(vlastní - zakázka) Indiánský totem

Založil Vasyk, 02.04.2017, 18:18:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Na letošní výstavu Brick Republic jsem dle předlohy stavěl indiánský totem.

Výška 3,2 m, rozpětí křídel je 2 m. Počet kostek zatím neznámý, až se dopočítám, doplním.

Fotku mám jen jednu přímo z instalace, tak snad to z ní bude poznat.

Petronel

Dobrá práce! Další senzační mega kousek z tvého repertoáru.
Je to takové hodně pestré, ale dobré!
Díky za foto, od těch dalších zakázkových staveb sem i tentokrát moc nepřistávají...  ???

HD

Ou, to je macek. Jak je vyztužený uvnitř?  Čistě lego, nebo (i s ohledem na bezpečnost) nějaká neplastová nosná konstrukce?

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

papluh

Skôr ma zaujíma uchytenie zhora, keďže to musí mať ťažisko niekde nad Vasykovou hlavou :D

Vasyk

Citace od: HorcikDesigns kdy 02.04.2017, 19:28:58
Ou, to je macek. Jak je vyztužený uvnitř?  Čistě lego, nebo (i s ohledem na bezpečnost) nějaká neplastová nosná konstrukce?

Na to jsem zapoměl, samozřejmě je to na kovové kostře a obestavěno bez použití lepidla. Kostra je "samonosná" a celkem dobře to drží. Menší odchýlení je tam u křídel, ty jsou vcelku a nasunuta na střední část. Totem sám o sobě stojí, ale pro jistotu je přidělán ke sloupu haly na dvou místech špagátem.

Vasyk

Citace od: papluh kdy 02.04.2017, 20:14:07
Skôr ma zaujíma uchytenie zhora, keďže to musí mať ťažisko niekde nad Vasykovou hlavou :D

Shora nic není, drží to samo  ;).

šipka

Sakra, pěknej macek  ;)   vyšší než socha Krista. Co příště ? 

Ryxe

Je to moc hezkej kousek, jak už jsem Ti říkal. Je opravdu obdivuhodné, že ač je to tak vysoký a má to takové rozpětí, že je to tak stabilní. Prostě dobrá práce ;).

Vasyk

Citace od: šipka kdy 03.04.2017, 09:23:25
Sakra, pěknej macek  ;)   vyšší než socha Krista. Co příště ?

Příště ? Doufám, že něco, co se vejde do igelitky  >:D :D.

Izabella08

Vasyku, že zase něco nového dovezeš ukázat příští rok i do OL? :)