Objevitelská kolonie Spyrius-T.o.g.

Založil Togaran, 03.07.2007, 19:22:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Ještě na jednu velmi důležitou věc jsem zapoměl:

Děkuji Všem za komentáře k základně  :) Jsem rád, že se líbí a Vaše návrhy vemu v potaz při návrhu té příští.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

Poslední záznamy z laboratoří G-04:

log #82-1578-AG >> Dnes jsme narazili na nové ložisko žlutého materiálu
log #82-1581-IS >> Pořád jsme nenašli pro materiál vhodné využití, koukáme na Hvězdné války
log #82-1586-AG >> Během těžby jsme otevřeli pramen lávy a zalil nám vozík se žlutým materiálem
note #82-307-IS >> Ten Republic Cuiser, to je ale zajímavá loď
log #82-1587-AG >> Celé se to nějak smíchalo a nedaří se nám vozík vysvobodit
log #82-1595-RT >> V dole je modrý vozík místo včerejšího žlutého
log #82-1608-IS >> Našli jsme využití! Při tepelné úpravě materiál mění vlastnosti
log #82-1624-AG >> stále se nám nedaří vozík vysvobodit, ani laserem, ostatní z toho mají radost...
order #82-218-IS >> zvýšit denní objem těžby na 300%
log #82-1695-RT >> důstojníci AG a IS opustili základnu a míří do konstrukčních komplexů
...
order #31-2554-IS >> dosáhnout co možná nejvyššího využití <modrá hmota> na trupu projektu <03>
...
order #18-8710-TN >> prezentovat projekt <03> našim spojencům
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

#122
AX - 03 - THREAT / Hrozba

délka:   102 studů
šířka:    42 studů
výška:   21 bricků

Typ:
Mezihvězdná doprovodná bitevní loď s pohonem do většiny známých atmosfér a s hypermotorem.
Účel lodi je doprovod malých stíhaček do bitvy.

Konstrukce:
V přední části je kokpit, za kokpitem je hlavní kabina (nahoře) se všemi komunikačními a navigačními systémy a také s ovládáním zbraní. Ve spodním patře je trůnní sál se stolem, který může zajet do podlahy. Celý trůnní sál se dá uzavřít a odpojit, má vlastní motor a komunikační i navigační vybavení.
Koridor se vstupním dveřmi. Na přední straně je rampa, která hraje jakousi výhybku mezi patry.
Nákladní prostor, ze kterého vedou 4 dveře do modulů. Dva moduly jsou útočné, druhé dva dopravní, případně únikové. Všechny moduly mají odklápěcí zadní část a po připojení k lodi se do nich dá opravdu nastoupit ;)
Na zadní lodi jsou tři motory. Pokud je loď v hangáru, dá se prostřední motor odmontovat a otevřít nákladní rampa (tady všechny pokusy zklamaly a po několika dnech pomocných konstrukcí jsem to vzdal a udělal motor oddělávací).
Na karosérii lodi jsou použita standardní skla s novou supertvrdou úpravou a proto je loď tolik prosklená, i když je bitevní.

Výzbroj:
6 dvouhlavňových laserových děl (2 vpředu, 2x2 na zádi)
2 fotonové kanóny (na bocích)

Galerie:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=468033
Loď míří do KŽ
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Petronel

No tak to je luxus! Vypadá ještě o dost líp, než ta první verze na minulých fotkách. Líbí se mi zbraně, celkové provedení, odjímatelné moduly... zkrátka vše  :o + výborné detaily a podstavec  ;)
Akorát ty moduly bych si představoval asi všechny osobní, než ty cvalíky do boje  ;) Ale to je věc názoru. Hlavní je, že je to skvělé dílo a ta první fotka vypadá naprosto profesionálně, že by se dala považovat za excelentní Exclusive set  ;) Začíná se mi sekce "space" dosti líbit  ;)

Luky1987


linhi

Zase jedna luxusní loď u které jsem se teď dlouho kochal,opravdu si myslím že by takovéhle věci mohlo Lego vydávat jako UCS sety,máš to plné maličkostí které tomu dodávají šmrnc. Paráda!

Icewalker

Tento křižník dělá frakci Spyrius čest! Krásné detaily, jako například pokroucený kabel shora trupu a jiné! Parádička!
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Togaran

Děkuji za hodnocení, jsem rád že se Vám líbí :)

Citace od: Petronel kdy 04.04.2011, 10:53:27
No tak to je luxus! Vypadá ještě o dost líp, než ta první verze na minulých fotkách. Líbí se mi zbraně, celkové provedení, odjímatelné moduly... zkrátka vše  :o + výborné detaily a podstavec  ;)
Akorát ty moduly bych si představoval asi všechny osobní, než ty cvalíky do boje  ;) Ale to je věc názoru. Hlavní je, že je to skvělé dílo a ta první fotka vypadá naprosto profesionálně, že by se dala považovat za excelentní Exclusive set  ;) Začíná se mi sekce "space" dosti líbit  ;)
- na těch prvních fotkách to byla nehotová tahle verze :)
- konstrukce modulů musela trochu ustoupit funkčnosti aby dobře zapadly do trupu lodi. Proto dopadly jako takové "buřty". To je jedna z věcí, které chci u příští lodi vyřešit líp.
- copak se ti sekce Space někdy dřív nelíbila? ;D ts
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Parádní loď se spoustou detailů a nápadů. Líbí se mi víc, než loňská AX-02. Těším se, až ji za dva týdny uvidím na živo :)

Togaran

"It's been a looooooong time. How have you been?"
- jak to říkává má milá GLaDOS  :)

Možná jste se už někteří radovali, že máte ode mě a od Spyriusu pokoj, ale není tomu tak  8)
Dnes Vám představím to nejnovější na čem pracuji. Shodou okolností je to 22 let starý stroj - Mega core magnetizer v barvách Spyrius. Na Brickshelfu i Flickeru jsem viděl MCM přestavěný do mnoha dalších témat, ale do Spyriusu zatím nikde. Čekám na objednané díly, mezi nimi jsou i největší tvrdá space kola, proto jsem se rozhodl pro tohle krásné vozítko. Bohužel mi chybí víc neobvyklých dílů, tak to nebude 100%. Jak mi díly dorazí, Nafotím to pořádně :) do té doby malý teaser:
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

Zajímavý nápad, pár jich doma mám, ale Spyrius tam není ;-)
Připravuji Blacktrony II, tak třeba přidám další kousek.

Omlouvám se za fotku, ale pracovna je ve výstavbě a taková hovádka se blbě fotí.

Togaran

Tak je to konečně tady :) Moment na který jsme všichni (no tak alespoň já) dlouho čekali! O víkendu jsem dokončil Mega Core Magnetizer v barvách Spyriusu. Chybí mi pár speciálních dílů, ty ale nemám v plánu shánět. Šlo mi o podvozek a kabinu, vyzkoušet si jak se tento model chová atd. A hlavně aby to konečně někdo udělal v Spyrius barvách  ;D opravdu nechápu proč všechny ostatní space témata magnetizer mají a na Spyrius se nikdo nevrhl...
Ať se Vám líbí.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

William

Kolonie Spyrius zajisté sílí, ale možná by tě měli začít znepokojovat zvláštní zvuky, vibrace a výbuchy vycházející z nitra planety.

Togaran

G - 05 - Lipno Open

Přikládám fotky naší nejnovější základny. Nachází se na skalním masívu situovaném mezi základnou rodu M:Tron a antickou stanicí Classic Space. A taky na výstavě na Lipně.
Hlavní budova základny obsahuje bar s téměř panoramatickým výhledem. Mostem se potom dostanete do menší budovy. To hlavní je ale důkladně ukryto v podzemí, pod přistávacími plochami, je tam prototyp zařízení na vycucávání čokolády z lentilek ;)
Na základně jsou momentálně na návštěvě bytosti z celého známého i neznámého vesmíru.

Více fotek je na mém Flickru, ať se líbí :)
Za první fotku děkuji Chairudo :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Po důkladném prozkoumání základny Spyrius námi rodem Mtronu můžeme s klidným svědomím říci, že Váš rod se hodně zlepšil ve stavbách základny. Pokroky, které děláte jsou velmi dobré a uspokojující. Pokud v tomto tempu a duchu nepolevíte bude SPACE o hodně bohatší. Máme ale i trochu kritiky. Skály a to je bolest i Mtronského stavitelského cechu. Měli bychom změnit jejich stavění. Zdárným příkladem byla ,,ehm" Blacktronská základna Daniela. Dále v prostoru kolejí se mi to zdá nedodělané. Zas je pravdou, škoda nevystavujícího a nedopojujícího Robbeda se svou základnou. Pokračujte dále ve stavbě a rozvoji své základny stejně tak jako v obraných prvcích. Blacktroni se znovu chtějí chopit moci. To jim nesmíte dovolit.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Neviděl jsem základnu z blízka na vlastní oči, ale na fotkách vypadá skvěle.  Těším se na další novinky z tvé říše.  Držím palce při dalších stavbách.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Icewalker

Na fotkách to vypadá pěkně, ale naživo to musí být přímo pastva pro oči :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Thrawn

Citace od: Icewalker kdy 12.06.2013, 18:46:22
Na fotkách to vypadá pěkně, ale naživo to musí být přímo pastva pro oči :)

Je  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Petronel

Já bych řekl, že základna je velmi povedená, není tak veliká jako ty ostatní monstra, ale je propracovaná a je tam spousty zajímavých detailů.
PS: Tu čokoládu z lentilek vycucávají za tou velkou bránou kam nahlížejí ty dva borci s maskami od ufonů?  ;D

Citace od: Mtron kdy 12.06.2013, 08:07:12
Máme ale i trochu kritiky. Skály a to je bolest i Mtronského stavitelského cechu. Měli bychom změnit jejich stavění.

Já bych řekl, že on má skálu povedenou, není hladká, ale to přeci nemusí, to je věc vkusu. Nemusí být tak stavěna každá skála. On si s ní dal záležet a je dobrá. To ta Mtronská je trochu horší, tam to pokulhává.  >:D

Togaran

Díky všem za komentáře :)

S tou skálou je to fakt, chtěl bych zkusit jednou skálu bez studů, viděl jsem spoustu hezký skal teď na výstavě. Chtělo by to opravdu nakoupit hromadu slopes v jedné barvě a stavit z toho.
Teď mám ale v plánu soustředit se zase víc na stroje :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Aki

Základna mi přijde skvělá, ale efekt s dveřmi (i když je to dobrý nápad) se podle mne nepovedl. Ty dveře se mají zasouvat do skály, ale ta je jenom jedno až dvoustudová. Ty dveře se tam zkrátka nevejdou. Jo jasně je to Space a asi to je nějaká technologie zasouvání do jiné dimenze či co, ale nemůžu si pomoc, zkrátka mi to tam nesedí.  :-\

Togaran

Citace od: Aki kdy 13.06.2013, 14:12:22
Základna mi přijde skvělá, ale efekt s dveřmi (i když je to dobrý nápad) se podle mne nepovedl. Ty dveře se mají zasouvat do skály, ale ta je jenom jedno až dvoustudová. Ty dveře se tam zkrátka nevejdou. Jo jasně je to Space a asi to je nějaká technologie zasouvání do jiné dimenze či co, ale nemůžu si pomoc, zkrátka mi to tam nesedí.  :-\

WOW  ;D nemám slov...
Stavil jsem to docela dlouho, koukal na to každej druhej den a tohle mě nikdy nenapadlo  ;D ale máš pravdu, je tam jakási fyzikální chybka ::) Budu na tomyslet udalší základny  ;)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Futurion

Citace od: Togaran kdy 13.06.2013, 14:52:45

WOW  ;D nemám slov...
Stavil jsem to docela dlouho, koukal na to každej druhej den

A to jen ten problém. Člověk přehlídne chybu raz dva  :)

SpCasPi000

Napriek nejakej drobnej chybičke je to krása, základňa i magnetizér.
Keďže som aj M-Troňák, červených dielov mám čoraz viac a stačí mi dokúpiť viac krásnych Trans-Dark-Blue panelov, inšpirácia je v tomto vlákne dosť silná, v porovnaní s týmto
http://www.bricklink.com/catalogList.asp?catType=S&catID=310
dokonca neporovnateľná :D

Thrawn

Citace od: SpCasPi000 kdy 13.06.2013, 18:48:29
Napriek nejakej drobnej chybičke je to krása, základňa i magnetizér.
Keďže som aj M-Troňák, červených dielov mám čoraz viac a stačí mi dokúpiť viac krásnych Trans-Dark-Blue panelov, inšpirácia je v tomto vlákne dosť silná, v porovnaní s týmto
http://www.bricklink.com/catalogList.asp?catType=S&catID=310
dokonca neporovnateľná :D

Přeběhlíku  :D

Hlavní m:tronské síly opouštějí Galaxii, Blacktroni za dveřmi a vy měníte kabáty  ;D Však my si Vás najdeme.

Musím uznat, jak Spyrius jako takový, i jejich sety jsou moc pěkné, ale v porovnání s tím, co tady dělá Togaran, to není nic. Dáváš tomu nový rozměr, a to je dobře. Je škoda, že tu není zastoupeno více rodů podobným způsobem.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Citace od: Aki kdy 13.06.2013, 14:12:22
Základna mi přijde skvělá, ale efekt s dveřmi (i když je to dobrý nápad) se podle mne nepovedl. Ty dveře se mají zasouvat do skály, ale ta je jenom jedno až dvoustudová. Ty dveře se tam zkrátka nevejdou. Jo jasně je to Space a asi to je nějaká technologie zasouvání do jiné dimenze či co, ale nemůžu si pomoc, zkrátka mi to tam nesedí.  :-\
A napadlo tě, že se mohou otevírat dovnitř? Stejně jako hangáry vosích úlů u letadel. Dveře mají dvě fáze. neboť jsou v prostřední části zámky. To pro případ selhání elektroniky a snahy se dovnitř  prorazit. Ty se pohybují  do boku, aby se zámky rozpojily jako ukázal Togaran a potom se na kloubech či pantech otvírají dovnitř.

Citace od: Thrawn kdy 13.06.2013, 19:01:42
Přeběhlíku  :D
Hlavní m:tronské síly opouštějí Galaxii, Blacktroni za dveřmi a vy měníte kabáty  ;D Však my si Vás najdeme.

Nějak si fandíte lůzo Blacktronská. Okopírujete průzkumné čluny Spyriusu a už myslíte, že máte silnou bojovou letku, kterou nás snad chcete ohrozit? Né to nemyslíte vážně - ohrozit. No myslím rozesmát to ano.  ;D ;D ;D Myslím tak za 10 možná 20 let budete hrozbou nikoliv však pro Mtrony nebo Spyrius  ;D ;D ;D Máte pár jednotek pěchoty a pod kamenem vydlabanou díru co ji říkáte základna a už s Vámi cloumá agrese a touha s někým válčit ? Spyrius je přátelský rod a kdykoliv jim příjdeme na pomoc jak vojensky tak materiálově. Pro nás vzdálenost nic neznamená.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000


Thrawn

No, uvidíme  :)

Se Spyriusy nikdo válčit nechce, zvlášť ne Blacktroni. Pouze s kolaboranty M:Tronů  :) ;)

Jasně, kradení technologií je přece oficiální blacktronskou doménou. Když to funguje...  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

otaznik

Z mého pohledu:
1. Bar s interiérem.
2. Vozidla s koly z dish 2 x 2 inverted - geniální.

Togaran

Zkoušeli jste si někdy Vaše výtvory představit ve skutečnosti? Jak by asi byly velké, jak by vypadali ti, kdo by je řídili...

Narazil jsem na internetu na zajímavý obrázek (viz příloha 1)
Zdroj: http://toysandbacon.blogspot.cz/2012/03/figure-friday-lego-spyrius-droid.html

Už před časem jsem viděl něco podobného na flickeru (viz příloha 2):
Zdroj: http://www.flickr.com/photos/30114783@N06/5081822841/in/faves-spaceruner/

Není to úplně Spyrius, ale myslím, že to není zas tak daleko :) maximálně jeden světelný rok...
Moje stavby: Brickshelf, Flickr