Furry Creatures 31021

Založil Skyrider, 03.01.2015, 16:54:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

doporučená cena:499kč

počet dílků:285

rok vydání:2014

obsah:2 návody a 3 sáčky s kostkami

rozhodl jsem se udělat recenzi na svůj oblíbený set, Furry Creatures, o proti jiným setům má hodně kostek (stejné ceny) doufám že se vám recenze bude líbit

blackjoe

Pěkné, také jsem setík kupoval, ale né pro sebe, ale jako dárek.
Jen číslo setu je 31021

Skyrider

#2
                                     kočka myš a sýr


První se staví myš. Má stejnou velikost jako živá. Sýr se mi hodně líbil .  S předními končetinami myši se dá hýbat    

+ kočka i myš mají pohyblivé končetiny
-mohlo by to být větší. Kočka občas padá protože má velkou hlavu

a je taky divné ,že myš má šedé tělo nohy bílé a ocas černý.Kočka občas padá protože má velkou hlavu

Skyrider

zbylé fotky

Tomik

#4
Tenhle setík jsem si pořídil už před rokem a měl jsem od něj velké očekávání, které vystřídalo mírné zklamání. Hlavní model kočky není z mého pohledu příliš povedený, protože při pohledu z boku to vypadá, jako kdyby kočka ve velké rychlosti nabourala do zdi. ;D Pes se povedl víc a králíka posoudit nemohu, protože jsem ho ještě neposkládal. Celkově musím uznat, že jde o výbornou kolekci kostek pro stavění rozličných alternativních modelů, zejména z řad zvířátek. Zatím jsem z tohoto setu poskládal tučňáka a kosatku a další zvířátka na sebe nenechají dlouho čekat.

Ještě jedna připomínka k recenzi - šlo by vložit větší obrázky? Ideálně bych to řešil vložením obrázků z externího serveru, než vkládáním přímo sem na fórum, kde je limit na přílohy.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

otaznik

Citace od: elerond kdy 03.01.2015, 18:04:02
                                    kočka myš a sýr


první se staví myš. Má stejnou velikost jako živá. Sýr se mi hodně líbil , ale má trochu divný čumáček a s předními končetinami se dá hýbat    

+ kočka i myš mají pohyblivé končetiny
-mohlo by to být větší. Kočka občas padá protože má velkou hlavu

a je taky divné ,že myš má šedé tělo nohy bílé a ocas černý.Kočka občas padá protože má velkou hlavu
U recenze doporučuji dodržovat alespoň základní věci:
- Recenze mají název ve formě "Číslo setu - název setu".
- Dodržovat základní pravidla českého jazyka. Např. v citované části recenze to může vypadat, že sýr má divný čumáček - skladba věty není ideální.
- Vypíšeš plusy a mínusy a po nich ještě komentuješ set - stejnou větou, kterou máš o kousek výše jako mínus.
- Velká písmena na začátku věty, tečky na konci.

Napsat recenzi je chválihodné, ale je potřeba si na tom dát alespoň trošku záležet.

Anatyt

Citace od: otaznik kdy 04.01.2015, 14:50:28
- Dodržovat základní pravidla českého jazyka. Např. v citované části recenze to může vypadat, že sýr má divný čumáček - skladba věty není ideální.

;D ;D ;D
Ale tak chalan má len 11 rokov, tak to je taká primeraná recenzia jeho veku, by som povedal. ;)

otaznik

Citace od: Anatyt kdy 04.01.2015, 16:30:34
;D ;D ;D
Ale tak chalan má len 11 rokov, tak to je taká primeraná recenzia jeho veku, by som povedal. ;)
Jasně, respektuji jeho věk, ale i tak.  ;)