SK - Dráčik Eurovea

Založil MH, 14.01.2011, 08:57:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MH

10185 Green Grocer - rozprávková cena 99 €
MH

dado

Dnes som presiel zopar dracikov v Ba a vsade nejaky pan zobral vsetky 2 alebo 3 kusy co mali na predajni.  :'(

xjankox

Kšeftár..... v KE ich majú v Galerke a pri Tescu v Dráčiku, čo som tak snoril a tajne dúfal, že kdesi nájdem zabudnutý Market Street, alebo Cafe Corner.
Ďakujem

SpCasPi000

Tak to si overím u nás, škoda že som to nečítal skôr, bol som dnes v Drakovi ale nevedel som o tom.

xjankox

A zľava je len s Dráčik kartou, ale tú asi máme všetci  ;D
Ďakujem

SpCasPi000

No veru, veď sme ich (p)oddaní  :D

dado

Dnes sa zrazu objavil jeden kus v Poluse. Este ze tu predajnu denne kontrolujem.

SpCasPi000

No, a dva z tých hromadne vykúpených setov v BA sa už aj objavili na BL  :o

votrelec

#8
a jeden aj tu v inzercii ;)  >:(

STARHAWK

A jeden sa mi dnes podarilo kupit u nas v TT. Kolko je vlastne katalogova cena toho setu ??

dado

Citace od: STARHAWK kdy 22.01.2011, 21:03:43
A jeden sa mi dnes podarilo kupit u nas v TT. Kolko je vlastne katalogova cena toho setu ??

V novembri ked som ho prvykrat zbadal v draciku stal 153 Eur s 15% zlavou. Takze predpokladam ze okolo 180 Eur a viac.

votrelec

cisto nahodou som sa vcera zastavil v draciku v martine, nahodou ho tam mali (asi posledny kus) a nahodou mal znamy aj dracikovsku kartu :)

mesje

Ja som jeden kus našiel včera v Draciku v Shopping palace v BA (asi bol posledny) a neodolal som nekupit ho :-)  i ked aj po zlave je 100 eur dost... tie lega su na hranici cenovej prijatelnosti aj po velkych zlavach...