76017 - Captain America vs. Hydra

Založil mozkit, 26.12.2014, 16:38:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mozkit

Ahoj,
zkusím zase po dlouhé době přispět popisem nového setu, tentokrát ze série Marvel Super Heroes

Lego 76017 - Captain America vs Hydra.

počet dílků: 172
rok: 2014
minifig: 3

Balení
Celkem odpovídající velikost krabice, žádná přehnaně velká "prázdná" bedna.
Obsahuje kostky v označených sáčcích, volně vložený manuál na stavbu a volně hozené lehce ohnuté samolepky.

Stavba
Stavba je jednoduchá, ale zábavná, návod je jednosešítkový a úplně jasný (běžným užívacím tempem cca půl hoďky).
Stavba šla rychle a bez jediného zádrhele. Stavebnice obsahuje podle mě veškerý standardní kostky, žádná specialita mě netrkla.
Jediný pro mě nový, byla motorka kapitána Ameriky. Poměrně mohutná, ale pěkná, složená ze dvou dílů (do teď jsem měl jenom ty standardní
letitý klasický Lego motorčičky - ale novinka je to pro mě, asi už takové jsou, spíš stavím Technicy a Creatory).  :)

Set
Těžko říct co by šlo z obsahu setu vymýšlet stavět, asi nějaký vozítka, kostky tomu odpovídají.
Původní vozítko má "zavěšená" kola, takže hezky dokáže přejíždět překážky. Věž je otáčecí a boční střely jsou podle
obrázku na krabici a manuálu po zatlačení prstem střílecí - no spíš po zatlačení zezadu jenom dopředu vypadnou  ;D
Jedná se spíše o set určený na vystavení a určitě pro fanoušky Marvelu, nebo Comixu atd. (moje první z tohoto světa).
Musim říct, že po dostavení se mi vozítko líbilo víc než na obrázku.
Minifigové jsou parádní, hlavně kapitán America s jeho štítem (který se dá umístit dozadu na motorku) a "krvavej lebkoun" je taky fajn  :D
Přestože jde o fanouškovský set hratelnost určitě je - střílecí terénní vozítko a motorka, takže asi tak :)
Pro nefanoušky těchto hrdinů, nebo Marvelovských věcí asi není úplně ideální.

Shrnuto mě se tahle tématická krabička líbí a asi není co vytknout zásadního.