Balíček Geisha+Lego

Založil Mondak, 19.11.2004, 19:38:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mondak

V Tescu sem dnes objevila balíček tří čokolád Geisha(jedna velká a dvě malý)s Legem za 139,90Kč. Na výběr je ze šesti stavebnic:
7422
7423
7424
7080
7081
7082

Admin: linky nebyly ok.

Mičánek

#1
Dnes jsem byl v Tescu (u nádraží) nakupovat a pídil jsem se po čokoládách Geisha s Legem. Prošel jsem celé potravinové oddělení a nic neobjevil. Proto jsem vyzpovídal prodavačku, která vybalovala cukrovinky a ta mi sdělila, že nic takového nemají a neměli. Také říkala, že to může být jen v jednom supermarketu, že si vedení vybírá a když se mu to nezdá tak to nekoupí. Rád bych věděl, jestli tyto čokolády se stavebnicí Lega, byly i na jiných místech. Dejte vědět kde.

Jindroush

#2
Prý Hypernova Opava už před časem, Tesco Opava ještě tak minulý týden. Viděl jsem ale jen ty Adventurers, Piráty nikolvěk (na druhou stranu jsem to neprobíral, protože ty Adventurers mám od Family Frost a u tý Geishi mi to přišlo celkem drahý, mám dojem, že ty čokolády by přišly tak na pajsku).

PS: Ale jestli se nepletu, tak slečna Mondak je z Brna nebo okolí, tak jsi možná trefil to špatný Tesco  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mičánek

Citace od: Jindroush kdy 23.11.2004, 22:43:59
PS: Ale jestli se nepletu, tak slečna Mondak je z Brna nebo okolí, tak jsi možná trefil to špatný Tesco  ;D
Máš pravdu, také jsem to dodatečně zjistil. Budu se holt muset vypravit do toho druhého u dálnice. To je tím, že těch hypermarketů tu máme tolik. Člověk je nedokáže všechny pravidelně objíždět. Vypravíš se do jednoho a oni ti to v druhém vyprodají. Doufám, že to tam budou ještě mít.

Mičánek

Navštívil jsem Tesco a nic neodnesl. Měli tam tu první sérii (7422-7424), kterou už mám od Family Frost. Na obalu, na zadní straně, byla zmínka, že ta druhá série (7080-7083) bude v listopadu. Musím pochválit, mají to pěkně zabalené. Samozřejmě jsem si postěžoval přítomné prodavačce, která mi sdělila, že ji asi objednají, až se tato várka prodá. Doufám, že to bude brzy protože o tu druhou sérii postaviček mám zájem.

Lomax

Citace od: Mičánek kdy 24.11.2004, 22:56:09
že ta druhá série (7080-7083) bude v listopadu

No jo, ale ve kterém listopadu?! ;D
Protože jsem dnes v Tescu v Opavě objevil v hlavní uličce (odněkud asi vyštrachané) Geisha s
7080, 7081 a 7082, každá za úžasnou cenu 139,90 Kč.

Spotřebujte do března 2006. 2006? Teď si vůbec nejsem jist, možná tam bylo 2005.  :P
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

betakaroten

Teda, ten 7080 má ale jméno! >:D

Raistlin M

Citace od: betakaroten kdy 23.01.2006, 23:08:41
Teda, ten 7080 má ale jméno! >:D
Při tvé vášni pro lingvistické srandičky jsem něco takového čekal. ;)

Llevelyn

CitaceSpotřebujte do března 2006. 2006? Teď si vůbec nejsem jist, možná tam bylo 2005.

No je to dávno, co jsme to kupovali v Tescu..ale myslím, že před březnem. Takže do 2006

Vem mi takýýýý ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Lomax

Citace od: Llevelyn kdy 24.01.2006, 22:13:51
Vem mi takýýýý ;D ;D

Jo, povedlo se, :) obě, co jsi chtěla, ještě byly.

A ano, ta doporučená spotřeba je do března 2006 (spíš jsem to psal jako žert, to by si Tesco nedovolilo), ;) některé dokonce do července.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.