Peníze

Založil eskymak, 19.04.2005, 17:43:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eskymak

Máte to moc hezký ale kde na to berete ???
Abych na to měl bych musel kráds vostošes při dnešních cenách.

Micho

Babka k babce, budou legokapce ... ;D.

A teraz Vážne - nepijem, nefajčím, nekupujem si oblečenie a jedlo. To, že som štíhly ako správny tridsiatnik, môže potvrdiť Colonel ... Deti žiadne cukrovinky a iné hračky, manželka žiadne šmynky ... proste všetko ide na Lego  ;D.

peter

Citace od: Micho kdy 19.04.2005, 19:02:07
Babka k babce, budou legokapce ... ;D.

A teraz Vážne - nepijem, nefajčím, nekupujem si oblečenie a jedlo. To, že som štíhly ako správny tridsiatnik, môže potvrdiť Colonel ... Deti žiadne cukrovinky a iné hračky, manželka žiadne šmynky ... proste všetko ide na Lego  ;D.

Tak to jsem na tom stejně ;D ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

chadzi

tak to by u me neproslo, ja to musim rozdelovat rovnomerne jinak bych asi brzo s tim legem zustal sam ;)

chadzi

PS: abych odpovedel na eskymakovu otazku: chodim do prace a vydelavam ;)

Magesan

Doktorsky stipendium a prace :)

Rob

Citace od: Micho kdy 19.04.2005, 19:02:07
nepijem, nefajčím, nekupujem si oblečenie a jedlo.

to by mě zajímalo - nepiju, nekouřím ale jednou za čas prostě musíš koupit nový kalhoty, nový boty, novou větrovku a jíst musíš taky, ne?

normálně pracuju a nemůžu říct že bych rozhazoval, ale přesto když porovnám svojí kolekci s tím co tu vidím, tak si připadám jako úplná nicka. Prostě fakt vždycky přemýšlím, jestli si můžu dovolit dát 2000 za lego nebo spíš stranou abych měl z čeho zaplatit bydlení.

(podotýkám že jaro až podzim nosím horolezecký sandále a v zimě pohorky..)
Rob

Micho

Jasné, to bolo myslené zo srandy. Ale to, že nepijem a nefajčím - to je pravda. Sem tam si dám pivo, teda nie som totálny abstinent. A každý podľa svojich možností. Veď skúste dnes kúpiť 2-3 deckám kompletnú lyžiarskú výstroj ... Myslím, že to nie je o nič menej finančne náročné. Samozrejme sú ľudia, pre ktorých státisíce nie sú problém, ale ja sa k ním určite neradím. Na všetko si musím tiež zarobiť, akurát dám vo výdavkoch v oblasti hobby do popredia Lego.

Rob

to mi vnukuje (možná případnější) námět na anketu:

Je LEGO jediným koníčkem, popřípadě kolikátým v řadě? - protože když peníze odtékají do jiných koníčků (horolezecká výstroj, lyže, počítač...), je to znát

Rob

Magesan

To je mozna mnohem lepsi otazka. Myslim, ze u me je mezi konicky nekde v prvni desitce :)

eskymak

Jo jo někdo peníze propije , prokouří ,ale mi si koupíme Lego které vydrží víc než nejaký cigára

chadzi

jj taky zene vysvetluju ze 12v vlaky jsou investice do budoucna a ze az bude nejhur tak na nich na ebay nadelame prachy...  snad k tomu nedojde  :D