Barbarství

Založil rdk, 08.08.2005, 12:10:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Co si myslíte o takovémto zničení ISD?

Dobrá zábava, kdybych mohl, udělám to taky.
Funny, ale se svým ISD bych to neudělal.
Je mi to jedno.
Blbá zábava, ale konec-konců jsou to jejich peníze.
Jak mohli!! Nemůžu se na to dívat...

rdk

Tak toto je barbarství - borci zkoušeli, jak lítá ISD  :o :o :o

Obrázky jsou odtud.

otaznik

Nechutný, všem bych zakázal přístup k LEGU - doživotně!

peter

Vůbec nechápu, jak se takhle někdo může chovat a ještě ke všemu k LEGU. Takhle jsem se ke svým věcem nechoval ani když jsem byl malý, na tož dospělý. Přijde mi to velmi smutné, ale co mne vadí nejvíc, jsou ti "čumilové" kteří se tomu ještě smějí. Možná jsem až moc staromódní, ale takováhle zábava mi přijde spíše k pláči než k smíchu :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Škaredý dôkaz že ISD nelieta. Niekto chcel byť zaujímavý ... :(

rdk

#4
Citace od: peter kdy 08.08.2005, 12:17:19
Vůbec nechápu, jak se takhle někdo může chovat a ještě ke všemu k LEGU.

Zas tak tragicky bych to nebral. Je to jejich, tak ať si to rozflákaj, ne? ;D

Ale je to barbarství. 8) Což nic nemění na tom, že ten efekt při dopadu je kouzelnej... >:D

Aki

Hm. Při pokusu nějak zapoměli na vakuum.  :-\

Cavelon

Festival idiotov. :-\

rdk


Teddy Bear

Buďte sami sebou!!!

Colonel32

kdybych mel tolik penez jako oni, tak bych to jedno ISDcko mozna taky obetoval...

Teddy Bear

Citace od: Colonel32 kdy 08.08.2005, 12:51:31
kdybych mel tolik penez jako oni, tak bych to jedno ISDcko mozna taky obetoval...
kdybych mel tolik penez jako oni, tak bych to jedno ISDcko radsi dal charite... ;)
Buďte sami sebou!!!

KLF

Cojaviem... tak stavali to iste zopar hodin, ale koniec-koncov su to len kocky z umelej hmoty, ktore sa rozleteli a daju sa pozbierat a pstavit znova nieco. Nie je to karlovarsky porcelan... (aj ked cenovo sa to uz k nemu blizi)  :P
Terminated.

Colonel32

nektere velke plates se muzou zlomit... proste tim letem z nekolikamatrove (imho tak ze dvou to slo) vysky se to poskodi.. ale pak ho na charitu klidne muzou nechat, i v USA jsou deti, ktere jsou hladove, na toz, aby mela ISDcka

Ridiq

Nechutný,Hnusny,FUJ. >:(
.

chadzi

twe sem otevrenej ruznejm blbostem ale smysl tohoto fakt nechapu. to uz by byla vetsi prdel hodit to ze strechy, to bych jeste pochopil protoze to aspon chvili leti, ale toto...

myth

Hnusné a nechutné. A tí diváci sa tam ešte smejú a tlieskajú tomu. Toto nikdy nepochopím - ako môže byť bezdôvodné ničenie (hocičoho) zábavné? ???
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

chadzi

Citace od: myth kdy 08.08.2005, 13:36:58
Toto nikdy nepochopím - ako môže byť bezdôvodné ničenie (hocičoho) zábavné? ???

to ja zase jo, je to dobry na vybiti negativni energie nebo uvolneni. v puberte sme toho rozmlatili  ... :DD jednou sme koupili boxovaciho panaka a vecer bylo po nem ...

myth

Well, ty sa na tom odreaguješ, to ešte dokážem pochopiť. Ale čo z toho majú tí diváci? Okrem primitívnej zábavy?

Keď mám plno negatívnej energie, prípadne som na niečo naštvaný tak vybehnem do lesa a zabehnem si takých 10 km. To zaručene zlikviduje všetku negatívnu energiu a ani netreba nič ničiť...
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

Citace od: myth kdy 08.08.2005, 13:42:40
Well, ty sa na tom odreaguješ, to ešte dokážem pochopiť. Ale čo z toho majú tí diváci? Okrem primitívnej zábavy?

Keď mám plno negatívnej energie, prípadne som na niečo naštvaný tak vybehnem do lesa a zabehnem si takých 10 km. To zaručene zlikviduje všetku negatívnu energiu a ani netreba nič ničiť...

Lenže Ty si taký jeden z tisíc ľudí. Priemerné iq je o dosť nižšie. :-\ Keby bola aspoň väčšina takých (ako Ty), tak to by sa nám na zemguli ináč žilo...

Cavelon

Citace od: chadzi kdy 08.08.2005, 13:54:28
furt lepsi kdyz to vybijou na legu nez na lidech

súhlas

eNTy

Pokud si dobre pamatuju, tak pri tom dopadu bylo zniceno snad jen nekolik plates (radove kusy), takze to zas tak velka skoda nebyla.

Micho

Tento spôsob navádza detí, aby to vyskúšali. Bolo by zaujímavé si pozrieť, čo sa okolo toho dialo a rozprávalo .... Aký to malo vlastne účel. Aby nebola nesprávna interpretácia ...

Jarmila

Není podstatné, kolik kostek nebo plates bylo poškozeno. Mně připadá scestné, že dospělák nebo dospěláci vezmou hračku a pustí jí z výšky na zem. A to schválně. A bylo to schválně nebo se jen někomu podařilo nafotit, jak někdo zakopl a upadlo mu to? Není to náhodou NEVÁHEJ A TOČ a nepohoršujeme se tu náhodou nad něčím, co vlastně nebylo původně takto myšleno? Kdo zná správnou odpověď? A kdo z nás se škodolibě nepousměje, když kamarád sebou řachne na náledí?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Podľa toho, ako sa tie staré kone pri tom rehotali, pochybujem, žeby boli vysvetľovali deťom, čo s Legom robiť nemajú. :-\ Sú to perverzáci. >:(

Jindroush

Jestli si to dobře pamatuju, bylo to nějak tak, že to bylo postavený v rámci tý soutěže, kde se stavělo ISD na čas. A pak takňák nevěděli co s tím, tak se rozhodli provést zkušební let.

Já bych to asi neudělal, ale připadá mi nesmyslný za to někoho odsuzovat, je to jejich věc.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Cavelon

...after-fest party where alcohol was involved...

No prosím, ešte k tomu boli aj ožratí. ::)

rdk

Pro tvrďáky: Tady je video z té akce  ;D ;D 8)

Colonel32

no, pisou, ze zadnemu legu se nic nestalo... na druhou stranu, ty typci prave pokorili svetovej rekord ve stavbe ISDcka, tak to asi chteli nejak oslavit

Colonel32

hmm. ale ze se jim ani zadna kostka neztratila, nektere male pritom mohly letet dooost daleko...