(Cizí) Blue Castle

Založil Siegnord, 17.11.2009, 10:19:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Siegnord

  Jak miluji modrou barvu, tak tohle mě zasáhlo přímo u srdce. :o Dále se mi obzvláště líbí členitost hradu a malé fotky, které se rychleji načítají.
  Věřím, že i Vás osloví.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=409496

Gibur

Mě se to moc líbí :D,až na tu střechu :P.
Myslím,že kdyby byla černá nebo červená bylo by to hezčí.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Robbed

Mně se to docela líbí :D. Akorát ta modrá střecha se trochu bije s tou vodou. Chtělo by to nějak odlišit (třeba voda v DkBlue, nebo naopak).

stomcova

Citace od: Robbed kdy 17.11.2009, 10:28:08
Mně se to docela líbí :D. Akorát ta modrá střecha se trochu bije s tou vodou. Chtělo by to nějak odlišit (třeba voda v DkBlue, nebo naopak).

Mně osobně by se líbilo poopravit jen tu vodu, podle návrhu Robbeda. Téma Castle jen okukujeme a fandíme.
Batman, forever...

Ryxe

Hrad vypadá hodně dobře, má tam spoustu detailů a stavba jako taková je dobře promyšlená, ale barvu střechy bych vyměnil za nějakou jinou, více přirozenou (černou, hnědou, červenou).

Hardegon

Jediné co se mi nelíbí, jsou stáje. Nezapadají mi do celku. Jinak je to krásný propracovaný hrad. Střechy v modré mi ani nevadí.  8)

Ramtinka

A mě se naopak líbí ty modré střechy. Přijde mi to takový pohádkový, nadpřirozený... Prostě krásný. Líbí se mi, že tam je hodně zeleně, výbornej nápad je  ten vodopád. A musím souhlasit s Hardegonem, že ty stáje mi přijdou nedbale postavené, bez nápadu. Ale jinak nemám slov :)

Martys08

Velice se mi líbí hrad a taky ta zeleň.

maeror

Střechy mi nevadí, má to opravdu fantasy nádech jak psala Ramtinka. Stáje mne taky neurazí - vždyť jsou to "jenom" stáje, to nemusí být výstavní budova.
Co se mi ale nezdá:
- některé břečťany na stěnách jsou moc masivní a solitérní
- nechápu význam brány, na níž nenavazují žádné hradby.