*TOP* (Vlastní) Sídlo Vlada Draculy

Založil Ryxe, 07.05.2010, 19:44:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Ty jo, jste se nějak po těch Roztokách rozjeli a stavíte neuvěřitelným tempem ;). To já teprve dnes začal ve velkém rozebírat :(.
Takový terén s vodopádem je fajn věc a nebude to jen na jedný úrovni - paráda :).

Colonel32

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 06.07.2010, 11:29:48
To já teprve dnes začal ve velkém rozebírat :(.

Já meju a rozebírám už týden, a to si nechávám půlku věcí postavenou  :P

Ryxe

Tak, pevnost je již dokončena a obydlena. Pár drobností jsem ještě před dokončením upravil, ale byly to spíše už jen úpravy kosmetické.
Zatím přidávám jen těchto pár  fotek, zbytek ještě upravuji a připravuji do Brickshelf galerie, samozřejmě pak pošlu odkaz ;)


FilipS

Je to pěkné, moc se mi líbí rozestavěná věž. Jen na můj vkus moc chudáků nabodnutých na kůlu. Poprosil bych kvalitnější fotky ta první není nic moc. (i když já mam co říkat taky mam s focení problémy)

Ryxe

#34
Tak jsem se konečně dokopal k úpravě pár fotek. Vím, kvalita nic moc, ale focení trénuji, aby jsem zdokumentování příští stavby zvládl lépe ;)
zde je link:http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=440278
Jo, abych nezapoměl, díky za TOPku. :D

BlackDemon

Úžasnej hrad Ryxe i když to není úplná rekonstrukce.Koukám musím přidat v nakupování dílů abych jednou postavil něco podobnýho  ;D.
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Colonel32

Citace od: Ryxe kdy 04.08.2010, 18:44:57
Jo, abych nezapoměl, díky za TOPku. :D

Za věci, které jsou samozřejmé, se děkovat nemusí.  >:D

AdamKo

Téma Castle moc často nenavštěvuji, možná je čas to změnit. >:D

Opět mi spadla čelist. :o Opravdu nádhera, super promakané detaily, třeba nebožtíci, ti mě pobavili...

Aki

jo jo vypadá to pěkně. Ovšem mně chybí fotky odvrácené strany hradu....

A hradní pán stále kálí na všechny co přicházejí...   >:D

BlackDemon

Citace od: Aki kdy 05.08.2010, 11:00:00

A hradní pán stále kálí na všechny co přicházejí...   >:D
Tomu se Aki nesmíš divit jestli že hradní pán je Dracula  ;D.
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Aki

To se tedy divím. Nikdo si nechce zkazit oběd...

Ryxe

Jo, s těma fotkama sám spokojen nejsem, , jsou dělané mobilem, jelikož foťák mě nějak nechtěl poslouchat a proto chybí i pořádná fotka zadní části. Ale včera jsem trénoval focení na svém novém zatím nedokončeném MOCu, pohrál si trochu s nasvícením a pozadím a už to vypadalo podstatně lépe.

Na ten prevét jsem úplně při dokončovacích pracech zapoměl :-[. Příště na to dám pozor ;)


gearcs

Škoda těch fotek, takový pěkný hrad by si zasloužil nový fotoaparát ;D Jinak se mi to hodně líbí.

dave98

Uplná nádhera. :o
 Spamming i přes předchozí SZ varování.