(vlastní) Traktor

Založil Hansel, 04.02.2006, 12:46:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hansel

S podobnou obludou jsem jezdil v létě na chmelu, což totálně zruinovalo mé slabé tělo. Takže jsem si nemohl odpustit malou nostalgii, zkusit postavit děsivé vzpomínky >:D
Nakonec to není do důsledku podobné žádnému konkrétnímu typu a ani barvy nejsou, jaké jsem je chtěl, protože jsem moc nevyšel s rozpočtem, ale bude lépe. Teď mám přes 3000 kostek, z čehož kvůli nostalgii a špatnému stavu kostek svého dětského města používám asi jen 2000.
Nic moc to neumí, jen to zatáčí pomocí volantu, přední náprava se kvinklá :) a umí to jezdit na motůrek dopředu a dozadu. Chtělo by to ještě jeden, který by obstaral zatáčení :(
Jinak nevím, kam to zařadit, Model Team to nejni, ale Technic kostek je tam málo :-\
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Hansel

A tady ještě terénní schopnosti. Vrrrrum!
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Colonel32

na tomhle modelu je myslim jasne videt, ze tr-orange dily z IP02 jsou v realu v podstate nepouzitelne. Kup si nejake sety city stavba, tam najdes dily v nove pruhledne oranzove, ta se do mesta a na auta hodi mnohem vic

Dansson

Souhlas, ta oranžovo-růžová se jim moc nepovedla, ani nevím že už je nahrazena klasickou oranžovou průhlednou... Jináč traktor sám o sobě je supr