#12. Bratislavský KOSTKY.org outdoor pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 19.06.2012, 12:35:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý termín vám vyhovuje?

štvrtok 28.6.
3 (30%)
streda 4.7.
1 (10%)
štvrtok 5.7.
0 (0%)
štvrtok 12.7.
4 (40%)
je mi to jedno, prídem
2 (20%)

Celkem hlasů: 10

S.t.a.l.k.e.r.

Vážení, Mágio pláž je opäť otvorená, pribúda slnečných dní, preto navrhujem outdoorové stretnutie podobne ako pred rokom, teda malý petangue turnaj na guľodróme na nábreží, blbnutie s Dannyho RC modelmi a posedenie pri pivku. Do dátumu konania by hádam na Slovensko mohol doraziť aj LB, bol by to vhodný spôsob distribúcie.
Hlasujte za termíny!

Prvé stretnutie sa koná vo štvrtok 28.6. so začiatkom od 16:30 na guľodróme pri Mágio pláži na Tyršovom nábreží. Môžete sa tešiť na Dannyho RC modely.  ;)

Druhé stretnutie aj za účasti KFOLov a príp. aj ďalších rodinných príslušníkov je plánované na štvrok 12.7.

kamil

Rád prídem, preferujem júlové termíny.

Micho

Pozor - štvrtok 5.7. je na Slovensku štátny sviatok (Cyril a Metod). Z hľadiska stretnutie je to možno fajn, pre mimobratislavčanov asi nie.

14.7. je sobota, takže to bolo myslené asi na 12.7., to by bolo super, to by som som na 50% prišiel (zorganizujem si pracovnú cestu z Košíc na západ), tak som aj zahlasoval. Potom som 3 týždne mimo Slovenska.

juraj

Ak to bude pocas pracovneho tyzdna rad pridem.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 19.06.2012, 16:06:52
Pozor - štvrtok 5.7. je na Slovensku štátny sviatok (Cyril a Metod). Z hľadiska stretnutie je to možno fajn, pre mimobratislavčanov asi nie.

14.7. je sobota, takže to bolo myslené asi na 12.7., to by bolo super, to by som som na 50% prišiel (zorganizujem si pracovnú cestu z Košíc na západ), tak som aj zahlasoval. Potom som 3 týždne mimo Slovenska.

Vdaka za upozornenie Michal, opravil som to a anketu pre istotu restartoval.

STARHAWK

Julove terminy su pre mna neiste (Con, mozno dovolenka), hlasoval som teda za 28.6.

danny01

Juchuuu!  ;D
Zahlasoval som ze jedno kedy/pridem. Vzdy je riziko ze do toho nieco pride, ale v zasade byvam blizko a malo by sa podarit.
Na T-com vezmem aj Traxxas o ktorom som viackrat hovoril. Minuly tyzden som vymenil prevody v zatacacom serve a je 100% RTR (ready to ride). Pani, ten monster co som mal minuly rok, je slaby odvar tohoto. 2-rychlostna prevodovka, zamykanie predneho a zadneho diferencialu-samozrejme z dialkoveho ovladania.  >:D O zabavu postarane! :)
Danny

branio

Zatiaľ nehlasujem, ale myslím, že by sa mi mohlo podariť ukázať sa, asi aj s malým synom, nech sa trochu vybehá... Takže u mňa je prakticky jedno, ktorý termín sa dohodne.

danny01

Citace od: branio kdy 20.06.2012, 10:20:22
Zatiaľ nehlasujem, ale myslím, že by sa mi mohlo podariť ukázať sa, asi aj s malým synom, nech sa trochu vybehá... Takže u mňa je prakticky jedno, ktorý termín sa dohodne.
Kolko ma maly syn? Moj ma 3.5+roka, mohli by sa spolu zabavit :) Vezmem tatru, nejake kopacske naradie... :)
Danny

branio

Citace od: danny01 kdy 20.06.2012, 10:32:00
Citace od: branio kdy 20.06.2012, 10:20:22
Zatiaľ nehlasujem, ale myslím, že by sa mi mohlo podariť ukázať sa, asi aj s malým synom, nech sa trochu vybehá... Takže u mňa je prakticky jedno, ktorý termín sa dohodne.
Kolko ma maly syn? Moj ma 3.5+roka, mohli by sa spolu zabavit :) Vezmem tatru, nejake kopacske naradie... :)
4.7. bude mať 4  ;)

danny01

Takze dohodnute, budem sa snazit maleho Pikanssona zobrat so sebou nech sa zabavia ;)
Danny

danny01

Citace od: Stalker kdy 20.06.2012, 13:16:17
Ja by som to videl na toho 12.7., ale ak sa nas najde viac mozme sa stretnut uz buduci tyzden.
Alebo klasicky: aj aj  >:D
Danny

S.t.a.l.k.e.r.


MasterWindu

Wow, Outdoor-K-Pub  :o

Takže počítajte so mnou, Dannymu priveziem jedného 4-kolesového pacienta a druhého mu spravím z jeho prineseného auta, taktiež vezmem aj obe dievčatá (2x4,5+), budú sa síce trochu hanbiť ale budú radi. Termín mi je jedno, prispôsobím si to podľa ostatných.
Dark ages forever ...

danny01

Aj Pikansson sa bude hambit, ale aj to len zo zaciatku :)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 21.06.2012, 07:40:48
Aj Pikansson sa bude hambit, ale aj to len zo zaciatku :)

Leny aby sme nakoniec neboli prekvapeni - budu su drzat za ruky a pri rozlucke (a mozno aj skor) sa budu bozkavat jedna radost...  ;D

danny01

Hehe, to by bolo potom veno, tolko Lega od jednych aj druhych rodicov...    8)
Danny

danny01

Citace od: Stalker kdy 21.06.2012, 10:49:23
Btw, mas skvele meno pre syna - Pikansson, Majo by mohol pomenovat svoje dcery obdobne seversky - Mariosdóttir.  >:D
No, my to tak nejako mame rozdelene, ja som Pikansson velky on zase maly  8)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 21.06.2012, 14:48:12
No, my to tak nejako mame rozdelene, ja som Pikansson velky on zase maly  8)

Ty by si mohol byť po vzore zosnulého post-sovietskeho diktátora nazývaný "Pikanbaši"...

S.t.a.l.k.e.r.

Stvrtok 28.6. mame za dverami, predpoved nie je najhorsia, v noci schladenie a denna teplota okolo 23° C.
Kto pride?

juraj

Ja pridem. Skoda, ze to nie je inokedy, prisli by sme dvaja.

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 25.06.2012, 19:01:09
Stvrtok 28.6. mame za dverami, predpoved nie je najhorsia, v noci schladenie a denna teplota okolo 23° C.
Kto pride?

O kolkej ? Ak toho nebude v praci moc na nadcasy tak b som sa aj stavil. Asi by som to parkol v Auparku a odtial peso.

juraj

Dajme tomu, ak nebude vela prace mohol by som vyrazit 17:00-17:15

5o

Mne to vo štvrtok 28.06. nevychádza, som v práci do večera. Tak snáď nabudúce.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

Citace od: juraj kdy 25.06.2012, 20:40:37
Dajme tomu, ak nebude vela prace mohol by som vyrazit 17:00-17:15

napodobne

danny01

Malacky skolka oklolo 16:20 a teda Tcomplaz tak okolo 17:00. Hodku, hodku a pol pokecame, pojazdime a akurat cesta domov. Tesim sa :)
Danny

branio

Uvidím, ako sa mi podarí v tento štvrtok sa uvoľniť. Teoreticky by som mohol na pol hoďku prísť, ale to bude závisieť aj od iných okolností...
Kde sa tam budete stretávať? Že keby som vás chcel pohladať?

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: branio kdy 26.06.2012, 21:46:07
Kde sa tam budete stretávať? Že keby som vás chcel pohladať?

Stretávame sa pri guľodróme na konci Magio pláže. Hľadaj klasickú žltú Lego igelitku.  ;) Ak tam v tom čase bude Danny tak sa tam bude preháňať nejaký RC model.

Odporúčam nakúpiť nejaké plechovky a priniesť si so sebou, to čo ponúkajú v dvoch bufetoch je bez porušenia pravidiel fóra nepublikovateľné.

Michal Budinský

Ak mi to víde dojdem vo  štvrtok 28.6.   :) ale i ostatné dátumy sú pre mňa stihnutelné. . .

S.t.a.l.k.e.r.

#29
Kto sa chysta prist na stretko autom a ma sadu petangue guli mohol by ich hodit do kufra. Svoju 6 kusovu sadu beriem, ale moze to byt malo.

Ohladne parkovania - na Viedenskej ceste sa dost podstatne zmenil rezim, parkuje sa iba na jednej strane cesty. Pokial sa vam nepodari chytit flek medzi Novym mostom a restauraciou Legerfinger, je dost mozne, ze budete vediet zaparkovat az na velkom parkovisku pri divadle Arena (na mieste byvaleho Lunaparku). Tento zazitok pochadza zo vcera a vraj je take zle stale.

Kto by v Sade nechcel bludit a hladat tu spravnu skupinu ludi nech mi napise sukromnu spravu, poslem mu cislo na mobil a moze sa ozvat ked bude na mieste. Plati, ze zlta Lego kabela bude signalizovat nasu pritomnost na niektorom z dvorcov gulodromu.