#3 Prazska KOSTKY pub org hospoda - patek 27.1. - U Kladiva

Založil Colonel32, 02.01.2006, 23:59:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

muzzo

Citace od: werrac kdy 04.01.2006, 08:32:48
A hloupa otazka, od kolika hodin ?

Dal bych sraz opět mezi 17:00 a 18:00. Tvůj dotaz znamená že příjdeš taky?

werrac

Rad bych konecne na 3. sraz, ale 28. brzo rano odjizdim na hory, tak nevim, jak to budu stihat. Ale zkusim se aspon zastavit na hodinu, hodinu a pul ..... Pokud presvedcim pritelkyni aby pak domu ridila, s pujcenou vybavou me doprava MHD a pak jeste primestska moc nelaka ..... :-)

Karel K

sam.no: Na 4. hospodu to budeš mít z ruky. Mohla by být v Ostravě. Taky bych vás chtěl poznat  ;D

sam.no

Myslím tu pražskou. ;)

A nevím nevím kolik pražáků pojede takovou dálku :-\

Colonel32

ja pojedu nejdal do brna, az bude prvni KOSTKYCON...

PS. je to rezervovano od 17ti hodin

MildaPajda

do 17. makam na dejvicich, pak hned pofrcim...
takze dorazim jako minule spozden cca o jedno pivo a klobasu... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Jarmila

Do 27. 1. 2006 je sice ještě daleko, ale slibuji, že když dožiju, tak dorazím. Snad to najdu.
A příště by to mohl organizovat nějaký jiný Pražák nebo v Praze žijící "kostkáč" nebo by alespoň spolehlivý organizátor Colonel32 mohl vybrat zase jinou hospůdku. Přece nebudu opakovaně táhnout do Prahy do stejné hospody.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32


peter

Citace od: Jarmila kdy 05.01.2006, 17:18:20
Přece nebudu opakovaně táhnout do Prahy do stejné hospody.

Mě je to celkem jedno kam se půjde. Se střední školou se také už x let scházíme stále ve stejné hospůdce a nikomu to nevadí. Pro mě je důležité, že se vůbec někde sejdeme a pokud to tam je dobré, tak tam klidně zajdu i víckrát.

souhlasím ale i s odpovědí C32:
Citace od: Colonel32 kdy 05.01.2006, 17:20:38
muzeme poresit na srazu...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

muzzo

#39
Účast tedy přislíbili C32, TomG, Otazník, MildaPajda, Lavelyn, Rastlin+1, werrac, Peter, Jarmila (počítám taky +1) a muzzo, Mates. Někdo další?

Edit: 11 lidí a 2 děti

Mates


Colonel32

teoreticky muzeme pocitat s nejakou formou ucasti od pn, pac si chce cenu vyzvednout v hospode...

a asi bude potreba panterovi zatelefonovat, pac on to forum koukam nejak vubec necte...

TomG

Citace od: muzzo kdy 12.01.2006, 10:16:51
Účast tedy přislíbili C32, TomG, Otazník, MildaPajda, Lavelyn, Rastlin+1, werrac, Peter, Jarmila (počítám taky +1) a muzzo, Mates. Někdo další?

Edit: 11 lidí a 2 děti

Prislibili, ale obavam se, ze nebudu moct dorazit, tou dobou budu muset jet na Moravu.
Only the best can survive.

Dickie

já bych se taky předběžně přislíbila (+1), pokud se teda do tý doby bolestí nevrhnu z okna. příšerně mě bolí zub  :(
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jarmila

Citace od: Dickie kdy 12.01.2006, 19:56:59
já bych se taky předběžně přislíbila (+1), pokud se teda do tý doby bolestí nevrhnu z okna. příšerně mě bolí zub  :(

Copak? Zubaři stávkují? Jestli ne, tak honem k němu. Ať si můžeme pochutnat na té tolik vychvalované klobásce. :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Citace od: Jarmila kdy 12.01.2006, 19:59:03
Citace od: Dickie kdy 12.01.2006, 19:56:59
já bych se taky předběžně přislíbila (+1), pokud se teda do tý doby bolestí nevrhnu z okna. příšerně mě bolí zub  :(

Copak? Zubaři stávkují? Jestli ne, tak honem k němu. Ať si můžeme pochutnat na té tolik vychvalované klobásce. :D

já mám zubaře v Pardubicích, v pondělí tam jdeme (tímto zdravím Karolínu a svůj Duplo Pick-up  ;))
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

muzzo

Nový příspěvek, ať je to stále na očích  :D  C32, Otazník, MildaPajda, Lavelyn, Rastlin+1, werrac, Peter, Jarmila (počítám taky +1) a muzzo, Mates, Dickie+1.   Někdo další?


11 dospělých a 3 děti

Colonel32

je to dost jedno, mame zarezervovanej salonek s lavicema...

vic lidi = min mista na osobu

Dickie

Absolut OT:
Bratře plukovníku, koukám na Tvé údaje a nestačím se divit... Media star? ;D Nebylo by TV star přesnější? ;D
Kam by se pak řadilo mé dítě, které ve svých třinácti měsících už mělo jedny záda v televizi a tři fotky v novinách, o společné fotce z vítání občánků v našem vesnickém zpravodaji ani nemluvíc?  >:D

Ale tím salonkem mě těšíš, třeba si zvládnu vypít kafe a dítě jen sledovat, ne za ním co dva loky někam sprintit...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

KLF

Citace od: Dickie kdy 13.01.2006, 11:34:21
Absolut OT:
Bratře plukovníku, koukám na Tvé údaje a nestačím se divit... Media star? ;D Nebylo by TV star přesnější? ;D
Kam by se pak řadilo mé dítě, které ve svých třinácti měsících už mělo jedny záda v televizi a tři fotky v novinách, o společné fotce z vítání občánků v našem vesnickém zpravodaji ani nemluvíc?  >:D

Ale tím salonkem mě těšíš, třeba si zvládnu vypít kafe a dítě jen sledovat, ne za ním co dva loky někam sprintit...

To "Media star" dostalo aj mna. ;) Ja som potom Hollywood star, kedze som s Georgem Cloonym, Nicole Kidman a Kevinom Sorbom hral a aj osobne rozpraval. ;)
Terminated.

Dickie

Citace od: KLF kdy 13.01.2006, 11:58:26
To "Media star" dostalo aj mna. ;) ja som potom Hollywood star, kedze som s Georgem Cloonym, Nicole Kidman a Kevinom Sorbom hral a aj osobne rozpraval. ;)


Jeden můj exkolega je taky Hollywood star, v tý velký bitevní scéně na něj z hradeb spadla Johanka z Arku (Johanka se točila na Krnovsku a Bruntálsku)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

chtel bych jen rict, ze to oznaceni jsem si nevybral sam... Jindrous se proste trochu nudil...

TomG

Citace od: Colonel32 kdy 13.01.2006, 13:54:54
chtel bych jen rict, ze to oznaceni jsem si nevybral sam... Jindrous se proste trochu nudil...

Spis opet nudil :)
Only the best can survive.

betakaroten

No, když jsme u těch médií ... (ale označní "star" si neusurpuji; ještě nemám zápočet)

Leguán

Jestli ještě bude kam si stoupnout :) tak já bych taky přišel do té hospody.

Mates

Citace od: pn kdy 13.01.2006, 14:11:23
Jestli jeątě bude kam si stoupnout :) tak já bych taky přiąel do té hospody.
Neměl bych strach, že si nebude kde sednout, ale pokud budeš stát a nudit se, tak můžeš třeba Dickie pomoci s hlídáním ratolesti... :D ;D >:D

TomG

Citace od: betakaroten kdy 13.01.2006, 14:10:11
No, když jsme u těch médií ... (ale označní "star" si neusurpuji; ještě nemám zápočet)

Heh koukam, ze si se narodil presne na den o 10 let pozdeji nez ja :)
Only the best can survive.

MildaPajda

Citace od: pn kdy 13.01.2006, 14:11:23
Jestli ještě bude kam si stoupnout :) tak já bych taky přišel do té hospody.
myslim, ze ja asi budu sedet na zemi a hrat si s vecma co mi priveze Jarmila... :)
to je ale zlato! ani nevite jak veliky!... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Mates

Citace od: MildaPajda kdy 13.01.2006, 16:17:33
Citace od: pn kdy 13.01.2006, 14:11:23
Jestli jeątě bude kam si stoupnout :) tak já bych taky přiąel do té hospody.
myslim, ze ja asi budu sedet na zemi a hrat si s vecma co mi priveze Jarmila... :)
to je ale zlato! ani nevite jak veliky!... ;)
Mám ti to lego i já vůbec vozit?!? Vždyť ty se s námi vůbec nebudeš bavit ::) :P >:D ;D

Jarmila

#59
Citace od: MildaPajda kdy 13.01.2006, 16:17:33
Citace od: pn kdy 13.01.2006, 14:11:23
Jestli ještě bude kam si stoupnout :) tak já bych taky přišel do té hospody.
myslim, ze ja asi budu sedet na zemi a hrat si s vecma co mi priveze Jarmila... :)
to je ale zlato! ani nevite jak veliky!... ;)


Jarmila není zlato, Jarmila je hotový poklad - jen ho vykopat.  :D :D :D
A vymýšlím, jak dopravit MildoviPajdovi dvě obrovské krabice s Technicem tak, abych to nemusela tahat s sebou. Je to velký, je to těžký, jsem strašně pohodlná, ....   Někomu ze známých, co jezdí do Prahy autem, vysvětlím, že je jeho povinností naložit u mně doma pytel s legem, odvézt to do Prahy, tam najít MilduPajdu a s úsměvem a přáním hezkého hraní mu to předat. Kdo by mi odolal, když ho takhle hezky požádám.  ;D ;D ;D

A MildaPajda si nebude hrát, nejdřív celou zásilku řádně zkontroluje, jestli je vcelku a jestli se za tu dobu, co se ty obstarožní sety válely někde v obchodě, něco neztratilo.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!