
Středočeské distribuční centrum. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

werrac

Hlasoval nekdo 17ty a vyresil tim docasne shodu
hlasu, takza nyni vede o jeden hlas varianta 10.3. :-)

otaznik

Citace od: werrac kdy 16.02.2006, 11:10:44
Hlasoval nekdo 17ty a vyresil tim docasne shodu
hlasu, takza nyni vede o jeden hlas varianta 10.3. :-)
Já myslím, že na svolání hospody na příští týden je už teď pozdě a nechal bych to tedy na 10.3.

sam.no

  :'(  tak to se tam zas nedostanu   :'(

werrac

Takze vyhral patek 10.3. o 4 hlasy. Tak a ted by to nekdo zkuseny mel zorganizovat :-) Tak kdo se toho ujme ?

Jarmila

Citace od: werrac kdy 17.02.2006, 06:42:54
Takze vyhral patek 10.3. o 4 hlasy. Tak a ted by to nekdo zkuseny mel zorganizovat :-) Tak kdo se toho ujme ?

Tak to vypadá, že se sejdeme 10. března, ale asi u levé zadní na Václavském náměstí.  :D
Pro jistotu si do batůžku na výlet do Prahy za AFOLy přibalím teplé spodní prádlo.  ;D ;D ;D
Co takhle zkusit tu Hybernii, kterou navrhoval v prosinci PC a nezajistil? Mohl by to některý z Pražáků obhlédnout a v případě kladného posouzení i zároveň zamluvit? Nebo máte někdo jiný nápad či již dávno někde jinde sjednáno?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

ja jsem HC zastance Kladiva.. pokud to zorganizujete nekde jinde, tak klidne prijdu, ale na triko si to neberu...

Llevelyn

Ve čtvertek 23.2. jedem do Práglu, tak zkusím něco v pidlivizaci..třebas tu Hybernii, či jiný pajzel ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

peter

Citace od: Colonel32 kdy 20.02.2006, 16:36:30
ja jsem HC zastance Kladiva.. pokud to zorganizujete nekde jinde, tak klidne prijdu, ale na triko si to neberu...

Já bych byl také opět pro Kladivo. Nejvíce mi tam totiž vyhovuje ten uzavřený salónek, kde jsme byli v podstatě sami :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: peter kdy 20.02.2006, 17:23:25
Já bych byl také opět pro Kladivo. Nejvíce mi tam totiž vyhovuje ten uzavřený salónek, kde jsme byli v podstatě sami :D

Ano, to bylo výhodné. Jenže i když to byl uzavřený salónek, tak mi oblečení smrdělo kouřem. Kamarádka, u které jsem nocovala, měla do rána zamořeno cigaretovým kouřem. A upřímně - jít na toaletu vyžadovalo trochu hrdinství a vyšší podrážky.

V té Hybernii se taky psalo o možnosti uzavřené společnosti.

A v minulé hospodě se "muzzo" kasal, že zná hezkou hospůdku. Tak ať se vyjádří.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

http://www.aa.cz/urudolfa/index.html rezervuji tam 20 míst, tedy salonek A na 10.3.2006 od 17:00. Jestli proti tomu nikdo nic nemá, jen jsem zklamaný, že při mé poslední návštěvě nebyl nový personál moc příjemný, ale možná jsem přecitlivělí  ;D

peter

#22
Citace od: muzzo kdy 21.02.2006, 09:44:41
http://www.aa.cz/urudolfa/index.html

No vypadá to velmi zajímavě. Projel jsem i celkem obsáhlý jídelní i nápojový list a z mého pohledu jsou i ceny celkem přijatelné. Pokud tedy mohu za sebe, tak jsem pro, kór když můžeme být opět oddělení v salónku. Takže už se fakt moc těšim :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

I já se budu těšit na setkání... ;D
Nemám nic proti objednání.... :D

Mates

Jindroushi, napadlo mě, nechceš také přijet? Že by sis domluvil nějakou pravidelnou návštěvu zaměstnavatele a mohl by si přijít také, co ty na to?!? >:D ::) 8) ;D
Spojil by jsi příjemné s užitečným... ::) 8)

Micho

Citace od: Mates kdy 21.02.2006, 18:22:17
Jindroushi, napadlo mě, nechceš také přijet? Že by sis domluvil nějakou pravidelnou návštěvu zaměstnavatele a mohl by si přijít také, co ty na to?!? >:D ::) 8) ;D
Spojil by jsi příjemné s užitečným... ::) 8)

To by som tam prišiel asi aj ja. Aby som niečo vybavil.  8)

Jindroush

Já jezdím, jen když si zaměstnavatel usmyslí a zrovna teď se nic nerýsuje a jaksi čekat, že se bude kvůli mě hospoda konat/posunovat, to by mě ani nenapadlo, stejně věčně nestíhám.  :-\
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 21.02.2006, 18:37:08
Já jezdím, jen když si zaměstnavatel usmyslí a zrovna teď se nic nerýsuje a jaksi čekat, že se bude kvůli mě hospoda konat/posunovat, to by mě ani nenapadlo, stejně věčně nestíhám.  :-\
Ahaaaa...
...já to myslel i tak, že by jsi jako aktivně sám řekl šéfovi, že přijedeš na pár dní a bylo by to zrovna v době konání hospůdky... ::) >:D ;D A pak by jsi měl na pár týdnů od šéfika zase pokoj... :D :P
No uznej, nezní to špatně, alespoň by si se po dlouhé době na venkově zase "vyvenčil" >:D :D ;D

muzzo

http://www.aa.cz/urudolfa/index.html rezervováno! 20 míst, na 10.3.2006 od 17:00. Na všechny se moc těším  ;) nejvíc na minifiga  ;D

Jarmila

Citace od: muzzo kdy 24.02.2006, 12:45:04
Na všechny se moc těším  ;) nejvíc na minifiga  ;D

Tak to se těš dvakrát. Přijedu i s tím mým zvířátkem.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!