(cizí) LastStand

Založil Allconel, 14.09.2009, 09:00:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Allconel

Keď som si pozeral obrázky toho "Jedi BP" v šimol som si v galérii aj túto scénu, nvm, či sme to tu ž mali ... je to fakt super, a ty minifigovia jediov a celkovo kompozícia ...

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=333280

Hardegon

 ;D Tak to je super. Krásně zpracované.

Allconel

Citace od: Hardegon kdy 14.09.2009, 10:22:33
;D Tak to je super. Krásně zpracované.

Ako vravíš, clone pilot, čo sa zastavil v strede pádu, spiaci poprípade mŕtvy jedi ... človek by sa musel dívať hodiny aby našiel dáku nezrovnalosť, ak vôbec  :-X.

Póža

Použití Ronova spícího obličeje jako tvář mrtvýho jediho je skvělý nápad... jinak stavbě není co vytknout...

Allconel

Citace od: Poza kdy 14.09.2009, 22:39:16
Použití Ronova spícího obličeje jako tvář mrtvýho jediho je skvělý nápad... jinak stavbě není co vytknout...

to hej tú Ronovú tvár, som tiež spoznal. To preto, že som mal ten set s Ronom, no predal som ho.

Martys08

fakt hustý :o líbí se mi ta loď jak je na půl rozbitá

MwK

Tento model je na BS už dlhšie, je fakt prepracovaný, nedá sa mu nič vytknúť a mám ho dokonca ako inšpiráciu na moju diorámu v záložkách... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Allconel

Citace od: MwK kdy 21.09.2009, 00:01:31
Tento model je na BS už dlhšie, je fakt prepracovaný, nedá sa mu nič vytknúť a mám ho dokonca ako inšpiráciu na moju diorámu v záložkách... :)

ale tak sa sňou poponáhľaj, keď budú tie sety SW na rok 2010 aspoň trochu pravdivé - teda myslím tie z toho videa na YT - tak tu bude original set s Aaylov  :D aj keď to mu moc neverím. No ako som písal kvoli tej Aayle by som si ten set aj zaobstaral

germik

možná je to trochu OT, ale ty trosky to je asi republic cruiser, že???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

B.A.X.O

Citace od: germik kdy 29.09.2009, 09:59:07
možná je to trochu OT, ale ty trosky to je asi republic cruiser, že???

No mne sa zdá že by to mohol byť on, len asi v inej farbe...
star wars rulezz

fett

Velmi pěkné ale je trochu divné že je tam více druhů klonů, jeden je z Clone Wars a ostatní jsou z ep.3