#3 Prazska KOSTKY pub org hospoda - patek 27.1. - U Kladiva

Založil Colonel32, 02.01.2006, 23:59:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

Colonel32

takze, na patek 27. ledna mame zarezervovany salonek u kladiva. Salonek je oddelen od zbytku dvermi, ktere se nechavaji zavrene, tudiz budeme v podstate v nekurackem prostredi (pokud si nekdo z nas nezapali) a vznesl jsem zadost, aby byla dostatecna zasoba klobas.

doufam, ze muzu pocitat s co nejvetsi ucasti

pro ty, kteri u kladiva jeste nikdy nebyli (CHYBA!!!!) je tu mapka

a nejsnazsi zpusob jak se tam dostat je autobusem z Zelivskeho, cisla: 188, 208, 238, 239, pojedete jednu stanici a vystoupite na zastavce: "Pod Trebesinem"

EDIT: nazev zastavky upraven na spravny

PS: osobni pocitace prosim nechte doma

KLF

Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2006, 23:59:12
PS: osobni pocitace prosim nechte doma

Heh... vidim, ze C32 tiez patri ako ja k tym, co "maju radi", ked niekto v podniku vytiahne notebook na stol a pivo da bokom. ;)))
Terminated.

Raistlin M

Citace od: KLF kdy 03.01.2006, 00:17:51
Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2006, 23:59:12
PS: osobni pocitace prosim nechte doma

Heh... vidim, ze C32 tiez patri ako ja k tym, co "maju radi", ked niekto v podniku vytiahne notebook na stol a pivo da bokom. ;)))


Obávám se, že jde o verzi poněkud domácího "osobního počítače". Modří vědí, jen jsem zvědav, komu to tu ještě dojde a komu ne. ;D

myth

Citace od: Raistlin M kdy 03.01.2006, 00:27:50
Modří vědí, jen jsem zvědav, komu to tu ještě dojde a komu ne. ;D

"Osobní počítač" aka PC ;D bol naposledy aktívny 22.12.2005. Takže si to možno ani nevšimne.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

KLF

Citace od: myth kdy 03.01.2006, 00:34:17
Citace od: Raistlin M kdy 03.01.2006, 00:27:50
Modří vědí, jen jsem zvědav, komu to tu ještě dojde a komu ne. ;D

"Osobní počítač" aka PC ;D bol naposledy aktívny 22.12.2005. Takže si to možno ani nevšimne.

Ahaaaaaa! ;)
Heh... ale aj tak mi neda nespytat sa, ze ako by ste sa k PC spravali keby prisiel ? Poziadali by ste SBS aby ho vyniesli, alebo by ste ho totalne ignorovali, alebo ako ? ;) Fakt ma to zaujima, lebo pre mna by to nebolo jednoduche...
Terminated.

Raistlin M

KLF: On PC má jednu "vzácnou" vlastnost. On se sestřeluje docela sám, popř. si hrozně nabíhá na tečku. Takže v počátku by ho asi nikdo neignoroval, ale v určitý moment už by raději všichni dělali, že neexistuje, jinak by musely nějak nepěkně reagovat. Mno a v určitých momentech by to zase někdo nevydržel...viz. poslední Kostky-hospoda.

KLF

Citace od: Raistlin M kdy 03.01.2006, 00:43:11
KLF: On PC má jednu "vzácnou" vlastnost. On se sestřeluje docela sám, popř. si hrozně nabíhá na tečku. Takže v počátku by ho asi nikdo neignoroval, ale v určitý moment už by raději všichni dělali, že neexistuje, jinak by musely nějak nepěkně reagovat. Mno a v určitých momentech by to zase někdo nevydržel...viz. poslední Kostky-hospoda.

;) ;) Predpokladam, ze C32 vybuchol. ;) Co spravil ??
Terminated.

Llevelyn

Asi jsem "Franta JETEL"..ale podle té mapky se to jmenuje jinak..i ta zastávka busu? Mohl by sem teda někdo dát adresu? Pro ty obzvláště tupé...THANKS 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

To byla hromada věcí. To už je v modelu jeho chování, v tom jak reaguje. Prostě takové "kouzlo" osobnosti". Dotáhl zaprášený panáčky. Každou chvíli opakoval, jak něco měl. Každou věc chtěl od někoho kupovat. Porád si stěžoval, že na to zrovna nemá a že dá zálohu. Samozřejmě, že si nabíhal v určitých momentech i na poněku předpojatější osoby. Ke konci už jen seděl a mlčel. Popř. se lehce vztekal. (Doputovala k němu nějaká dětská hračka od tuším Dickienýho mrňouse a vztejkle s tim třísknul o lavici) Ale to bylo už v momentě, kdy za každou otázku, ho někdo setřel. (Občas už i v tom byl nevinně)

Raistlin M

Jen taková lehká připomínka. Obávám se, že vzhledem k umístění podniku bude trochu problém pro mimopražské. Přecijen centrum je blíž na vlak. I tak se ale snad dostaví dost lidí. (Čím dřív to začne, tím lépe myslím)

Llevelyn

Zastávka se jmenuje Pod Třebešínem... ;D..už jsem to našla  >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Colonel32

Kladivo je proste Kladivo, s nejakou "hospodou nekde v centru" se to rozhodne srovnat neda...

muzzo

Jako vždy, plno řečí kolem, ale říct že příjdete to ne ;D Potvrzuji účast a protože nepřijedu autem jako posledně tak to pořádně rozjedem :o ;D

TomG

Citace od: muzzo kdy 03.01.2006, 08:51:06
Jako vždy, plno řečí kolem, ale říct že příjdete to ne ;D Potvrzuji účast a protože nepřijedu autem jako posledně tak to pořádně rozjedem :o ;D

Posledne si to teda moc nerozjel :)
Only the best can survive.

muzzo

Citace od: TomG kdy 03.01.2006, 08:55:26
Posledne si to teda moc nerozjel :)

No právě, proto to teď musíme dohnat a doufám, že taky přijdeš.  ;)

TomG

Citace od: muzzo kdy 03.01.2006, 09:03:48
Citace od: TomG kdy 03.01.2006, 08:55:26
Posledne si to teda moc nerozjel :)

No právě, proto to teď musíme dohnat a doufám, že taky přijdeš.  ;)

To prave jeste vubec nevim, ale snad jo.
Only the best can survive.

otaznik


Police collector

Se mnou nepočítejte. Je to na móc daleko. Hele, jdu provést průzkum bojem kde mají co ve slevě ať si napravím reputaci.
Terminated.

MildaPajda

pro me je to taky daleko, ale pocitam, ze zas prijedu... ;)
dam nejaky nealko, klobasu, poklobasim a rozvezu... ;)
jako minule.. :)
mozna este nekomu privezu nejake darky... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Llevelyn

Tak teda my taky dorazíme..stejně tam musíme, bo tu máme zásobárnu "cizího" lega.

Takže Llevelyn a Raistlin + minifig,prosím, dvě bytelné židličky a jednu menší. >:D

By Colonel, Kladivo může být putyka snů, ale je daleko od civilizace >:D :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

sam.no

Tak jsem si říkala, že na 3.hospodu už určitě půjdu a zrovna na 27. máme lístky na ples :'(

Colonel32


Colonel32

Citace od: sam.no kdy 03.01.2006, 16:59:35
Tak jsem si říkala, že na 3.hospodu už určitě půjdu a zrovna na 27. máme lístky na ples :'(

tak tomu rikam smula... tolik jste se na ten ples tesili, co?

sam.no

Citace od: Colonel32 kdy 03.01.2006, 18:03:41
Citace od: sam.no kdy 03.01.2006, 16:59:35
Tak jsem si říkala, že na 3.hospodu už určitě půjdu a zrovna na 27. máme lístky na ples :'(

tak tomu rikam smula... tolik jste se na ten ples tesili, co?
Tady je někdo škodolibej ??? Ale znamená to, že si budu muset počkat na 4.pub :(

Colonel32


sam.no


Cavelon


sam.no

No to by ho asi potěšilo ;D, to co máme doma chce prodat... ;)

muzzo

Citace od: sam.no kdy 03.01.2006, 21:14:36
No to by ho asi potěšilo ;D, to co máme doma chce prodat... ;)

Tak to bych teda považoval za domácí násilí a důvod proč ho nechat jít samotného na ples a jít s náma do hospody.  ;D

werrac