Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

puresis

Zitra nebo pozítři něco sepišu, ale nevim co by šlo jednalo by se o klasiké barvy: šedé , Dark Tan ,Tan, klasickou zelenou, hnědou  a měně časté Bright Pink, Medium Blue, Olive Green a těchto tvaru 1*1,1*2,2*2,2*4,1*4,  hlavně nevim jestli by šli ty poslední tři barvy, jak a kdy zjistíš co jde. Nerad bych něco objednal, pak zjisti že s toho nic nebude.

networ

Jak to funguje to objednávání? Kolik je cena, popř. ks? Díky za odpověď.
Učím se stavět ...

Clermont

Precti si toto vlakno hlavne na zacatku a pochopis cenu, mnozstvi atd.  :)
Co se tyka objednavani, tak spise zakladni kostky v zakladnich barvach.
A jak poslete seznam o 200 radcich (kombinace tvaru a barev) tak vas Chairudo sezere  ;D
Ani ne tak Chairudo jako ta obsluha obchodu pak Tomase ze ma zjistovat takovy velky seznam jestli ty kostky muzou sehnat nebo ne. Poslete seznam treba 20ti kostek s jejich ID (zjistite treba na lego shopu) a oni zjisti a odepisou co muzou sehnat. Umrtnost z toho setnamu si troufam rict je vysoka  :D
Pak treba poslete rychle jeste druhy seznam na doplneni.
Pokud se v necem pletu, urcite nekdo ze zkusenych me opravi  ;)

networ

Crermont díky.

Já bych bral jakékoliv plate zelené, pískové a modré. U bricků: 1x2 grey (4211388/3004), 1x4 grey (4211394/3010), 1X1X1 1/3 (4211519/6091), dalekohled (4211051/30162), grey cihličky (6000066/98283) a roofy/slope (4221745/ 4460, 4500975/2449). Za mě vše jeden kelímek minimálně.
Učím se stavět ...

Clermont

Mas to kraasne sepsane  ;D
Doporucuji se spojit s Tomasem (Chairudo), poprosit ho o objednani (pokud se mu bude chtit  ;D ) sepsat mu to v krasne podobe, ja to treba posilam v excelu a pak uz cekat na jeho odpoved.
Taky je moznost ze ti da kontakt na Viden.
Ale at nemluvim za nej, urcite se s nim spoj, je sikovny, poradi, pomuze...  ;)

Clermont

Ale uz ted ti muzu rict ze o cihlickach se ti muze jen zdat   ;D ty ti na 99,99% nesezenou. 3004 dbg minule sehnali, lbg nemeli, 3010 zas opacne lbg meli a dbg nesehnali, 6091 maji spis jen urcite barvy. Minule tam klasicky meli v suplikach myslim bilou a zelenou, 30162 to nevim, ale minule tam treba meli zmrzliny tak mozna ti sezenou dalekohled   ;D,  4460 tak to bych se divil kdyby ti sehnali a 2449 to stejne.
Muzu se mylit, ale tyto skaly a cihlicky tam nikdy nejsou a nebudou.
Pocitej s tim, ze tam maji spis jen zakladni barvy a zakladni kostky. Koukni na ruzne odkazy fotek z vidne kdyz tam lidi jsou a vyfoti to a daji na net. "Wall lego wien" a z toho uz plus minus budes videt co tam maji.
A plate zelene a sede a modre tam maji standarte 4x4 a 4x6, ale pokud chces mit jistotu a treba 2x4 nebo 2x6 tak si objednej. Vetsi rozmer plate byvh ani nezkozsrl, ale treba se zazraky deji  :D

puresis


Chairudo

Jsem zase na příjmu :)

Většinu věcí co jste mi kdo poslali jsem objednal, počítám během příštího týdne se mi vrátí seznam co bude dostupné, snad toho bude aspoň půlka :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak z první várky objednaných dílků z mailů co přišly včas jsou k dispozici pouze tyto

Brick 1x2  - Tan - Element ID: 4109995
BRICK 1X1  Medium stone grey (LBG) - Element ID: 4211389
Brick 1x4 Medium stone grey (LBG) - Element ID: 4211394

na další várku jsem dostal tuto odpověď

I tried to order the rest of the boxes that you wanted but I cannot promise that we get them all .
- Zkusila jsem je objednat, ale nemůžu slíbit, že je budeme všechny mít.

1 Box ID 4211413 - light grey tile 2x2
1 Box ID 4114348 - bamboo leaves
1 Box ID 374128 - plant stalk
5 Boxes ID 4243821 - green plate 4X4
2 Boxes ID 379528 - green plate 2x6
2 Boxes ID 302028 - green plate 2x4
2 Boxes ID 3000840 - transparent plate 1x1

- snad bude většina, nebo něco v SCS

na Afol víkend zdejší LUG pořádá výstavu, http://forum.lgoe.at/index.php?topic=5648.0
- pokud bude čas rád tam zajdu a třeba se nám podaří pozvat pár lidí na podzim do Olomouce :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

Měl bych dotaz. Medium stone grey a light bluish grey je totéž, že to (LBG) vidím v závorce?  :)

BRICK 1X1  Medium stone grey (LBG)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Citace od: Chairudo kdy 12.07.2018, 17:37:54


na Afol víkend zdejší LUG pořádá výstavu, http://forum.lgoe.at/index.php?topic=5648.0
- pokud bude čas rád tam zajdu a třeba se nám podaří pozvat pár lidí na podzim do Olomouce :)

To je kousek od Donau Zentrum... a jsou tam až odpoledne a vstup zdarma  :)

Chairudo

Takže domluveno, půjdeme se seznamovat  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Pokud neni pozde se pridat, vemte mi prosim kelimek 1×2 tan bricku. Moc dekuji.

Jezevec

Měl by někdo z vás, kdo tam pojedete (Chairudo, Clermont?), ještě prosím nějakou volnou kapacitu něco vzít? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Chairudo

Citace od: Kuba kdy 12.07.2018, 21:18:18
Pokud neni pozde se pridat, vemte mi prosim kelimek 1×2 tan bricku. Moc dekuji.

Blackjoe  má objednané  4  kelímky, tak by ten 1 měl být volný, ideálně ti to Clermont může vzít a podle možností předat.

Citace od: Jezevec kdy 12.07.2018, 21:39:06
Měl by někdo z vás, kdo tam pojedete (Chairudo, Clermont?), ještě prosím nějakou volnou kapacitu něco vzít? :)

Teoreticky můžeme vzít tebe, nechceš se přidat na výlet spojený s návštěvou zahraniční výstavy?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

Citace od: Chairudo kdy 12.07.2018, 21:57:39
Teoreticky můžeme vzít tebe, nechceš se přidat na výlet spojený s návštěvou zahraniční výstavy?

Velmi rád bych se přidal, písnu sz.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Foton

Chairudo, kolik máš aktuálně míst v autě volných? Na toho 4.8. . A v kolik  je dohadovaný odjezd a příjezd do Olomouce?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Citace od: Foton kdy 13.07.2018, 11:00:17
Chairudo, kolik máš aktuálně míst v autě volných? Na toho 4.8. . A v kolik  je dohadovaný odjezd a příjezd do Olomouce?

Zatím jedeme Clermont z Ostravy, já a 3 kluky nakládáme v Brně.
Ideálně v 6-6.30 vyrazit z Olomouce, aˇjsme na 9 na otevíračku v Donau. Předpokládám, že se podíváme i do SCS a 15.00 začíná výstava ve Vídni http://forum.lgoe.at/index.php?topic=5648.0
Domů tedy nejdřív 15.30 (podle zajímavosti výstavy ;D - teoreticky 18-19-20 v Olomouci

Kdyby se někdo další Ostrava-Olomouc a po cestě chtěl přidat, můžeme přidat auto, čas na domluvu je.

Ještě chce jet networ od Zlína a Puresis taky z toho okolí. - ti se ideálně domluví spolu.

Citace od: Drobuliatko kdy 13.07.2018, 09:01:02
Citace od: Chairudo kdy 12.07.2018, 19:46:30
Takže domluveno, půjdeme se seznamovat  ;D

A preco vlastne sa nenadvazuju vztahy so Slovenskym Lugom? Ved sme si najblizsie dve krajiny. Urcite blizsie ako Rakusko. :D Aj oni maju vystavy a mozem povedat ze velmi pekne. :)  Ci?

Snažím se, uvidíme jestli to někam povede  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

networ

Já jedu, v plánu jsou oba dva obchody (kvůli PAB :) ) a pak zmiňovaná výstava, je tam vstup zdarma.

Odjezd ve směru Zlín, Otrokovice, Hradiště, Hodonín (šlo by to i po dálnici, ale chci se vyhnout Novým Mlýnům). Odjezd 6:00 Zlín, Dojezd před 9 do SCS (na snídani do Intersparu, mají otevřeno od 8 ). Naplnění kelímků, přesun do Donau a pak výstava. Odjezd dle domluvy s ostatními v autě.

Kdo má zájem, pište.
Učím se stavět ...

STARHAWK

Citace od: Chairudo kdy 12.07.2018, 17:37:54
na Afol víkend zdejší LUG pořádá výstavu, http://forum.lgoe.at/index.php?topic=5648.0
- pokud bude čas rád tam zajdu a třeba se nám podaří pozvat pár lidí na podzim do Olomouce :)

Pozeram, ze to zacina od 15tej a to uz vecsinou ja som na ceste spet. Uvidim, podla casu a toho kto bude chciet ist so mnou (ci budu chciet byt dlhsie), mozno sa tam pojdem pozret tiez, nech vidim ako robia vykendovky oni a mozno skusim oprasit trochu svoju nemcinu :)

juraj


STARHAWK

Citace od: juraj kdy 16.07.2018, 18:17:28
Na 100% tam výkendovku neuvydíš.

Preco myslis ? Inak pozeram, ze je tam flohmarkt (blsak), mozno tam bude nieco zaujimave na kupu.

STARHAWK

Citace od: juraj kdy 16.07.2018, 18:17:28
Na 100% tam výkendovku neuvydíš.

Kokoz, mam dlhe vedenie dnes. Az teraz som pochopil co si tym myslel. Nejak mam zakorenene heslo, ze vikend s mekim nie je ono :D

Chairudo

Už je toho hodně tak jsem si udělal seznam aby mi nic neuteklo, kdyby něco chybělo pište, sypané kelímky ještě můžu vzít, na cvakání nebude moc čas, sám beru tak 50.

Společná cesta:
Auto 1) Clermont, Chairudo, Skywalker a brácha, Jezevec
Auto 2) networ a puresis?

Objednávky:
Networ - samplepka v Donau
Daniel
Blackjoe
Miho
Kuba - vyřídí Clermont
Pool
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

networ

Ano, já a puresis. Nikdo další u nemá zájem?
Učím se stavět ...

networ

Kousek od SCS Wien (druhý shop Lega) je ToyrUs, mají tam slevy 20% za nákup nad 40€ - http://www.toysrus.at/category/index.jsp?categoryId=3996531&ab=AT_TH1_20PLEGO
Učím se stavět ...

STARHAWK

Citace od: networ kdy 02.08.2018, 10:29:39
Kousek od SCS Wien (druhý shop Lega) je ToyrUs, mají tam slevy 20% za nákup nad 40€ - http://www.toysrus.at/category/index.jsp?categoryId=3996531&ab=AT_TH1_20PLEGO

Mam pocit ze sa tie 20% akcie v TRU vzdy prekryju s AFOL day :D

Chairudo

Obchod je hned vedle SCS, tak se tam můžeme podívat jestli někdo bude chtít.

Mě hlavně zajímají nové Harry potter figurky, za jakou cenu budou se slevou vycházet :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Otázka pro zkušené: dá se do SCS dojet z centra Vídně bez dálniční známky?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks