Včera jsem viděl poprvé živého AFOL-a

Založil Lomax, 14.01.2005, 04:14:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lomax

Včera jsem viděl poprvé živého dospělého fanouška Lego. Teda když nepočítám sebe a pak kolemjdoucí, o kterých to nevím. :)

Před nosem jsem mu bohužel v Pompu OV Avion vykoupil poslední SW kantýnu, za což se mu ještě dodatečně omlouvám, aspoň touto cestou. Na druhou stranu jsem mu zase doporučil tento úžasný server, o kterém dosud nevěděl.

A co vy, potkáváte se také? Jak se poznáte (resp. poznáme)? :)
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Micho

Ako Slovák mám ešte menšiu šancu stretnúť niekoho z tohto servra, ale človek nidy nevie.
Je to inak zaujímavé. Na jednej strane si radíme, a potom sa môže teoretický stáť, že Vám niekto niečo vyfúkne pred nosom...

Ja osobne nepoznám žiadného iného "LEGO maniaka". Nie, to je škaredý výraz, radšej fanúšika LEGO.

Mičánek

U mě už bylo několik nadšenců, kteří přispívají na tyto stránky, že jo Aki a kdo má zájem, může se zastavit, že jo Jindroush. Stačí se domluvit. Určitě je o čem si popovídat nebo co vyměnit. Také v obchodě jsem už podkal nadšence a navázal kontakt, že jo Hanka.