Filip Kousal

Založil Aki, 09.08.2005, 20:26:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

larson

No,....nějak moc se nezapojuju do diskuzí vzhledem k tomu, že se tady víceméně teprve rozkoukávám,.....velice mne ale zaujala tato debata, resp. tento případ p.Kousal...(jak příznačné jméno). Ze zkušenosti vím, že se dějí různé věci, ale co je moc to je příliš. Možná to sem úplně nepatří, ale tento případ je také velice zajimavý z právního hlediska....pan Kousal si možná není zcela vědom toho, co svým jednáním způsobil, ale jak je známo, každý člověk, tedy fyzická osoba, je za své činy odpovědný. atd., atd. viz §7-§10 OZ. Na toto téma by se dala napsat rozsáhlá práce, každopádně všichni, co jsou, či byli nějakým způsobem poškozeni a že jich tady je, o tom se může nakonec přesvědčit každý, by mohli svá práva vymáhat soudní cestou. Je to zřejmě to nejhorší a nejpomalejší řešení, každopádně by bylo spravedlnosti učiněno za dost. V opačném případě by bylo řešením dotyčnému pořádně rozbít hubu. Snad jsem vás tímto příspěvkem nějak nerozlítil. Sám jsem zvědavý, jak se bude celý případ dál vyvíjet,...pokud tedy vůbec nějak bude. Všem poctivým prodejcům a odběratelům bych přál jen dobré zkušenosti, kéž by bylo lidí jako "pan Kousal" v naší republice co nejmíň.

larson