"Malé" koľajisko

Založil Micho, 16.06.2005, 00:32:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Podle mě, je hezčí také ta nelegovská krajinka. Když vidím ty spousty Legových kolejišť, tak bohužel musím konstatovat, že mi na nich stále něco nesedí. Bohužel  to co se mi moc nelíbí, ja ta legovská krajina kolem (kopce, hory, voda atp.).

Když se však dívám na obrázky např. z Legolandu nebo tady toho "Malého kolejiště" tak to je ono. I v Legolandu není krajina z kostiček, ale Lego je součástí skutečné krajiny a vypadá to hned líp. Proto verze kdy stavby, vozidla a veškeré to vybavení kolem je Legové, ale krajinka je modelová se mi jeví jako hezčí. :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Aki

Tož mně se líbí oboje. Záleží na provedení jednotlivé krajiny. Hobbyho zřícenina je skvěle povedená, i s tím převysem, který by z lega rozhodně takhle nevypadal. Jednodušší krajinky jsou ale i z lega príma. Takže bych byl spíše pro posuzování každého modelu zvlášť.
Příklady legové krajiny, které se mi líbí uvádím v příloze (zdroj bohužel nemám poznamenaný a jde o různé autory).