TELEVIZE! :-)

Založil Jindroush, 02.12.2005, 11:51:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Z ranní počty:

Citace
Vazeny pane,
pripravuji reportaz do publicistickeho poradu TV Nova - Vikend, ktera se
bude cela tykat LEGA. Jeho historie, jake jsou druhy, co z nej lze vsechno
postavit,...
A pri patrani po nejakych zajimavostech jsem narazila na Vasi stranku. Rada
bych si natocila nejakeho dlouholeteho fanouska, ktery ma doma spousty
druhu lega. Treba Vas :-) Myslite ze by to bylo mozne?
Ozvete se mi, prosim. Pokud budete mit zajem, rada Vam reknu podrobnosti
tykajici se reportaze nebo naseho poradu.

Nejvíc LEGA má ale Chadzi (ten je ale drobátko z ruky) nebo C32, ni?
Nebo že bych ji za váma poslal do hospody? Jarmila si konečně bude moct svobodně pustit hubu na špacír a někdo z toho bude nadšenej ;)

A ostatně, kdo je tu 'dlouholetej'? Peter nebo Mičánek, ni? Odhaduju si tvrdit, že většina z nás je tak maximálně dva roky po dark ages...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

no, osobne bych se tomu prilis nebranil, ale precijen, neafoluju ani rok, a nekterym lidem by mohlo zacit byt divne, jak to, ze toho lega teda mam tolik, a nevim, jestli jim fraze: "ebay, kiloware do kazde rodiny" bude stacit.... nemluve o tom, ze ja mam vsechno lego v krabici, a vsechno krome vlaku je rozebrane na dily, ona asi chce nekoho, kdo ma i hodne veci ve vytrinach.

mozna ta hospoda by nemusel byt tak spatny napad....

cembry

V kazdym pripadku bych to rad videl, je mozny predem upozornit kdy to bude? Takovej dlouholetej fanousek lega v TV... Ale at tam bude kdokoliv, pozor na to co rikate, protoze to stejne prekroutej!  ;D

TomG

Tj. jedinecna sance ze sebe pred narodem udelat blazna :) Pze pochybuju, ze by vas nechali kecat do zaverecneho sestrihu, ktery pak pujde v TV :)
Only the best can survive.

Colonel32

co k micankovi na figurky?

cembry

Nepusobil by v TV dobre treba nejakej solidni prodejce lega?  ;) Treba nekdo kdo ma v Praze i prodejnu? Pokud by ten prodejce byl i fanouskem lega prispivajicim do tohoto diskusniho fora, tak se to nataceni mohlo presunout k nemu, ne?  ;)

Dickie

Citace od: cembry kdy 02.12.2005, 12:38:19
Nepusobil by v TV dobre treba nejakej solidni prodejce lega?  ;) Treba nekdo kdo ma v Praze i prodejnu? Pokud by ten prodejce byl i fanouskem lega prispivajicim do tohoto diskusniho fora, tak se to nataceni mohlo presunout k nemu, ne?  ;)

narážíš snad na někoho konkrétního?  >:D >:D  ;D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

me osobne nikdo takovy, konkretni nenapada... z prodejen jsou akorat legacek a scandimex, legacek je dobrej obchod, ale tam bych necekal takove zkusenosti se sberatelskymi predmety, a scandimex se sice ve sberatelstvi trochu vyzna, ale to jsou tak nehorazni zlodaji, ze bych je tam dal jedine kdyby se k tem jejich cenam vyjadril jeste nekdo jinej, nezavislej, a vysmal se jim, ze kolik se to da koupit na bricklinku...

J_BOB

nemohol by to popripade niekto nahrat (najlepsie cez TV kartu) a dat to niekte na stahnutie pre ludi co Novu nechytaju? ak by sa niekto podujal, predom dakujem aj za inych co by si to mozno celi pozret a doma novu nemaju ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Honza D.

Citace od: J_BOB kdy 02.12.2005, 14:02:30
nemohol by to popripade niekto nahrat (najlepsie cez TV kartu) a dat to niekte na stahnutie pre ludi co Novu nechytaju? ak by sa niekto podujal, predom dakujem aj za inych co by si to mozno celi pozret a doma novu nemaju ;)

Já bych to nechal nahrát; také bych to rád viděl, ale nemám signál. Umístil bych to i na web ke stáhnutí.

BTW, nepochybuji, že ta dáma z Novy sleduje i tuto diskusi, takže tímto mávám do televize :-)
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Jindroush

Update:

Citace
tak jsem si prece jen musela preobjednat kameramana na patek. Diky tomu mam
moznost prijet se podivat v patek na to setkani sberatelu LEGA, o kterem
jste mi rikal. Pokud tedy bude v podvecer.

Hehe, tak co, drsoni, hodláte způsobně ucucávat limonády a rozumně hovořit?  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

aby nakonec celej porad nezalozili jen na internetove diskusi....

TomG

Citace od: Jindroush kdy 02.12.2005, 14:13:46
Update:

Citace
tak jsem si prece jen musela preobjednat kameramana na patek. Diky tomu mam
moznost prijet se podivat v patek na to setkani sberatelu LEGA, o kterem
jste mi rikal. Pokud tedy bude v podvecer.

Hehe, tak co, drsoni, hodláte způsobně ucucávat limonády a rozumně hovořit?  ;D
To abych zacal mit strach tam vubec prijit, uz sem se malem jednou dostal do podobne situace ohledne Star Wars.
Only the best can survive.

Colonel32

ani napad... poradne to tam rozjedem, rezany potece proudem (jestli ho nebudou mit, tak je PC mrtvej, a mi se presouvame ke kladivu) a hlavne bude sranda, ze budu mit s sebou ty shell sety od gnossose, indianskou vesnici pro Jarmilu atd...

muzzo

No a nejlepší na tom bude, že budou moc udělat interviu s PC na jeho oblíbená témata jako Herodes to byl král a kdy budou nový x wingy ;D

TomG

V tom pripadne se obavam, ze vyzneni cele te LEGO reportaze bude velmi zajimave :)
A kdyz pak nekomu reknes, ze sbiras LEGO, tak vycouva, jako bys mel lepru :)
Only the best can survive.

Colonel32

Tak interview s PC bych spise videl do nepovedenych zaberu, jinak to asi rodice od kupovani lega detem dost odradi...

muzzo

Média chtějí senzace ;D A Jindroušovou vinou jí dostanou (stejně kecá, copak byn novu mohli zajímat lidi co sbírají Lego? Možná kdybychom s ním provozovali nějaké zvrácené sexuální praktiky ;D ;D ;D)

TomG

Budes na srazu predvadet sex s minifigem ? :) No fuj :)
Only the best can survive.

Cavelon

Mali by ste tam vziať nejaké vzorky falzifikátov a upozorniť ľudí, že to nie je Lego aj keď to tak predávačky nazývajú. A aký to je humus a tak...

Mates

Citace od: Cavelon kdy 02.12.2005, 14:33:56
Mali by ste tam vziať nejaké vzorky falzifikátov a upozorniť ľudí, že to nie je Lego aj keď to tak predávačky nazývajú. A aký to je humus a tak...
V této souvislosti by se dalo mluvit i o tomto prodeji "Lega" ... fuuuuj! :P >:D ;)
Sledujte položky "nově otevřeno" :o
http://www.aukro.cz/showcat.php?id=12160

J_BOB

Citace od: TomG kdy 02.12.2005, 14:32:39
Budes na srazu predvadet sex s minifigem ? :) No fuj :)
ak sa narodi novy minifig tak daj vedet  >:D a dodaj posrobnosti ako co ma za oblecenie, ake vlasy a ksicht a ci ma detske nozicky  >:D ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

TomG

No nevim defakto dela to co dost lidi na ebay, prodava MOCy.
Only the best can survive.

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

TomG

#24
Ty fotky jsou tak mizerne, ze nepoznas jestli to ma napis LEGO na cudlech ci nikoliv. Ale nektere ty dilky (kola) vubec legove nevypadaji. Takze pokud to lego neni a prodava to jako lego, pak se dopousti trestneho cinu ne ?
Only the best can survive.

J_BOB

no to "vesmirne vozidlo" mi pripada ako RESQ dodavka jedna ale zvisok neni lego to som si isty...
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mates

Citace od: J_BOB kdy 02.12.2005, 14:52:02
ale toto je lego nie? http://www.aukro.cz/show_item.php?item=75219845#photo
Citace od: J_BOB kdy 02.12.2005, 14:57:26
no to "vesmirne vozidlo" mi pripada ako RESQ dodavka jedna ale zvisok neni lego to som si isty...
Ano, taky si myslím, ale to je tak jediné... :D :P

Mates

Ještě k té televizi, ...vůbec by nebylo špatné také zmínit to, jaký je špatný trh v ČR (distribuce, omezování), a že by také pro zvýšení obratu samotné firmy Lego jistě přispělo otevření S@H i pro ČR, případně SR ;) ;D
Možná by se ledy hnuly... ::) 8)

cembry

Citace od: J_BOB kdy 02.12.2005, 14:02:30
nemohol by to popripade niekto nahrat (najlepsie cez TV kartu) a dat to niekte na stahnutie pre ludi co Novu nechytaju? ak by sa niekto podujal, predom dakujem aj za inych co by si to mozno celi pozret a doma novu nemaju ;)

Kdyz budu vedet, kdy to v TV bezi tak to samozrejme nahraju a dam k dispozici nekomu, kdo to pak vystavi. N@vu chytam jenom z anteny, ale v divx se tech par ruchu ztrati.

Police collector

Velkovezíre, dej mi maila na tu slečnu/paní reportérku, přece je to jenom kolegyně a kolegové (byť nepraktikující - zatím ;) ) jako já si musí pomáhat. Ostatně něco jsem na téma Lego pod svým pravým jménem napsal a dokonce se to i válí na netu B) Já ji s tím rád pomůžu. Dík.
Terminated.