Kostkoposvícení

Založil franta, 21.09.2004, 08:06:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

franta

Nenazrál čas na tuzemský Brickfest 2005?
Franta

Jindroush

#1
Domnívám se, že nikolvěk. Teď je tady cca 10 aktivních členů. To je pořád málo, protože nikdy na žádnou akci nemůžou přijet všichni. Já bych ještě chvíli počkal, až se to tu trochu rozjede.

Ostatně, Brickfest má jakou návštěvu? 200-500 lidí max. A to je bohatej, 200 miliónovej národ. Chápu, že v USA s těma jejich vzdálenostma je ta situace trochu jiná, ale i tak.

Možná by se dala zorganizovat nějaká výprava na Legoworld nebo na 1000steine, ale to by zase přišlo na dost peněz.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Bohužel musím souhlasit, ale mohli bychom alespoň zorganizovat nějaký výlet buď do LEGOLANDu nebo třeba i na nějakou jinou LEGO akci. Třeba v Německu nebo jinde v Evropě.

Rob

Podle  mýho to nemá budoucnost, neb:

a) Ti, kdo tam opravdu chtěli, tam už byli
b) Ti, kteří tem ještě nebyli tam pojedou spíš sami/s rodinou
c) pokud vím, legoland skupinám stejně potrefených jedinců žádnou speciální slevu na vstupném nedává :(((
Rob

gruzinec

CitacePodle  mýho to nemá budoucnost, neb:

a) Ti, kdo tam opravdu chtěli, tam už byli
b) Ti, kteří tem ještě nebyli tam pojedou spíš sami/s rodinou
c) pokud vím, legoland skupinám stejně potrefených jedinců žádnou speciální slevu na vstupném nedává :(((

Mno já bych jel do Legolandu ve Windsoru a nebo Legolandu Californie, tam jsem ještě nebyl, no vlastně ani ten Billundskej jsem si nijak zvlášť neužil :(

Mičánek

Citace od: otaznik kdy 21.09.2004, 10:29:06
Bohužel musím souhlasit, ale mohli bychom alespoň zorganizovat nějaký výlet buď do LEGOLANDu nebo třeba i na nějakou jinou LEGO akci. Třeba v Německu nebo jinde v Evropě.

Zorganizovat "slezinu" přátel Lega se mi jeví dost nereálné. Výlet do Legolandu bych uvítal. 
Hrozně rád bych se do německého Legolandu podíval. S rodinou a naším autem však nemám odvahu. Kdyby byl z Brna pořádán zájezd, tak bych se přihlásil. Jenže nikoho jsem nenašel. Kdyby se tam chtěl někdo vydat a přibral mě cestou, tak přispěji na benzín.

peter

Abych řekl pravdu, tak jsem o sešlosti, také uvažoval. Musím, však uznat fakt, že ještě nyní by účast nebyla moc valná :( , tak snad později až se to tu ještě více rozjede.
Avšak uspořádat zájezd do Legolandu, nebo exkurzy do naší české továrny na LEGO by snad šlo ;) Ten kdo by o to měl opravdu zájem tak by se určitě přihlásil. Aspoň by jsme zjistili, kolik tu je opravdových zájemců.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Adamsith

Soukromá sešlost by nemusela být špatná ,ale řádný brickfest (tedy bez dětí) u nás nejde pořádat, je nás málo... leda snad v rámci nějaké jiné akce - sraz modelářů atp.

Rob

Možná by se šlo srazit teď na tom veletrhu hraček??
Rob

Mičánek

Citace od: Rob kdy 28.09.2004, 21:45:22
Možná by se šlo srazit teď na tom veletrhu hraček??

Není to trochu narychlo?

Rob

co já vím, jen mě napadlo jestli tam někdo nepojede - spíš se podívat než vystavovat...
Rob

gruzinec

No já se tam se svou drahou polovičkou vypravím každopádně v sobotu.

franta

V sobotu jsem náhodou v Praze, potřeboval bych další informace, t.j. co, kde, kdy, případně jestli se nějak sejdeme.
Franta

Rob

Visí to někde na stránkách Legáčku. Víc toho taky nevím...
Rob