LEGO Technic Rally - diskuze

Založil Shmade, 08.01.2009, 05:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Povolit v letošním ročníku i auta s více nápavami - pro trucky/speciály?

Ano
36 (87.8%)
Ne
5 (12.2%)

Celkem hlasů: 41

Shmade

Ještě mám na vás jednu prosbu, už doma nemám dostatek tiles na podklad pro čísla a jmenovky, jak čísla závodníkům nechávám, tak už jsem dorozdával a Lugbulk ještě nedorazil :) Tak prosím mějte na autě připravené i místa kam nalepit čísla a jmenovky, pokud máte tu možnost, tak na tiles, aby bylo možno čísla použít i v případě, že auto budete předělávat, potřebené plošky jsou dvě 2x2, jedna 4x4, a dvě 6x1. Pokud tiles nemáte, tak čísla nalepíme kam to půjde no.

Kdyby mě potřeboval zítra někdo kontaktovat tak volejte na 775 303 323.

Díky Sebastian

LeaBlack

#691
Tak mi bylo právě vysvětleno Moonem co jsou tiles..... bere jich sebou 22 a nabízí k zapůjčení řidiče, tedy technicfiga (brrrrrr, zlomím si jazyk).

PS  To Shmade: Moon ti vzkazuje, ať nezapomenš vzít ty panďuláky na výměnu.

Shmade

Dík, za připomenutí na to jsem opravdu zapomněl. :)

Billy Bob Bean

Paráda, těším se na fotky a videa. Až se naučím stavět auta, tak se někdy přidám.

Moon

Tak jsem na místě, maji tu wifi tak budu on-line :-)
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Bery

#695
Opravdu výborně zmáknutý závod, děkuji Sebastianovi za organizaci, moc jsem si to užil. :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Martys08

Já též děkuji Sebastianovi za organizaci ,moc povedený závod  :) .

Petr43

Já taky děkuji za úžasný závod. :)

Shmade

#698
Jsem rád, že se líbilo.  Díky. :)

V příloze dávám dnešní výsledky.

Moon

#699
Supr závod, supr organizace, supr auta, děkuji všem a hlavně Shmadovi, Příště budu snad mít lepší baterky, abych vám to natřel >:D, opravdu jsem si to užil. Dík :)
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

LeaBlack

Citace od: Moon kdy 17.04.2011, 18:33:49
Supr závod, supr organizace, supr auta, děkuji všem a hlavně Shmadovy, Příště budu snad mít lepší baterky, abych vám to natřel >:D, opravdu jsem si to užil. Dík :)
LOL

tRilobit

#701
Citace od: LeaBlack kdy 17.04.2011, 18:43:47
Citace od: Moon kdy 17.04.2011, 18:33:49
Supr závod, supr organizace, supr auta, děkuji všem a hlavně Shmadovy, Příště budu snad mít lepší baterky, abych vám to natřel >:D, opravdu jsem si to užil. Dík :)
LOL
No, tohle LOL jsem nepochopil.
Bude video? Protože to musel být určitě mazec, kdyby mě to rodiče dovolili určitě bych se zůčastnil  ???
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Arheonx

Aká škoda že to býva tak ďaleko  :(

LeaBlack

Citace od: tRilobit kdy 17.04.2011, 20:37:41
Citace od: LeaBlack kdy 17.04.2011, 18:43:47
Citace od: Moon kdy 17.04.2011, 18:33:49
Supr závod, supr organizace, supr auta, děkuji všem a hlavně Shmadovy, Příště budu snad mít lepší baterky, abych vám to natřel >:D, opravdu jsem si to užil. Dík :)
LOL
No, tohle LOL jsem nepochopil.

Smála jsem se, protože Moon doma vybral nejnovější baterky (tedy i moje, protože otec si svoje hlídá).
                                                                    Moonova matka

LeaBlack


Epholl

#705
Ja by som tiež rád poďakoval za skvelý závod, Gratulujem Shmadeovi, Berymu a Marekenovi k výborným umiestneniam.

Čo sa týka fotiek, zrobil som si bricklinka a uploadol som tie lepšie z nich sem:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=469701

Všetky fotky v pôvodnej (ne)kvalite sú na
http://www.ulozisko.sk/394721/ltr6.zip (cca 130MB)

Čo sa týka závodu, z 10 zúčastnených áut bolo 8 štvorkoliek a dva zadohraby, všetky autá okrem jedného boli plne odpružené (nezávislé vpredu aj vzadu / nezávislé vpredu, vlečná náprava vzadu), to jedno bol môj traktor  ;D

Počas závodu nebola núdza o havárie ani poruchy: mne sa podarilo počas 1. RZ urvať zadné koleso, Moergil (skoro) prišiel na tatre o predný náhon, Shmadeovi veselo rachotili diferenciály, Mech mal problémy s výkonom 4. motora, zopár áut si vyskúšalo pevnosť ochranného rámu... Jednoducho závod ako má byť  8)

Teším sa na video.

EDIT: Arheonx: Skade si?

Moergil

Ja tiež ďakujem za super závod, teším sa nabudúce  :)

Arheonx

Epholl, s Banskej Bystrice.

Měch

Taktéž musím vzdát dík a chválu organizátorovi a blahopřát vítězům (taktéž organizátorovi). Závod byl skvělý (přestože jsem měl zálusk na medailové pozice ;)) a lokalita úžasná.

Video budu stříhat o víkendu a mám otázku na závodníky: přestože jsem si fotil podvozky, mohli by jste mi napsat, jak máte udělané řízení? --> Dynamo/baterky a pak normální/return-to-center. Potřeboval bych to do videa.
Díky
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Epholl

Malá otázočka: Spravíme si dodatočne ten autosalón?

Moon

Já jsem pro, ale někdo to musi z organizovat ;)
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Bery

Můžu se zeptat jak to vypadá s Videem z Asuána?
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Měch

Pracuje se na něm  ;) ....možná do večera  :-\
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Bery

A ještě jednu otázečku, nevadilo by kdyby technic fig jako řidič, neměl spodní část těla? Tedy nohy a jejich uchycení. Přináším totiž do rally nový rozměr ;D >:D a nemůžu ho tam narvat. :-\
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Shmade

Nu budiž, ale musíš mu udělat ruční řízení. :)

Bery

Tak amputace nakonec nebude nutná, auto jsem upravil a fig se tam nacpe.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Měch

#716
Tak jsem se na to video konečně podíval a musel jsem to z Youtube smazat, protože se to otřesně sekalo a kvalita byla ještě horší než jsem čekal.  :'( :'(

Pokusím se o to znovu v lepším programu.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Epholl

Video som stihol pozrieť dvakrát, kým zmizlo, to sekanie vyzerá, akoby nezvládal program, v ktorom si renderoval.. Sekajúce zábery boli tie, kde sa obraz mení veľmi rýchlo. Možno by stálo za to skúsiť pomeniť nastavenia renderovania v programe alebo skúsiť to nechať prebehnúť na inom počítači.

Nastrihané a nasekané bolo dosť dobre, iba by som na začiatku, keď predstavuješ autá dal viac času pozrieť si ich, lebo človek ešte ani nezaostrí a už je tam iné auto.  ;)

Moon

#718
Vím že se měch na to už ptal ale poprosil bych účastníky rally aby mi napsali SZ kde bude foto auta(pokud nemáte fotku zvlášť třeba brickshelf, tak poprosil bych o její poslání na email: moon@centrum.cz abychom nezacpali diskuzi ), jeho pohon, drivetrain, zatáčení, případná inspirace či název vozu. jde mi hlavně o ty fotky abych věděl komu co patří (mám v tom hokej ;D) Všem dík.

Edit: Tak už nic nemusíte posílat Epholl mi poslal foto s auty a jmény. Dík.
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Měch

Takže video: http://www.youtube.com/watch?v=DA-phGkVwg0&feature=player_embedded  ;)
Snad se vám to bude líbit. Kvalita opravdu nic moc, ale už ne díky programu.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!