Velký Špalíček Brno

Založil Honzik, 13.12.2006, 21:33:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzik

Mají tam dost starých stavebnic, velké množství creatorů, SW, měli také 9V vyhýbky, Santa Fe vagon, Vila Bonanza, HP....prostě je tam toho mraky.

Vasyk

A kde to přesně je? V pátek jedu přes Brno  ;D.

Honzik

Tady:

Vasyk


Honzik

To bys byl asi ... kdyby ne. Jinak je to v prvním patře a jmenuje se to autíčkarna nebo tak něco. Pak se mrkni i do Pompa, ale tam nic moc.

Tomášek

Ano, mohu potvrdit...rád tam chodím...pro případné zájemce : Je tam dooost velkej výběr Jindry Hrnčíře...jak říkal Honzik...a taky trocha starýho fotbalu a docela dost velký zásoby Orientální expedice... ;)
Procházím DARK AGE.

hombre

...ale ceny tam mají děsný  :o

Tomášek

Citace od: hombre kdy 29.12.2006, 16:22:43
...ale ceny tam mají děsný  :o
:o Néé ! Zas tak moc ne !  ::)
Procházím DARK AGE.

Honzik

Po nějaké době jsem zavítal do Śpalíčku ...co mě zaujalo jeřáb 4514 (ten už nelze koupit) nějaké zelené silnice, SW, HP, Creator...opravdu kdo zhání něco co se již neprodává příjde si tam na své, ale ceny počítejte původní...Honza

MwK

Citace od: Honzik kdy 12.01.2007, 09:26:02
Po nějaké době jsem zavítal do Śpalíčku ...co mě zaujalo jeřáb 4514 (ten už nelze koupit) nějaké zelené silnice, SW, HP, Creator...opravdu kdo zhání něco co se již neprodává příjde si tam na své, ale ceny počítejte původní...Honza
Musím povedat že tam mali vždy super výber za dobré ceny...Kupil som tam dost kuskov zo svojej zbierky.
Naposledy zlacneného UCSkového Yodu za 1600czk!
Takže všetci čo ste tam neboli...Odporúčam!
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

lordvader

Yoda tam jeste porad je, ISD nevim jestli uz se vyprodalo, a naposledy tam byly jeste nejake SW technic sety.