Jubilejní 10. ročník LTTT

Založil peter, 03.04.2024, 14:10:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

LEGO Technic Truck Trial je zpět a to rovnou ve velkém slavnostním ročníku.

Když jsem se rozhodl, že se pokusím tyto závody uspořádat, bylo mým velkým skrytým přáním, aby to nebylo jen pro "jednou". První test přišel již v roce 2006 v podobě prvního předkola, které se uskutečnilo v rámci tehdy našich hospodských setkání. Regulérní první závod, prvního oficiálního ročníku LTTT se však uskutečnil až na sklonku téhož roku. Po tomto prvním ročníku jsem usoudil, že se to vcelku povedlo a tak jsem u organizace zůstal až do letošního desátého výročního ročníku :o Tímto bych chtěl opravdu všem moc poděkovat za přízeň a už se na Vás moc těším!

Budu tedy moc rád, když se jakkoliv připojíte a oslavíte s námi tento, troufám si říci jedinečný ročník, který bude tvořen 5-ti venkovními závody, kde každý jednotlivý závod bude věnován jedné soutěžní kategorii.

Toto téma bude již tradičně sloužit pro diskuze, informace či sdílení dat ohledně právě probíhajícícho ročníku. Prosím v případě obecných otázek, otázek na pravidla apod., využijte hlavní vlákno této soutěže.

Ti z vás, kteří sledují web LTTT, již vědí, že první závod se pomalu blíží. Lokalita závodu sice ještě není úplně stanovena, jelikož stále nejsem úplně rozhodnut a vše se asi definitivně rozhodne, až podle finální startovní listiny, která se uzávírá příští týden 10. dubna. Je pomalu čas své vozy kategorie S4 finálně naleštit, případně uspořádat si pár ostrých testovacích jízd a těšit se na zahajovací závod. Podrobnější informace naleznete tradičně na webu mistrovství.

Tímto tedy oficiálně zahajuji jubilejní sezónu 2024 Mistrovství LEGO Technic Truck Trial!

Všem účastníkům přeji mnoho štěstí a minimum technických problémů. Divákům přeji ať se jim letošní sezóna líbí a podpoří všechny soutěžící v jejich nelehkých soubojích o získání mistrovského titulu. Všem nám pak opět přeji, hezké počasí, spoustu zábavy a co nejméně problémů.

Od tohoto okamžiku se tak již můžete závazně přihlašovat do úvodního závodu. Registrace soutěžních posádek a jejich vozidel bude ukončena ve středu 10. dubna. Přihláška je opět ke stažení na webu LTTT. Po uzavření přihlášek zde budou zveřejněny podrobnosti a harmonogram samotného závodního dne vč. mapky přesného místa závodu.

Doufám, že jste již natěšení a že se tak sejdeme v hojném počtu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Super! Jdu auto přezout do závodních pneumatik. 

Mám na korbě nechat samolepku od sponzora mistrovství? 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Citace od: HD kdy 03.04.2024, 14:33:55Super! Jdu auto přezout do závodních pneumatik.

Mám na korbě nechat samolepku od sponzora mistrovství?

Jestli ji máš, tak budu rád, když tam bude ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Děkuji všem, kteří se závazně zaregistrovali pro úvodní závod letošního ročníku LTTT. Startovní listina čítá celkem 10 soutěžních posádek.

  • Jiří Bejvl
  • PsychoWard
  • HD
  • Shmade
  • Mech
  • Drtikol
  • knoterdo
  • Kovalski
  • Slezi
  • Fairytale

Úvodní závod se bude konat v nové lokalitě, která se každým dnem mění, tak doufám, že nás tam za týden nečeká nějaké nemilé překvapení >:D Lokalita je přístupná buď autem, nebo pro příznivce vlaku/MHD ze železniční stanice ;) Mapku zveřejním příští týden, až si místo ještě jednou před závodem prohlédnu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Michal Moučka

10.ročník, 10 posádek... To se povedlo  >:D  Přeji všem hodně štěstí  ;) Přijdu se na vás podívat  8)

peter

Lokalitu jsem ještě na posled zkontroloval a snad to do zítra vydrží ;D Nic méně se omlouvám za počasí, které asi bude obdobné, jako u prvního závodu v uplynulé sezóně, takže teplé oblečení a teplý čaj bude více než žádoucí.

Co se týká spojení, tak pro automobilisty je zde parkovací plocha, vláčkaři mají v dosahu železniční stanici a MHD sem také jezdí ;)

Harmonogram soutěžního dne:
10:00-10:30 Sraz účastníků
10:30-10:45 Rozprava
10:45-16:00 Jízdy v sekcích
16:00-16:30 Ukončování jízd
16:30-17:00 Vyhlášení výsledků
17:00-17:30 Ukončení závodního dne
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

bejver

Ahoj. Takže bude bahýnko. Těšíme se. Navigátor a mechanik Bejver.

Michal Moučka

Užijte si to, já nakonec nedorazím. Bojujeme tu s bacilama. Přijedu jindy a v lepším stavu a počasí.  :-\

HD

Přidávám pár fotek z nejblátivějšího závodu, který jsem kdy zažil.   :laugh:
Opravdu mne překvapilo, jak si auta dokázala poradit s hlubokým bahnem. Je mi líto, že jsem nestihl zaznamenat všechna vozidla.


https://bricksafe.com/pages/horcikdesigns/lttt-2024/race-1#






Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Závod byl opravdu neuvěřitelnej, na druhou stranu, už se to hodně podobalo reálu ;D  >:D



Každopádně všem moc děkuji, že i přes hodně nepříznivé počasí jste přišli a zapojili se naplno do soutěžního klání. Doufám, že druhý závod bude už v lepším počasí. Na konci dne byla vítězem, kterým se stal Kovalski, vylosována soutěžní kategorie pro následující závod a sice S1.

Ještě jednou tedy všem moc děkuji za účast, gratuluji vítězi a těším se minimálně na Vás všechny na druhém závodě, letošního slavnostního ročníku LTTT.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

bejver

Zdravíme z týmu Bejverů a děkujem za závod, je to kus srdcařiny od posádek stejně jako od komisařů! Přimlouváme se za zasdílení fotek a zejména videjí od všech - z "druhé pětičky" jsme toho moc neviděli... jako mechanik měl človek doslova plné ruce práce. Bylo to super a máme radost z výsledku!

Fotky a videa za nás: https://disk.yandex.com/d/c46IyuvH2UzGoA