Leták TESCO "Dárečkov"

Založil Vasyk, 13.10.2005, 16:15:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Santa Fe Super Chief - 999,-  (1199,-)
7243 City stavba 1199,-  (1490,-)

.. + ještě pár stavebnic od Dupla začínaje

.. akce trvá od 17.10. do 10.11. 2005 ve všech hyper i supermarketech (aspoň to tam tedy píšou)

... doufám, že budou mít těch lokomotiv hodně!!!  >:D

Micho

-> Vasyk: Tie ceny v zátvorkách sú akože slovenské ceny? To bol leták, čo ti prišiel domov?

Na doplnenie link, keďže som už pozeral čo to je - 7243  Construction Site a toto je asi jasné - 10020  Santa Fe Super Chief.

Tak to budem riadne prekvapený pokiaľ bude Santa Fe 10020 v Tescu (slovenskom) v predaji za akciovú cenu.

Dickie

Citace od: Micho kdy 13.10.2005, 18:21:09
-> Vasyk: Tie ceny v zátvorkách sú akože slovenské ceny? To bol leták, čo ti prišiel domov?

ne, v závorkách je "neakční" cena
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Cavelon

Neverím, žeby na Slovensku predávali v Tescu 10020. :P
Nemajú tam ani to, čo je v uvedené v katalógu a tobôž takéto špecialitky.
IMHO v Tescu ani nevedia, čo sú to Lego vlaky! ::)
Lego v Tesco ísť dole voda...

myth

Citace od: Cavelon kdy 13.10.2005, 21:43:59
Lego v Tesco ísť dole voda...

Nesúhlasiť. Lego na Slovensko ísť dole vodopád. Taká byť smutná pravda :( .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

sam.no

Na netu jsem ten leták zatím nenašla, nemohl by sem někdo, kdo ten leták má doma, dát fotky co je v té akci, včetně dupla prosím.

Dickie

#6
Citace od: sam.no kdy 14.10.2005, 08:43:04
Na netu jsem ten leták zatím nenašla, nemohl by sem někdo, kdo ten leták má doma, dát fotky co je v té akci, včetně dupla prosím.

skenovat se mi nechce, to bych musela sundat skener ze skříňky, najít kabel, zapojit... ne, fakt ne...

napíšu Ti, co tam je, na netu se to počítám objeví od pondělka (až bude katalog platit)

takže:
trojbalení Bionicle Hordika + 50cm meč za 599

Racers Závody 8650 + motorky zdarma za 699
Racers Teréňák s pilami 8648 za 279 (z 319)

quatro kostky 5361 za 499

duplo Záchranná jednotka 7841 za 849 (z 979)
duplo Bořek stavitel Rolíkova sada 3295 za 649 (z 759)
duplo Stáje 4690 za 549 (z 629)

Creator Rychlá křídla 4882 za 399 (z 449)
Santa Fe Super Chief 10020 za 999 (z 1199)
City Stavba 7243 za 1199 (z 1490)
Knights Kingdom bitevní vůz 8874 za 599 (z 659)
Vikings loď v souboji s příšerou 7016 za 279 (z 319)

odkazy od posledně pořád ještě neumím :-[
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Micho

Tak to som prekvapený, že sa Santa Fe mašinky objavia v českom Tescu. Som fakt zvedavý, či aj v slovenskom.

Jindroush

IMO je to prostě tím, že 9V končí, takže končej i exclusives a ty, kdyz končej, tak jdou do běžné sítě. Viz. Constellation, Main Street, Yoda, velký letadla, to se všechno časem objevilo v obchodech (většinou ve speciálkách).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Tak to je dobrá informácia, pokiaľ to tak bude ....  :D

Dickie

Citace od: Micho kdy 14.10.2005, 12:24:42
Tak to som prekvapený, že sa Santa Fe mašinky objavia v českom Tescu. Som fakt zvedavý, či aj v slovenskom.

teď je ještě otázka, jestli se skutečně objeví. občas se proslýchá, že přivezou dva kusy, ty si rozeberou prodavačky a na krámě se objeví jen cedule Vyprodáno
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Cavelon

Citace od: Micho kdy 14.10.2005, 12:27:56
Tak to je dobrá informácia, pokiaľ to tak bude ....  :D

Tešíš sa, že skončia 9V vlaky ???

Micho

Citace od: Cavelon kdy 14.10.2005, 12:34:48
Citace od: Micho kdy 14.10.2005, 12:27:56
Tak to je dobrá informácia, pokiaľ to tak bude ....  :D

Tešíš sa, že skončia 9V vlaky ???

Ja som myslel na túto časť informácie
Citacetakže končej i exclusives a ty, kdyz končej, tak jdou do běžné sítě.

Takže sorry, že skončia 9V vlaky, asi nič moc. Uvidíme, čo bude nové ...

sam.no

Díky Dickie.

Jinak ty slevy nejsou žádná sláva, možná na to Santa Fe, ale to ostatní :(, třeba to duplo vyjde skoro jak u Legáčka, když se připočítaj kostičky, rozdíl tak 5-20kč, to se tam teda nevyplatí ani jet. :-\

Micho

Bol som zvedavý na slovenské Tesco, či tam tá lokomotíva SantaFe bude tiež v akcii. A predstavte si, že áno! Aj keď som tu písal, fakt som prekvapený, že ju budú mať v ponuke. Veď v slovenských Tescách nemajú poriadne ani koľajivo a výhybky. Len sem tam nejaký ten aktuálny vlakový set. Som zvedavý, či aj fakt reálne tie SantaFe budú v predaji.

Osobne by som, keďže už mám nejakú tú lokomotívu SantaFe kúpenú (aj z tej akcie zo Sparkys) privítal niečo ľudovejšie - napr. hlavne Bonanzu v nejakej tej akcovej cene.

Tu je celá strana letáku s Legom zo slovenskej verzie letáku "Darčekovo", platnosť 17.10. - 10.11.2005. Zrejme sa zajtra objaví tento leták aj na slovenskej stránke - http://www.zlacnene.sk/letaky/, resp. česká verzia - http://www2.itesco.cz/letaky.

Dickie

Teď koukám na to Duplo - on se Bob the Builder i ve slovenštině jmenuje Bořek stavitel? Se ř?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

betakaroten

Chvályhodné, Slováci učí děti cizím jazykům už velice brzy! Tak mě napadá, nejmenuje se ten pajdulák polsky "Stawek Borzitel"? :) ("... a je to!")

Micho

Také počeštené letáky - to sa stáva. Vidno, že najprv sa asi robia české verzie a z nich hneď vznikajú slovenské. A ľudia, ktorí to robia asi veľa času na to nemajú. A výsledok je potom aj taký. Keď nevedia nájsť vhodný slovenský výraz, nechajú radšej pôvodný. Nepr. ten Bořek. Veď aj v slovenskom katalógu Legu boli také otázne výrazy, niekde sme sa už o tom bavili.

Jindroush

Esli se nemýlím, tak

Bob Stavbár a Bob Budowniczy, ni?  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Cavelon

#19
Bol som dnes ráno v Poprade a napriek časovej tiesni som letel do Tesca. Myslím, že zo všetkých akciových setov tam mali tak po 30 ks, ale SantaFe ako som (správne) predpokladal, ani jednú! Nesklamali ma!

Micho

Veď je tam napísané exkluzívne. Takže len Tesco Bratislava a možno Košice, pod pultom.  ;)

Lucka

#21
Tak jsem dnes ráno hned vyjela do Tesca v Kladně a Santa  Fé taky ani jednu, prý ani nepřišly  :P.

Nabízeli tam navíc piráty Vor s katapultem za 89,- Kč.

Micho

Takže asi budeme môcť vyhlásiť súťaž - Nájdi v Tescu aspoň jednu lokomotívu SantaFe!  ;D

Cavelon

Dať to doletáku a nemať = neserióznosť. Čím ďalej, tým hlbšie sa Tesco ponára do žumpy, aspoň pokiaľ ide o Lego.
Aj tie zľavy - 12% - že sa nehanbia... ::)

Micho

Dnes som bol v centre Košíc pri starom pôvodnom Priori - teraz Tescu. A samozrejme som neodolal skontrolovať stav Santa Fe lokomotív a predstavte si - mali ich. Asi 8-10 klasických krabíc 10020. Cenovku som tam nezbadal, ale podľa letáka by to malo byť tých 1.199 Sk.

Inak s príchodom Vianoc cítiť, že hračky dostávajú riadnu plochu a inak klasického Lega tam majú hojný dostatok. Poľské Cobi ani ten Magablocks som tam nezbadal (to ma teraz napadlo).

V košickom hypermarkete Tesco som nebol, takže či tam to majú - neviem.

Cavelon

#25
Citace od: Micho kdy 17.10.2005, 23:01:48
Dnes som bol v centre Košíc pri starom pôvodnom Priori - teraz Tescu. A samozrejme som neodolal skontrolovať stav Santa Fe lokomotív a predstavte si - mali ich. Asi 8-10 klasických krabíc 10020. Cenovku som tam nezbadal, ale podľa letáka by to malo byť tých 1.199 Sk.

Takže si sa práve stal víťazom súťaže Kto prvý nájde v slovenskom Tescu SantaFe?
Za odmenu mi môžeš jednu kúpiť :D, lebo v Poprade aj dnes som našiel zase iba . >:( Vopred ďakujem!!! :D

Vasyk

Takže v TESCO jsem nebyl, protože už v sobotu jsem přemluvil přítelkyni na půjčku na akci Vikingů a XXlL jeřábu do bambule a co jsem zde neobjevil, 2x Santa Fe za cenu 840,- Kč. Samozřejmě se vzal hned obě 2  >:D...

..doma jsem to rozbalil a zjistil jsem, že jsou bez motoru, nevím jestli se prodávají takhle pořád, ale na krabici jsem to nenašel, že by měly být s motorem nebo bez..

..mají mít motor nebo ne?? Protože samotný motor má Legáček za 1199,- a to je docela dost za motorek (je to jen můj osobní názor)

Cavelon

Predávajú sa bez motora.

Vasyk

Díky, to jsem nevěděl.

Micho

#29
Doplním, že všetky sólo lokomotívy sa v súčasnosti predávajú bez motorčeka aj osvetlenia. Z 9V myslím len 4551 - Crocodile Engine sa predával aj s motorčekom a aj preto je jeho cena na eBay a pod. relatívne vyššia. A samozrejme v každom vlakovom sete je jeden motorček a väčšinou aj osvetlenie.

PS: Vlaky nie sú veru lacný špás. To som zistil aj ja, keď som bral prvú sólo parnú lokomotívu ...