Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Castle & Pirates / Re:(vlastní) Hogwarts school desk
« Poslední příspěvek od Chairudo kdy Dnes v 13:55:49 »
No já z toho slintám a prakticky každý kdo miluje Harry Pottera bude taky  ;D

Jsem zvědavý na ty nohy, jednoduchá a stabilní technika je jak já dělám pilíře pro ruské kolo, kostky 2x8 nebo cokoli na výšku, opláštěné brackety a přepásované s plates nebo tile. Pak se to ani nehne, může se s tím i i šermovat  ;D
+ na to se dá udělat dekorace.
2
Castle & Pirates / Re:(vlastní) Hogwarts school desk
« Poslední příspěvek od Chikos kdy Dnes v 13:03:24 »
začal jsem pracovat na menším "upgrade" ze stolu se stane stůl z Bradavic, přibude k němu židle a koberec. Stůl musel projít kompletní změnou vnitřní konstrukce aby byl bytelnější, stejně tak jsem musel změnit i techniku upevnění nohou.
3
Alternativní modely / Re:Fiat 500 set 10271 B model JEEP Willys
« Poslední příspěvek od martindavid kdy Včera v 23:47:28 »
Konečně jsem dodělal návod na model jeep willys v civilní verzi
v návodu je i snímatelná střecha,můžete tak mít klasickou verzi s ochranným rámem,
nebo verzi se střechou a vůz je tedy plně terénní díky kyvné zadní nápravě.
odkaz a návod ke koupi https://rebrickable.com/mocs/MOC-90857/MartiN79NespoR/jeep-willys/#details
4
Town / Re:společný projekt elfí vesnička
« Poslední příspěvek od poMOCník kdy Včera v 22:00:19 »
Ukázka "prázdných" modulů pouze se zmrzlou vegetací.

Revitalizoval jsem stromy, které zbyly z projektu perníčků a ještě to doplním jinými druhy. Několik jich přijde ještě na skálu a další budou volný kamkoli do vesnice. Udělám 4 moduly 16x16 s různým porostem, ale v rámci instalace se to dá sundat a taky použít zvlášť.

5
Soukromá inzerce / Little Big Store - sleva min. 15% na vybrané dílky
« Poslední příspěvek od Miketuk kdy Včera v 20:37:09 »
Právě jsem ve svém BL obchodě Little Big Store zlevnil přes 700 druhů dílů minimálně o 15 %.
Na zlevněné díly lze uplatnit i další slevy dle podmínek mého obchodu.

Seznam všech zlevněných položek vylistován zde.
6
Technic / Re:HD garage
« Poslední příspěvek od HD kdy Včera v 16:29:55 »
@Chairudo - Díky. Vím, není to šálek kávy pro každého. Nicméně, dlouho jsem o této úpravě přemýšlel a tak je tedy tady.
O existenci jezdců vím, ale moc se mi ty figurky nelíbí, a nevím, jestli by sedělo měřítko. Spíše jsem přemýšlel o nějaké brick-built figuríně.
7
« Poslední příspěvek od peki kdy Včera v 16:25:12 »
Jen pro sichra... muj model je 48x32. V tabulce a mapce figuruje jako 32x32.
ok, opravím
8
« Poslední příspěvek od Clermont kdy Včera v 16:08:07 »
Jen pro sichra... muj model je 48x32. V tabulce a mapce figuruje jako 32x32.
9
« Poslední příspěvek od Stimpi kdy Včera v 14:51:20 »
Pozemek nahoře na skále, kontrolní věž, beru jako hotovou, max nějaké doledění s poMOCníkem při instalaci (minifigové a návaznost)
Přes víkend a v týdnu plánuji drobnosti - saně, dopravní prostředky a podobně, pro operativní použití.
10
« Poslední příspěvek od peki kdy Včera v 14:43:41 »
Prosím o info jak jste na tom? Je tu poslední stavební víkend. Příští týden by se mněla řešit distribuce, Dejte mi vědět jak Olomouc Ostrava.

Pokud někdo nedorazí jak má zajištěnou distribuci?

Stavím ftipný (doufám) modul se sobem a saněmi. Předpokládám 32x16. Pokud se nevejdu rozšířím na 32x32.

32 x 32. Zkusím elfí snowpark

32x32 zkusim wellness pro skritky

Co se týká mého příspěvku tak prosím o parcelu 32x32. Tématem bude technologické zázemí pro sobí spřežení. Kovárna, opravna saní…

letiště horní plocha

Stavím modul 32x32,domek ve starém vraku lodi.

Strom roste. Uhlí těžební věž

Ahoj, omlouvam se, mam fofr v praci... Nereaguju zcela pružně...
Pocitam s tim ze bych udelal modul 16 x 32 pokusim se udelat neco jako zemljanku vykykujici ze zeme.

Omlouvám se, postavím modul 16x32 asi nějaký domeček.

Sklála

Už jsem to psal, ale z hlediska mapky a prezentace je to důležité: zadní část svahu nedělám já ale Chairudo. Jde o 3x baseplate v zadní řadě navazující na pekiho vesnici na stromech. Tak prosím do mapky zanést.

pozemky na skále

Stran: [1] 2 3 ... 10