2. Prazska Kostky pub org hospoda 9.12.

Založil Police collector, 09.11.2005, 22:20:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

myth

Citace od: Micho kdy 02.12.2005, 02:28:36
A potom je aj jasné, prečo prispievaš o duhej v noci. Všetci normálni ľudia v tom čase spia.  ;)

Tak čo potom sme my čo nespíme? 8) ;D ;)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Citace od: myth kdy 02.12.2005, 02:38:33
Citace od: Micho kdy 02.12.2005, 02:28:36
A potom je aj jasné, prečo prispievaš o duhej v noci. Všetci normálni ľudia v tom čase spia.  ;)
Tak čo potom sme my čo nespíme? 8) ;D ;)

Tak to je úplne jasné. My sme predsa tí nenormálni, buď počítačový pracovníci, alebo na nočnej smene. Zabudol som na študentov, veď ním som aj dávnejšie bol.   ;) ;D

Proste každý normálny človek v tomto čase má spať.  8)

TomG

Takze plati ta Hybernia dnes ? Nejak tam postradam odkdy ?
C32 ty tam jdes na kolik ?
Only the best can survive.

Colonel32


Llevelyn

Citace od: TomG kdy 02.12.2005, 12:27:22
Takze plati ta Hybernia dnes ? Nejak tam postradam odkdy ?


Ze samého ponocováním jsi přehléhl nadpis, že? >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Dickie

Citace od: Micho kdy 02.12.2005, 02:28:36
A potom je aj jasné, prečo prispievaš o duhej v noci. Všetci normálni ľudia v tom čase spia.  ;)

jasně, čekám na noční krmení. nemá cenu jít spát v jednu a nechat se vzbudit hladovým řevem o půl druhé...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

TomG

No netusim jak se mi to povedlo, ale ja obecne moc nesleduju kolikateho kdy je :)
Pak tedy za tyden. Ale to misto a cas, kdyz tak dopresnit do nadpisu, komu se to ma chtit hledat v diskuzi.
Only the best can survive.

muzzo

Takže, jestli to PC opravdu bude schopen zorganizovat, tak já potvrzuji svoji účast. Bylo by dobré zde uveřejnit souhrn kolik lidí příjde a v kolik hodin je předpokládaný začátek. A to nejdůležitější, jestli je v té restauraci opravdu zarezervovaný stůl. Dík PC.

otaznik


muzzo

#69
Takže termín srazu se blíží a PC mlčí >:( Akce se koná 9.12.2005!(pátek) v  čase ????. Účast zatím přislíbili: 1) Peter, 2) Panther, 3) PC,4)  edward 193, 5) Llevelyn, 6) Raistlin, 7) Jarmila, 8) TomG, 9) muzzo, Možná příjde Dickie a doufám, že příjde i Colonel 32. To je 9-11 osob. Takže jestli PC dnes nenapíše, že to zarezervoval v Hybernia pro 10 lidí tak se organizace ujmu já. >:(


Edit: Omlouvám se Otazník příjde také. Takže dvanáct židlí.

Colonel32

No colonel je snad samozrejmost, ne?

muzzo

Tak to jsem si taky říkal. (konec konců plno lidí tam přijde hlavně kvůli tobě >:D), ale když jsem pročítal téma tak jsem nikde nenašel tvoje jasné ano.

Police collector

Terminated.

Mates

Já jsem do poslední chvíli doufal, že se zůčastním tohoto sezení, ale bohužel mi to z časových důvodů nevyjde. :-\
Takže snad někdy příště... ;)

MildaPajda

jelikoz sem jelito, tak nejdu... :(
v tu dobu budu nekde na morave...
no nic... taxe hezky bavte...
M.   :-[
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

otaznik

Citace od: Police collector kdy 05.12.2005, 15:24:29
Ok ujmi se toho, prosim.

Koukám, že jsi nějak ten elán ze začátku organizování ztratil, přiznám se, čekal jsem to.  :(

Police collector

Neztratil ale když se muzzo nabídl že to zařídí.  8)
Terminated.

muzzo

Citace od: Police collector kdy 05.12.2005, 19:10:09
Neztratil ale když se muzzo nabídl že to zařídí.  8)

Rozumím tomu správně, že jsi to ještě nezarezervoval? >:( ???

Takže rezervuji 12 míst od 17:00. (o čase zahájení je ještě možné vést diskuzi, pouze však do 22:00 dnešního dne)

Police collector

Já se ptal a voni ať zavolám do kanceláře, tak sem to tam chtěl zarezervovat ve středu. Jinak v těch 17:00 tam budu.
Terminated.

Colonel32

Citace od: Police collector kdy 05.12.2005, 19:09:33
Já se ptal a voni ať zavolám do kanceláře, tak sem to tam chtěl zarezervovat ve středu. Jinak v těch 17:00 tam budu.

Mam tu jisty update soucasne situace, a to hned nekolik sdeleni:

1) Police Collector je VŮL a mam to ADMIN APPROVED <g>

2) pokud nekoho zajima proc, tak je to proto, ze Muzzo na muj natlak zavolal do te restaurace jeste dneska vecer, aby se dozvedel, ze je beznadejne obsazeno (mam chut cleveka, ktery organizuje hospodu mesic predem a je neschopny zajistit rezervaci pocasovat jeste par dalsimi podobnymi vyrazy, ale pro toho holomka je kazdeho dobreho slova skoda)

3) Volal jsem do Kladiva, ale salonek je beznadejne rezervovan jiz od pulky listopadu (proc se tomu nedivim) a u kladiva se naskyta pouze alternativni moznost posezeni v lokale, u dvou srazenych stolu (pro ty, kteri zazili Koskty Pub Org Hospodu #1 v podstate nic noveho) to by nam Pan od Kladiva byl schopen zarezervovat, ale ma to jiste nedostatky:

a) bude tam mirne hlucno od ostatnich stolu
b) bude tam zakourino, takze nevim, jestli muzeme vzit i Dickie s mladetem...
c) na televizaky jsem zatim nemel ani odvahu se zeptat...

potrebuju vase nazory, a potrebuju je rychle, to doufam chapete...
~Skyline Colonel

Police collector

Je opravdu obsazená celá ? Mě to fakt nenapadlo, často tam večer chodíme a bývá volno. Ještě mě napadlo jedno místo, no, víte co zkusím tam zítra zajít a zeptám se.  Fakt se omlouvám  :'( :'( :'( :'(
Terminated.

Police collector

Jo a ta druhá alternativa by byla na Betlémském náměstí. Každopádně tam zítra skočím. Fakt, nenapadlo mě že by s tím měl být nějaký problém :(
Terminated.

muzzo

Citace od: Police collector kdy 05.12.2005, 21:51:31
Jo a ta druhá alternativa by byla na Betlémském náměstí. Každopádně tam zítra skočím. Fakt, nenapadlo mě že by s tím měl být nějaký problém :(

Raději tam dneska zavolej a Betlémské náměstí? Je to dobrej nápad? (rezervovaná je celá i sklep) ???

Police collector

#83
Tak mám rezervaci dámy a pánové Pizzeria Zlatá ulička, Praha 1 Petrské náměstí (tedy za bílou labutí) Čekají nás od 17:00, rezervováno na jméno Burian.

Jo a jak se tam dostanete - stejně jako do Hybernie akorát se trochu projdete, je to asi o 500m dál. Takže metrem na Náměstí republiky a pak buď Zlatnickou anebo přilehlými ulicemi od náměstí republiky až na petrské náměstí. Orientační body kostel sv. Petra, Petrská věž. Pizzeria je smíšená, takže jsou tam kuřáci aj nekuřáci. Ještě jednou sorry za tu hybernii mě to nenapadlo. A od C-32 očekávám velký sorráč za toho holomka ! 
Terminated.

rdk

Citace od: Police collector kdy 05.12.2005, 22:04:18
Tak mám rezervaci dámy a pánové Pizzeria Zlatá ulička, Praha 1 Petrské náměstí (tedy za bílou labutí) Čekají nás od 17:00, rezervováno na jméno Burian. 

A PC všechny zve. ;D To se prohneš jak luk. ;D ;D

Colonel32

po konzultaci s clovekem, ktery dane zarizeni zna, jsem dosel k zaveru PCmu vyber restaurace schvalit.

2. Prazska Kostky Pub Org Hospoda se tedy bude skutecne odehravat v Pizzerii Zlatá ulička

Zitra dopoledne jeste callnu te pani z televize, aby si mohla zajistit povoleni v prostorach natacet, a pro vas ostatni to znamena s tim "zatim" pocitat, takze at pred televizni kamerou neudelate ostudu....

Police collector

Já určitě ne. Vždyť jsem profik  8)  8)  8)  8)  8) Státem uznaný.  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

BTW: očekávám odvolání toho že jsem holomek a vůl, když jsem to napravil !!!!!
Terminated.

muzzo

Je pravda, že jsi to napravil, ale na to že jsi se zavázal zorganizovat tuhle akci Ty, s tím mělo dost lidí práci.

Colonel32

#88
holomka ani vola odvolavat nebudu, protoze tys to pokazil, pak jsme my resili tvuj problem, a pak ty si prijdes, jako ze jsi hrdina, ktery cely vecer zachranil.

Pozn.: Admin Approved ;)

rdk

Link: http://www.zlataulickaprague.cz/

PC to děsně "chytře" dal do nového threadu... Ach jo...