(Cizí) Polnohospodarsky traktor IH STX

Založil expertik, 31.03.2006, 18:23:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

expertik

Myslim, ze nepotrebuje komentar

www.raffatag.de

Tomášek

To je na RC ?
Jinak se mi to moc nelíbí, protože tam jsou ty jiný kola.Když se
Lego kombinuje s něčím jiným, nemám to rád. ;D
Procházím DARK AGE.

Hansel

Tak si prolézám ty jeho stránky. Bojím se, že mi zkratuje klávesnice, jak na ni slintám. Dokonalé, vše co tam má je prostě DOKONALÉ!
Je to velmi zajímavá inspirace, nepoužívá nejnovější kostky, vše má v těch klasičtějších (což nejvíce oceňuji, ty nové, zaoblené ze všech stran se mi nelíbí), přesto jimi docílí daného, třeba zaobleného tvaru. Je to dané samozřejmě i gigantickým měřítkem...
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

J_BOB

#3
tak to toto, toto, alebo toto sa mi paci viac :) a toto je tak krute, ze to uz na prvy pohlad nevyzera ani ako lego  :D tne chlapik vie ako stavat :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Tomášek

Procházím DARK AGE.

otaznik

Škoda, že tam ty obrázky nemá větší, ty modely by za to stály.

expertik

som rad, ze sa Vam to paci....mam este zopar liniek na zaujimave stranky, ale neviem, ci ich nemam v praci...pozriem sa

:-)

Inak ja mam Tiez takuto predstavu o tom, co budem stavat.....zaklad, teda schasis z technik a pneu a RC a outfit z klasiky....pretoze taketo linie sa mi pacia....ale mam tu este jednu lahodku, sice je to futuristicke, ale zato je to dokonale po disajnovej stranke....

http://www.brickshelf.com/gallery/mryoder/Buzzard/buzzard_001.jpg

Marťan

Mě se to líbí...je to super... :o :o
ten borec ale musí mít fakt dost prachů, že staví takové modely....nebo asi dělá v nějaké prodejně ???

chadzi

Citace od: expertik kdy 31.03.2006, 19:59:24

Inak ja mam Tiez takuto predstavu o tom, co budem stavat.....zaklad, teda schasis z technik a pneu a RC a outfit z klasiky....pretoze taketo linie sa mi pacia....ale mam tu este jednu lahodku, sice je to futuristicke, ale zato je to dokonale po disajnovej stranke....

http://www.brickshelf.com/gallery/mryoder/Buzzard/buzzard_001.jpg

hehe tak to je uz hodne futuristicky, zdalky to vypada jako motorova pila  ;D ;D

Marťan

Citace od: chadzi kdy 04.04.2006, 09:03:55
Citace od: expertik kdy 31.03.2006, 19:59:24

Inak ja mam Tiez takuto predstavu o tom, co budem stavat.....zaklad, teda schasis z technik a pneu a RC a outfit z klasiky....pretoze taketo linie sa mi pacia....ale mam tu este jednu lahodku, sice je to futuristicke, ale zato je to dokonale po disajnovej stranke....

http://www.brickshelf.com/gallery/mryoder/Buzzard/buzzard_001.jpg

hehe tak to je uz hodne futuristicky, zdalky to vypada jako motorova pila  ;D ;D


Tak to je co?? Disajn to sice má, ale co to je??   ???  ;D ;D ;D    tak asi bude vypadat lego v roce 2100

expertik

Citace od: Marťan kdy 04.04.2006, 09:01:59
Mě se to líbí...je to super... :o :o
ten borec ale musí mít fakt dost prachů, že staví takové modely....nebo asi dělá v nějaké prodejně ???

Vcera vecer som nieco skusal, nejaku automaticku prevodovku (fungovala tak dost neisto, ale predsa) a rozoberal som postavene modely a ked som to potriedil a ulozil, vzal som si cervene diely a skusil som postavit rovnaku cast tohto futuristickeho "niecoho" poviem Vam, ze az na tu farbu to bolo perfektne...a ak by som mal moje bricky, ktore by sa dali na tomto pouzit v tych istych farbach, tak asi 90% by som z toho zlozil....takze az tak vela penazi by to snad nemuselo stat :-))))

Marťan

Citace od: expertik kdy 04.04.2006, 11:06:38
Citace od: Marťan kdy 04.04.2006, 09:01:59
Mě se to líbí...je to super... :o :o
ten borec ale musí mít fakt dost prachů, že staví takové modely....nebo asi dělá v nějaké prodejně ???

Vcera vecer som nieco skusal, nejaku automaticku prevodovku (fungovala tak dost neisto, ale predsa) a rozoberal som postavene modely a ked som to potriedil a ulozil, vzal som si cervene diely a skusil som postavit rovnaku cast tohto futuristickeho "niecoho" poviem Vam, ze az na tu farbu to bolo perfektne...a ak by som mal moje bricky, ktore by sa dali na tomto pouzit v tych istych farbach, tak asi 90% by som z toho zlozil....takze az tak vela penazi by to snad nemuselo stat :-))))


Já jsem myslel toho, co postavil ten traktor... www.raffatag.de   
Má tam na své stránce uvedeno spoustů velkých modelů které má každé z jiných kostek....
jinak to futurum to jo, to by šlo postavit i z méně kostek...





expertik

#12
Citace od: Marťan kdy 04.04.2006, 13:44:28
Já jsem myslel toho, co postavil ten traktor... www.raffatag.de   
Má tam na své stránce uvedeno spoustů velkých modelů které má každé z jiných kostek....
jinak to futurum to jo, to by šlo postavit i z méně kostek...

Aha, tak to mas pravdu...ked som tu str. objavil a checkol, slintal som ako moja dcerka, ked jej idu zubky :-)