(cizí) Asterix

Založil Aki, 13.03.2006, 08:40:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Nedávno jsem tu v tématu 2 nove vikings sety diskutovali, zda je Asterix s Obelixem viking či není. Škoda, že admini tu diskusi, místo přesunutí někam jinam jinam, rovnou smazali.

Zde jsem narazil na postavičku, která sice není přímo Asterixem, ale tu přilbu má skoro jako on, jen ty křidélka vyměnit za nedostatková bílá. Tak mi to přišlo zajímavé, právě ve spojení s již výše zmiňovanou diskusí.

Ještě vyřešit ty copy a Asterix by mohl ožít i v legu......



Jo a Obelix by možná mohl jít udělat z těla Hagrida z HP, co říkáte?

Tomášek

Neni nahodou to torso od fotbalovyho brankare  :-\ ??? ::)
Procházím DARK AGE.

Aki

Pokud by měl na zádech jedničku tak ano, ale jinak je z netopýřích rytířů:

Aki

A už to i někdo s těmi bílými křidélky provedl.  ;) ;D





link

muzzo

Tak tenhle Asterix vypadá už opravdu dobře :D Taky jedno z témat, které bych uvítal raději něž Ex force či Batman.  ;D

Marťan

#5

Tak ten druhý obrázek, to je přesně jak z toho filmu.... ;D ;D ;D
nálet na římská vojska ...bum bác a je po nich.....ještě by tam mohlo být foto jak už je rozrazil a lítaj vzduchem...  >:D >:D


Marťan

Zajímalo by mě, co si tak asi myslí ten borec, který vykukuje z toho davu..... ???
že by..."au to bude bolet?"....       ;D ;D

J_BOB

ta formaia je paradna...a ten ich druid je tiez cool :) vo filme tomu tusim hovorili korytnacka alebo tak nejak :D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

betakaroten

Tohle že není násilí??? ;D A nepřímá propagace alkoholismu (kouzelný nápoj)? >:D Se nedivím, že LEGO Asterixe nedělá ;)

zakm

Som fanúšik Asterixa (ale lega viac) Mám doma veľa komixov Asterixa a je to dosť dobré.
Keby že vyrábaju takéto sety ,tak by som bol šťastný ako blcha ;D
Veľmi pekne sú prevedené aj tieto obrázky.
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Anakin

kto má vikingov ten má asterixa  ;D

blackhawk

Asterix a Obelix jsou galove - vikingove jsou potomci severskych narodu nejspise germanu. takze viking  se nerovna asterix  ;D

myth

Citace od: blackhawk kdy 06.04.2006, 22:30:25
Asterix a Obelix jsou galove - vikingove jsou potomci severskych narodu nejspise germanu. takze viking  se nerovna asterix  ;D

Lenže to bolo myslené tak, že kto má figúrky vikingov, má dieliky na postavenie figúrky Asterixa.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Tadeas

Tak to hned začínám stavět! Jen nevím kde vzít ty křídla (mám jen ta červená).

Aki

Citace od: Tadeas kdy 21.11.2006, 16:28:29
Tak to hned začínám stavět! Jen nevím kde vzít ty křídla (mám jen ta červená).

Pořiď si hrad 6086 tam jsou.



Nebo nakup na BL

Rever

Kdyby se u toho Asterixe vyměnila hlava, tak by to vypadalo lépe, akorát by mě zajímalo, jak vyrobit Obelixe, aby mu byl trochu podobný  ???

zakm

Citace od: Rever kdy 21.11.2006, 16:41:45
Kdyby se u toho Asterixe vyměnila hlava, tak by to vypadalo lépe, akorát by mě zajímalo, jak vyrobit Obelixe, aby mu byl trochu podobný ???
Skúsil som sa pozrieť a moc som toho nenašiel , ale asi najnormálnejší Obelix je tento http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=291607 :P , aj ked to nie je ono... :-\
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Rever

Citace od: zakm kdy 22.11.2006, 10:20:17
Citace od: Rever kdy 21.11.2006, 16:41:45
Kdyby se u toho Asterixe vyměnila hlava, tak by to vypadalo lépe, akorát by mě zajímalo, jak vyrobit Obelixe, aby mu byl trochu podobný ???
Skúsil som sa pozrieť a moc som toho nenašiel , ale asi najnormálnejší Obelix je tento http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=291607 :P , aj ked to nie je ono... :-\

Ten obelix není tak úplně špatný, dokážu si představit, že by Lego udělalo set Asterix a Obelix, v jiných setech se již objevili i rozmanitější minifigové, například Troll v setu HP: http://www.bricklink.com/catalogItemPic.asp?M=41983