Veteráni. Historické sety. Modifikace cizích autorů. Historie elektromobility.

Založil 444martinhanak, 21.02.2024, 16:22:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

444martinhanak

Před několika lety mě oslovil jeden člověk, kterému jsem na Bazoši prodal stará Lego auta. Poprosil mě, jestli by nebylo možné postavit sety staré desítky let. Tak jsem objevil svět historických Lego stavebnic. A pro vlastní radost začal shánět původní díly a skládat veterány.
První ukáži  set 329 "Antique Car" vydaný v roce 1967. U těchto historických setů mě zaujala hlavně původní kola - 50 let staré pneumatiky.

444martinhanak

Druhým historickým setem je č. 390 - ,,1913 Cadillac" vydaný v roce 1975. Má 200 dílů.

444martinhanak

Třetím setem je č. 391 - ,,1926 Renault" vydaný v roce 1975. Počet dílů: 237.

444martinhanak

Čtvrtým setem je č. 395 - "1909 Rolls-Royce" vydaný v roce 1976. Počet dílů: 287.

otaznik

Pěkné, pokud jsou tam původní díly. Ještě lepší by to bylo s instrukcemi a zejména krabicemi. Každopádně to prosím přesuň do sekce "Sbírky", díky.

444martinhanak

Citace od: otaznik kdy 21.02.2024, 20:39:22Pěkné, pokud jsou tam původní díly. Ještě lepší by to bylo s instrukcemi a zejména krabicemi. Každopádně to prosím přesuň do sekce "Sbírky", díky.

Mám to, prosím, přesunout do sekce "Sbírky", i když zde budu uveřejňovat další veterány? Plánuji stavět vozidla - modifikace veteránů, které navrhli jiné autoři a dále vlastní vozidla jejichž reálné předlohy byly poháněné elektřinou. Díky

Anatyt


otaznik

Citace od: 444martinhanak kdy 22.02.2024, 12:30:34Mám to, prosím, přesunout do sekce "Sbírky", i když zde budu uveřejňovat další veterány? Plánuji stavět vozidla - modifikace veteránů, které navrhli jiné autoři a dále vlastní vozidla jejichž reálné předlohy byly poháněné elektřinou. Díky
Podle mého:
  • prezentace továrních setů patří do sekce Sbírky
  • prezentace vlastních MOCů do příslušné sekce podle tématu

444martinhanak

Citace od: otaznik kdy 22.02.2024, 18:51:57Podle mého:
  • prezentace továrních setů patří do sekce Sbírky
  • prezentace vlastních MOCů do příslušné sekce podle tématu

Díky. Dává to smysl.
Ale já potřebuji pro organizátory výstav mít jeden typ mých "výtvorů" na jednom místě. Kuličkodráhy mám na jednom místě, pohyblivé modely jinde, technic motorky jinde. A veterány chci mít z výše uvedeného důvodu také pohromadě. A proto jsem to dal do "Ostatní". To, co se nedá přesně zařadit, tak patří sem. Stejně jako to dělá mnoho ostatních kamarádů AFOLů.
Klidně, ale ať to přemístí jakýkoliv admin tam, kam myslí. Dík