2. Prazska Kostky pub org hospoda 9.12.

Založil Police collector, 09.11.2005, 22:20:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

Police collector

OK, tak si to tam všichni užijte, já se ještě jednou omlouvám za problémy ale já tam teda nepříjdu, tak se nezlobte.
Terminated.

myth

Hehe, "zorganizujes" hospodu, aby si tam mohol byť a nakoniec tam neprídeš?

ROTFL  ;D :D ;D ROTFL
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

rdk

Citace od: Police collector kdy 05.12.2005, 22:58:59
OK, tak si to tam všichni užijte, já se ještě jednou omlouvám za problémy ale já tam teda nepříjdu, tak se nezlobte.

Přesně to jsem čekal. A nemýlil sem se. 8)

cembry

Sice jenom sleduju, jaxe to cely vyvine a kam cela grupa nakonec pujde, ale cim dal tim vic se mi zda, ze v PC je skrytej ohromnej komedialni potencial.  ;D
Buhuzel se do Prahy v danym terminu nedostanu, takze prijdu o pravdepodobne nejzabavnejsi predvanocni party.  :'(

rdk

Řekl bych, že to není xmíchu, ale spíš k pláči...

Llevelyn

Tak největší jujda už asi byla zde..jestli bude taková sranda i na srazu, doporučuji Pampers.. ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Colonel32

aby se mohl citit dulezitej, kdyz nam nakonec kyvne, ze mezi nas teda skutecne dorazi.....

zrovna dneska jsem na to narazil v poradu "Po stopach Police Collectora po ceskem internetu"

citace ze serveru knife.cz

"Poslouchej Vipero Beruško, či rytíři Už Nejedu, či jak si budeš říkat příště, zkus své věcné dotazy adresovat správným lidem. Zajdi si do vybraného peněžního ústavu a tam klaď své lišácké dotazy, neb jen tam se ti dostane té správné, uspokojující odpovědi. Ale před tím bych ti doporučoval jednoduše dospět a uvědomit si, co chceš.
Ty nechceš nůž, ty chceš komunikovat, být obdivován za to, co máš, nebo co možná budeš mít, pokud ti to tatínek s maminkou koupí, aby od tebe měli konečně pokoj. A soudě podle toho, jak řádíš tady na fórech, tak ti toho rodiče musí kupovat tuny. Když už ti teda koupí, co si jen přeješ, tak tady potom prosím nevytvářej fórum typu "Seknul jsem s Green B. do kolejnice a ono se to pokazilo!" viz tvůj Seal Pup."

mame duvodne podezreni, ze Vipera Berus je jen jednou z mnoha police collectorovych multiidentit


Police collector

Ano, ten knife potvrzuju. Tam jsem si to STRAŠNĚ pokaňhal že se tam už bojím lézt. Já vůl totiž koupil nůž. Za 2500. A pak jsem četl že se nože testují tak - no prostě se s nimi komíhá ze strany na stranu. Aby se zkusilo co vydrží. A tak jsem to zkusil. Zabodl jsem nůž do dřeva. A zabral - prudce a vší silou a doprava. Hádejte co se stalo. Samo, ulomil jsem mu špičku. A samo jsem se tím pochlubil. No ostuda strašná, i díky mým kecům... Pak jsem si změnil nick ale zase jsem se prokecl. Akorát by mě zajímalo jak na to C-32 přišel, doufám že mi nehackuješ PC C-32 ! Ale nešť, když už je to venku, zapírat to nebudu.
Terminated.

Colonel32

citace: vipera berus

Já už sem nebudu chodit. Abych se nechal pořád urážet - na to opravdu nemám náladu. Myslel jsem že se tu něco dozvím o nožích a zatím jsem se dozvěděl akorát že sem neslušné slovo. Fakt, děkuju. Mějte se tu pěkně.

myth

Na knife.cz si mal 3 identity, nie? :P

(A dávaj si pozor, C32 je strašný hacker ;D )
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Police collector

#100
No, to vidím :( Fakt, děkuju. Nech toho prosím. Ano měl. Ano strašně jsem se tam znemožnil. Zlomil jsem nůž, jestli to chcete vědět a pak ze sebe udělal super vola. Ale hackovat mi počítač je docela pěkná sviňárna ! S tou hospodou jsem to pokazil, pravda. A drahoty jsem dělal kvůli tomu že o mě řekl že jsem holomek. Ostatně - pamatuješ ? Vy jste volali mě abych za vámi přijel do hospody. Já nechtěl - protože se bojím že si ze mě budete dělat legraci. Asi si to zasloužím, pravda. Ale toto si dělat opravdu nemusel. Mám svých starostí dost, vykecáváním se na netu si možná něco kompenzuju - neptejte se prosím co - je toho víc - a je to docela smutné. O tom ale toto fórum a ani tento post není... Nezlobte se na mě.
Terminated.

Dickie

Můžu se vrátit k původnímu tématu diskuse, nebo se tu nadále budou rozebírat nože?

Mám dotaz: kdo podnik znáte - jak to tam je uspořádaný? na úrovni ulice? nebo nějak ve sklepě, v patře apod.? potřebuju si promyslet, jak s kočárkem
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Police collector

Dickie je to na úrovni ulice neboj. Není to žádný sklep ale je to sloučená restaurace takže se tam kouří, pokud můžeš nech mládě doma.
Terminated.

Dickie

Citace od: Police collector kdy 06.12.2005, 00:04:10
pokud můžeš nech mládě doma.

jevilo by se to jako dobrý nápad, kdyby ten pán, co ho má Kuba napsanýho v rodným listě, nebyl do noci v práci a nejbližší hlídací babička v Pardubicích...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Police collector

Tak nezapomeňte dneska je hospoda  ;D Dorazte všichni  ;D
Terminated.

peter

Citace od: Police collector kdy 09.12.2005, 08:06:09
Tak nezapomeňte dneska je hospoda ...

Omlouvám se za OT, ale musím alespoň krátce reagovat. To říká zrovna ten pravej >:(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

PS. pokud mate nejaky zajimavy kousek z lega, tak ho kdyztak vemto s sebou do hospody, pochlubit se ostatnim a tak...

Jarmila

Tak už mám sbaleno a pokud nenastane jakákoliv živelná pohroma, tak dorazím. Když ovšem nezabloudím. Dlouho se zdržovat nebudu, synátor jede se mnou. Jsem nezodpovědnou matkou  ;D ;D ;D a beru syna do víru velkoměsta.  ;D ;D ;D Jen doufám, že se neztratíme oba.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Citace od: Jarmila kdy 09.12.2005, 12:09:48
Dlouho se zdržovat nebudu, synátor jede se mnou. Jsem nezodpovědnou matkou  ;D ;D ;D a beru syna do víru velkoměsta.  ;D ;D ;D

podepisuju se pod obojí. chlapeček se mnou vymetá hospody odmala, on už je zvyklej...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

Plukovnik bude dorazet az tak na 6tou hodinu, a privede s sebou kamose z protidrogoveho... ehm... chtel jsem rict z novy...

TomG

Radeji je nekde zapomen a bude klid.
Only the best can survive.

Cavelon

Citace od: TomG kdy 09.12.2005, 13:53:39
Radeji je nekde zapomen a bude klid.

Čo sa bojíš? Budeš slávny! 8)

Llevelyn

Citace..synátor jede se mnou. Jsem nezodpovědnou matkou     a beru syna do víru velkoměsta.

Taky...bude to hezkej obrázek v tý telce, jak my, nezodpovědné matky berem svá ubohá robátka do zakouřenýho pajzlu, jen aby jsme mohli plkat s bandou bláznů.. ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

TomG

Citace od: Cavelon kdy 09.12.2005, 13:57:27
Citace od: TomG kdy 09.12.2005, 13:53:39
Radeji je nekde zapomen a bude klid.

Čo sa bojíš? Budeš slávny! 8)

Slavny ? v pripade NOVY tak maximalne mit verejnou ostudu pred celou republikou, pze si z toho co natoci sestrihaji co chteji v ramci honeni se za senzacemi a ver tomu, ze se nas nebudou ptat jestli souhlasime s tou verzi co nakonec odvysilaji.
Only the best can survive.

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 09.12.2005, 13:42:31
Plukovnik bude dorazet az tak na 6tou hodinu, a privede s sebou kamose z protidrogoveho... ehm... chtel jsem rict z novy...

a my ostatní se máme sejít v kolik?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Llevelyn

Každý ví do čeho leze...možná to bude sranda, možná debakl..ale myslím, že zase taková velká senzace to nebude, uvidí tě jen pár /tisíc/lidí a za týden nejpozději bude zapomenuto.
Nemůžeme přece soupeřit s takovými oslovinami, jako je Vyvolení a spol. ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Llevelyn

Citacemy ostatní se máme sejít v kolik?

pokud vím, je stůl zamluven od 17té hodiny... >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Dickie

Citace od: Llevelyn kdy 09.12.2005, 14:28:19
Citacemy ostatní se máme sejít v kolik?

pokud vím, je stůl zamluven od 17té hodiny... >:D

tak to je dobrý. když si pospíšíme, můžeme být v šest už zase pryč  >:D ;) ;D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

muzzo

Citace od: Llevelyn kdy 09.12.2005, 14:28:19
pokud vím, je stůl zamluven od 17té hodiny... >:D

Jo. V 17:00 pokud to PC opravdu zamluvil.  >:D

Dickie

Jo, a ještě pro podniku znalé - berou karty? Nerada nosím hotovost...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.