7661 a Kit Fisto

Založil Allconel, 09.11.2007, 17:18:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Allconel

Caute,
mam otázku ohľadom setu 7661 http://www.shop4lego.com/Nederlands/contents/media/lego%207661.jpg aky by som mohol poprosit niekoho kto tento set má, či by nenafotil a neukazal mi blžšie a kvalitnejšie obrázky minifiga Kit Fisto. Osobne o tento set nemam veľký záujem ale rozmyšľam kvoli tomu minifigu, ale rad si vypočujem niaké argumenty zato, snaď zmenim názor.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Allconel

Ja som mal skôr na mysli niečo ako osobne skusenosti. Čo si mislite o tej hlave  ci je dobra a stojí za to hlavne z čo ho je vyrobená dufam ze to nieje guma lebo tak mi to pripadá. Je ako hlava Jar Jara alebo Yodu či C3PO ? Čo na tu hlavu poviete tý čo tento set máte ?

nukum

#3
Figa sice nemám, ale napohled mi přijde hlava odpudivá. Má křivou hubu, vypadá to jak z kindrvajíčka.

Možná se to už řešilo, tak se omlouvám. Dlouho jsem tu nebyl.

Allconel

Citace od: nukum kdy 11.11.2007, 01:37:04
Figa sice nemám, ale napohled mi přijde hlava odpudivá. Má křivou hubu, vypadá to jak z kindrvajíčka.

Možná se to už řešilo, tak se omlouvám. Dlouho jsem tu nebyl.

Mňa ale zaujíma hlava len minifiga, ta skutočná nieje predsa z lega.  ???

Vasyk

Citace od: Allconel kdy 11.11.2007, 08:23:53
Citace od: nukum kdy 11.11.2007, 01:37:04
Figa sice nemám, ale napohled mi přijde hlava odpudivá. Má křivou hubu, vypadá to jak z kindrvajíčka.

Možná se to už řešilo, tak se omlouvám. Dlouho jsem tu nebyl.

Mňa ale zaujíma hlava len minifiga, ta skutočná nieje predsa z lega.  ???

Tady jsem nafotil pár fotek, snad to pomůže pro představu.

Hlavička je ze stejného materiálu jako je Yodova hlava.
Na LEGO je to mírný nezvyk, ale asi to jinak udělat nešlo. Na druhou stranu je to super zpestření světa LEGO STAR WARS, pro mě tedy ano.

Allconel

Citace od: Vasyk kdy 11.11.2007, 11:40:36
Citace od: Allconel kdy 11.11.2007, 08:23:53
Citace od: nukum kdy 11.11.2007, 01:37:04
Figa sice nemám, ale napohled mi přijde hlava odpudivá. Má křivou hubu, vypadá to jak z kindrvajíčka.

Možná se to už řešilo, tak se omlouvám. Dlouho jsem tu nebyl.

Mňa ale zaujíma hlava len minifiga, ta skutočná nieje predsa z lega.  ???

Tady jsem nafotil pár fotek, snad to pomůže pro představu.

Hlavička je ze stejného materiálu jako je Yodova hlava.
Na LEGO je to mírný nezvyk, ale asi to jinak udělat nešlo. Na druhou stranu je to super zpestření světa LEGO STAR WARS, pro mě tedy ano.

Diky to je to co som chcel.

Icewalker

Mohli to udělat klidně jako Biba Fortunu. U něj se ty sundavací lekku vážně povedly  :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Allconel

U Twi'lekov to vymysleli oveľa lepšie, Kit sa im vôbec nepodaril,ale po tom čo som videl obrazok Ki Adin Mundiho si LEGO ma v tomto smero opäť naklonilo.

MwK

Citace od: Allconel kdy 16.11.2007, 16:07:32
U Twi'lekov to vymysleli oveľa lepšie, Kit sa im vôbec nepodaril,ale po tom čo som videl obrazok Ki Adin Mundiho si LEGO ma v tomto smero opäť naklonilo.
Twi'lek(Bib Fortuna)bol super a Kit fisto podla mna tiež!
Jednoducho som rád že ho lego vôbec spravilo tak "nepindám".
A prvé návrhy boli bez potisku tak tam si tiež polepšili! ::)
A ku Kiadimu asi tolko že on nemal na hlave sud ale špic!Už v PC hre mi vadil a dúfal som že ho zmenia...jediné pozitívne na nom je,že ružová mu pristane asi najviac. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...