Televize Nova - magazín Víkend - Kostky jsou vrženy

Založil Karel K, 07.01.2006, 21:40:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

KLF

#60
Citace od: J_BOB kdy 11.01.2006, 16:44:08
za desat tisice? na nejaom ceskom netovom obchode maju to tusim legends vydanie  za cca 2 000 KC  :o  :o :o :o :o

...a to je prave ten ZASADNY rozdiel !
Terminated.

Colonel32

originalni konstelace se bohuzel lisi pouzitim zlutych windows 1x1x1 na ktere uz neni forma, takze do reedice sly brick 1x1x1 with headlight, a na fotce na obalu krabice je to vyretusovane... original verze je jaksi zadanejsi...

KLF

Citace od: Colonel32 kdy 11.01.2006, 17:39:03
originalni konstelace se bohuzel lisi pouzitim zlutych windows 1x1x1 na ktere uz neni forma, takze do reedice sly brick 1x1x1 with headlight, a na fotce na obalu krabice je to vyretusovane... original verze je jaksi zadanejsi...

No a hlavne to za tu cenu malo aj original krabicu a navod. (teda co sa tej USS tyka)

Terminated.

Ravenhorn

Kdo mi to posle pres email nebo icq v lepši kvalitě než je tu ta 40 megova. prosím
Castle, Pirates a Star Wars.

Micho

Citace od: Ravenhorn kdy 11.01.2006, 18:40:01
Kdo mi to posle pres email nebo icq v lepši kvalitě než je tu ta 40 megova. prosím

To by som aj ja bral.  :D

TomG

Citace od: Colonel32 kdy 11.01.2006, 17:39:03
originalni konstelace se bohuzel lisi pouzitim zlutych windows 1x1x1 na ktere uz neni forma, takze do reedice sly brick 1x1x1 with headlight, a na fotce na obalu krabice je to vyretusovane... original verze je jaksi zadanejsi...

Spis se tento typ oken nepouziva, forma patrne skoncila svou zivotnost a nejak nemali potrebu nechat dalat novou. Pze ty formy na lisovani nejsou zrovna nejlevnejsi.
Only the best can survive.

Dickie

Citace od: Ravenhorn kdy 11.01.2006, 18:40:01
Kdo mi to posle pres email nebo icq v lepši kvalitě než je tu ta 40 megova. prosím

Nevystavíte to někde na nějakej tracker?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

rdk

Citace od: Ravenhorn kdy 11.01.2006, 18:40:01
Kdo mi to posle pres email nebo icq v lepši kvalitě než je tu ta 40 megova. prosím

Mě tedy kvalita 40MB verze přišla dostatečná a díky za ni....

Ravenhorn

tak prosim tu lepsi verzi. Ja uz jsem zvyklej na videa z digitalni televize a na HD trailery apod. takze pro me je to hrozna kvalita.  :P
Castle, Pirates a Star Wars.

rdk

Citace od: Ravenhorn kdy 12.01.2006, 00:07:58
tak prosim tu lepsi verzi. Ja uz jsem zvyklej na videa z digitalni televize a na HD trailery apod. takze pro me je to hrozna kvalita.  :P

Snad nečekáš, že to někdo graboval z digitálního HDTV zdroje. ;D ;D 8)

Ravenhorn

no to ne ale z digitalniho vysilani urcite. nebo i z analogu ale nejakou tak v divx kolem 80-100 mega nebo mpeg jeste vic.
Castle, Pirates a Star Wars.

rdk

Citace od: Ravenhorn kdy 12.01.2006, 00:23:50
no to ne ale z digitalniho vysilani urcite. nebo i z analogu ale nejakou tak v divx kolem 80-100 mega nebo mpeg jeste vic.

Satelit tě nespasí, ten je sám o sobě hodně komprimovanej (navíc Nova satelitní vysílání stejně bojkotuje), v Praze z pokusnýho DVB-Tčka "leze" tuším zatím jen ČT...

Z "obyčejných" analogových TV karet se IMO nic moc zázračnýho nedostane a kompresí to už moc nepokazíš...

KLF

Citace od: hobby kdy 11.01.2006, 09:01:05
To Colonel:
V televizi jsi řekl, že některé staré sety se draží v Německu  za 1000 - 1500 €  :o. Rád bych - a asi nejsem sám -  znal některé tyhle konkrétní sety. Můžeš nás o nich informovat ? Díky.

Hm. A co povies na toto ?
Terminated.

Mates

#73
Citace od: rdk kdy 12.01.2006, 00:34:10
Satelit tě nespasí, ten je sám o sobě hodně komprimovanej (navíc Nova satelitní vysílání stejně bojkotuje), v Praze z pokusnýho DVB-Tčka "leze" tuąím zatím jen ČT...
V Praze, respektive z Cukráku chytáme přes DVB-T kartu ČT1,ČT2,ČT24,NOVU - určitě. Byla tam i Prima a Óčko, ty už zrušili :-\ Dále tam je myslím 5 rádiových vysílání.
Více na http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/multiplex-a.html
Samozřejmě, že na domovské stránce http://www.digitalnitelevize.cz/ najdete vše, co vás zajímá ::) 8) :D

rdk

Citace od: Mates kdy 12.01.2006, 11:00:13
V Praze, respektive z Cukráku chytáme přes DVB-T kartu ČT1,ČT2,ČT24,NOVU - určitě.

Tak to je pro mě novinka, dík za info. 8)

Mates

Citace od: rdk kdy 12.01.2006, 11:20:32
Citace od: Mates kdy 12.01.2006, 11:00:13
V Praze, respektive z Cukráku chytáme přes DVB-T kartu ČT1,ČT2,ČT24,NOVU - určitě.

Tak to je pro mě novinka, dík za info. 8)
Rádo se stalo, chlope ;) :D

Colonel32

Citace od: KLF kdy 12.01.2006, 00:47:24
Hm. A co povies na toto ?

To by na 1000 Euro klidne jit mohlo... 7740 uz jsem nekolikrat videl jit prez 200 euro, a MISB ti u starych setu zveda cenu klidne tak 4-5x, mozna jeste vejs kvuli raritnosti, mozna zase min, kvuli az prilis velkym nakladum...

Ravenhorn

Kamarád má digitální tv kartu a nahraval mi nějaké Vyvolené a to byla kvalita. a to je mimo Prahu
Castle, Pirates a Star Wars.

cembry

Nevim jak je to presne s dosahem DVB-T mimo zatim testovane lokality, ale pravda je ta, ze kdyz bude treba nahrat neco z Primy nebo CT, pouzije se digitalni satelit a to je dostatecne kvalitni. Se zaznamem z n@vy bez DVB-T je to horsi, musi se pouzit klasicka antena a pak uz je to znat  :(

KLF

Terminated.

Colonel32

tak v jedne veci me reportaz trochu zklamala.... myslel jsem, ze se trochu zvedne poptavka po pouzitem legu, hlavne po spatne prodejnem vesmiru... nedomyslel jsem to do konce, a hlavni co se stalo bylo, ze 6. panzerovana divize "Skyline Cruise" zvedla poptavku akorat po hradech, ktere byly uz tak nedostatkovym zbozim...

J_BOB

imho to bude tym, ze hradov bolo podarenyh viac ako SPACE. tam boli dobre imho CS, m:tron, blacktron I,II, futuron a zvysok nic moc
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

blacktron I mam k dispozici kompletni kolekci, a stejne to nikdo nechce...

hobby

Obecně vzato, prodejci lega i sám výrobce nemohli mít z reportáže radost a taky neměli. Příliš tam byla akcentována vysoká cena stavebnic  a dále tam byla zmínka o konkurenčních výrobcích (Žako).

otaznik

Na druhou stranu to bylo o LEGU a ne o konkurenci, takže přecejen to IMHO více pomohlo LEGU.
Je potřeba si taky uvědomit, že to byla reportáž a ne reklama.

Millan

Necetl jsem vsechny prispevky,takze nevim jak se to komu podarilo nahrat a poslat ostatnim...

Kazdopadne mam tu reportaz nahranou na DVD rekorderu na hardisku,takze pro pripadne zajemce to muzu za cenu DVDmedia (20kc)nahrat(DVD+R nebo DVD-R)a prinest do HOSPODY (27.1)

Colonel32

proc je soukroma inzerce PLNA prispevku "koupim hrady"?

TomG

Citace od: Colonel32 kdy 24.01.2006, 20:09:58
proc je soukroma inzerce PLNA prispevku "koupim hrady"?

Si mel prezentovat Space :)
Only the best can survive.

Colonel32

do ted si nadavam, ze jsem nepostavil monorail, a nepujcil si od pajdy vsechny space veci, ktere jsem mu kdy prodal...

cembry

Citace od: Colonel32 kdy 24.01.2006, 20:09:58
proc je soukroma inzerce PLNA prispevku "koupim hrady"?

Ja hrady nechci, nejsou tam zadny zluty postovni auta a uz vubec ne bagry  ;)