Výstava v Lysé nad Labem 2022

Založil Ryxe, 15.06.2021, 12:06:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

#90
Po pondělní schůzce s vedením výstaviště u máme představu, jak bude vše probíhat, proto konečně mohu sesmolit nějaké to organizační info ;).

Instalace: pátek 3. června, hala A

-Pokud se nám podaří navézt materiál na stoly už v týdnu, rádi bychom začali se stavbou stolů hned ráno, aby nejlépe kolem poledního byly připraveny na instalaci modelů (samozřejmě ke zdržení může dojít).
-Parkování pro vystavovatele je v areálu výstaviště, přímo u haly, takže nošení modelů by mělo být pohodlné.
-Jelikož je vjezd služebním hlídaným vjezdem dáme hlídači seznam vystavovatelů, aby Vás do areálu vpustil. Na sobotu už bychom Vám dali vjezdové kartičky. Bez toho se nebude možno do areálu dostat.
- Instalovat můžeme nonstop, ale myslím, že bude fajn, když nějak rozumně skončíme, abychom byli na sobotu fit ;).
- Mapy kudy se dostat do výstaviště a ubytování zpracuji a včas dodám

Výstava: sobota 4. června

- Otevíračka v 9:00
- Pokud bude někdo chtít instalovat před otvíračkou, je to možné, jen mi prosím dejte vědět
- Občerstvení: -na hale k dispozici kavárna, kde jsme Vám domluvili nějaké to kafčo a zákusek.
                     - vedle haly je restaurace, kde se dá poměrně slušně najíst
                     - od nás bude k dispozici pití a něco k zakousnutí
                     -Pro potřebu najedení se, odpočinku, případně klábosení bude na hale k dispozici uzamykatelná zástěna.
- Zavíračka v 17.00
- Pak odjezd na ubytování, kde bude probíhat večeře a program.

Výstava: neděle 5.června
-Otevíračka v 9:00
-Zavíračka v 17:00
-Pak balení a následná demontáž výstavy.

Telefon na mě: 734244510

peki


Ryxe

#92
Citace od: peki kdy 24.05.2022, 10:58:07
Přidáno do globálního kalendáře na AN
Díky moc ;).

Jinak v informativním příspěvku výše jsem přidal mapu, jak zajet do výstaviště. Naše hala je ta označená červenou tečkou. Na druhé mapě je pak vyznačena pozice ubytování, které se nachází v Milovicích (hned vedle Lysé) Bližší info o ubytku ještě budu upřesňovat.

Stimpi

Mozna jen doplnit ze ubytko je v Milovicich... Kousek vedle Lyse

Ryxe

Citace od: Stimpi kdy 25.05.2022, 19:10:45
Mozna jen doplnit ze ubytko je v Milovicich... Kousek vedle Lyse
Díky za upozornění. Již upraveno ;)

Icewalker

POLABSKÝ KOMIKS
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Ryxe


Vasyk

Bude tu i společný projekt Perníkové vesničky ? Já jen že můj modul je jak kiloware, tak jestli s ním mám něco dělat.

Ryxe

Ahoj, perníčky by měly být, ale asi bližší info bude vědět peki 😉

peki

Citace od: Vasyk kdy 29.05.2022, 16:57:47
Bude tu i společný projekt Perníkové vesničky ? Já jen že můj modul je jak kiloware, tak jestli s ním mám něco dělat.

jo perníci budou
vem kiloware dostavíme na místě :) podle místa. Ale kus bitvy bych tam dal.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Ryxe


tomas.

Nejede prosím náhodou někdo z Prahy až v sobotu, aby byl na místě na 8. h.?

Tomik

Citace od: tomas. kdy 30.05.2022, 20:58:44
Nejede prosím náhodou někdo z Prahy až v sobotu, aby byl na místě na 8. h.?
Já pojedu v sobotu ráno z Prahy, ale počítám s tím, že na místě budu mnohem dříve než v 8.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

fanda

D O T A Z:

Budou k dispozici zidle pro obsluhu kolejiste?

Ryxe

Citace od: fanda kdy 31.05.2022, 15:12:35
D O T A Z:

Budou k dispozici zidle pro obsluhu kolejiste?

Nějaké židle na hale budou, ale přesný počet nevím.

milanv

Prosím, mohl by někdo vzít napájecí kablík k nabíjecímu vlakovému zdroji PF? Zjistil jsem, že ho potřebuje Hardegonův Drákula ve strašidelné krajině a my ho nemáme. Napište mi prosím sem nebo do SZ, ať vím, za kým mám běžet.

Díky moc, jménem svým i jménem hradní paní Evelíny!
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: milanv kdy 31.05.2022, 22:29:50
Prosím, mohl by někdo vzít napájecí kablík k nabíjecímu vlakovému zdroji PF? Zjistil jsem, že ho potřebuje Hardegonův Drákula ve strašidelné krajině a my ho nemáme. Napište mi prosím sem nebo do SZ, ať vím, za kým mám běžet.

Díky moc, jménem svým i jménem hradní paní Evelíny!

Napájecí kabel byl u modelu společně s trafem. Doufam, že je v nějaké krabici společného projektu. Druhý nemám.

milanv

Citace od: Hardegon kdy 31.05.2022, 23:19:06
Napájecí kabel byl u modelu společně s trafem. Doufam, že je v nějaké krabici společného projektu. Druhý nemám.
Bohužel na 90% není - ještě se podívám do jiných krabic s elektronikou, ale u Strašidel není nikde, a to už dlouho (už na předcovidových výstavách, jen jsem na to zapomněl). Takže prosím nějakého dobrodince o rychlé zapůjčení teď na Lysou a Plzeň a tobě, Marku, seženu pak v klidu náhradní.
Pán na Žlutém hradě

444martinhanak

Uveřejníš, prosím nějaký plánek, kde budeme mít své "stanoviště"?
Vím, ze zkušenosti, že když přijedeme, tak organizátor je ve velkém stresu a není k dispozici. Tak, abychom po příjezdu hned věděli, kde máme stavět a nezdržovali Tě zbytečnostmi.
Moc díky Martin

Ryxe

Citace od: 444martin kdy 02.06.2022, 08:07:27
Uveřejníš, prosím nějaký plánek, kde budeme mít své "stanoviště"?
Vím, ze zkušenosti, že když přijedeme, tak organizátor je ve velkém stresu a není k dispozici. Tak, abychom po příjezdu hned věděli, kde máme stavět a nezdržovali Tě zbytečnostmi.
Moc díky Martin
Plánek máme k dispozici takový pracovní, rukou dopisovany. Můžu ho naskenovat a večer zveřejnit. Jinak na stolech budou cedulky s nickem a modelem ( pokud jsem dostal) na pozicích, kde by měl jaký model stát 😉

444martinhanak

Občas se hodí mít telefon na organizátora. Něco se může na poslední chvíli změnit a z jiných důvodů.
Ale chápu, že ne každý ho rád veřejně sděluje.
Ale stačilo by, když bys mobil poslal jen vystavujícím.
Dík Martin

Ryxe

Citace od: 444martin kdy 02.06.2022, 11:27:47
Občas se hodí mít telefon na organizátora. Něco se může na poslední chvíli změnit a z jiných důvodů.
Ale chápu, že ne každý ho rád veřejně sděluje.
Ale stačilo by, když bys mobil poslal jen vystavujícím.
Dík Martin
Číslo přidáno do informačního příspěvku výše. Díky za připomenutí 😉

Ryxe

Tak zítra se na Vás těšíme. Nakonec vrátnému napíšeme pro zítřejší vjezd seznam vystavovatelů ve formě Vašich míčků na kostkách. Na sobotu už budete mít vjezdové karty. V případě jakéhokoli problému mě zítra kdyžtak kontaktujte na tel. 734244510.

Ještě jedna informace, ubytování bude k dispozici až v odpoledních hodinách ( po 15té hodině)

peki


peki


milanv

Veliké poděkování všem organizátorům

Pro mě to byla první výstava po Covidu a musím říct, že jsem si nemohl vybrat líp :)  Opravdu moc díky za všechno, připravili jste to skvěle a ještě jste (nechápu jak) měli až do konce elán rozdávat dobrou náladu všem okolo. V prvé řadě vám teď přeju dostatek spánku :D :D

Je to klasika: když je všechno hotové, tak to vypadá tak samozřejmě... A zvlášť když to všechno klape jako by to byl bůhvíkolikátý ročník - jenže on nebyl! Opravdu všechny klobouky dolů, povedlo se vám to neskutečně.

Pro naše modely i naše koutky všechno nachystané podle domluvy, jak na stříbrném podnose. My se mohli starat jen a pouze o svou práci, se vším ostatním jste nám pomohli vy.
K tomu bych za svůj koutek rád vyzdvihl Elišku alias "brigádnici": ve skutečnosti pomocnice obrovská. Samostatná, umějící s dětmi i jejich rodiči, s vlastními dobrými nápady a ještě k tomu byla ochotná mi tam vydržet celou dobu. Teprve na konci mi řekla, že se koutku s Technicem bála, jenže v tom se neliší ani od většiny kostkařů :D

Dál co mě napadá:
Hala a rozmístění stolů v ní byl skvělý nápad - to člověk ocenil až když přišly větší davy, pak teprve bylo vidět, jak bylo prozíravé nechat větší volné prostory uprostřed a nedělat z toho úzké uličky mezi stoly. Všichni se vešli, i s kočárky apod.
Soutěže, moderátor - ozvučení bylo v takové holé hale obtížné (srozumitelnost jak kdy), ale na lidi to výborně fungovalo, co jsem si všiml, pořád byla velká účast, všichni si to užili. Jenom já jsem podcenil, že tím pádem k nám přijdou nejen zájemci o naše hry, ale VŠICHNI :) Podle toho jsme měli nadimenzovat velikost i pevnost stolů... To mám na svém soukromém seznamu, co mám vylepšit na příště.
StarWars - zase, super to fungovalo, skvělý nápad.

Za nás pak ještě ubytování: tak jste nás varovali, že to je teprve dokončovaná stavba atp. A pak to bylo skvělé, pokoje vymydlené, že by se tam z podlahy dalo jíst, a všechno potřebné tam bylo.

Když k tomu přidám ještě kavárnu s pohodovou obsluhou a hned vedle jídelnu s rychlostí blesku a cenami pro pražáka snovými, tak co už by chybělo?

No jasně, ostatní kostkaři: naštěstí jich tam bylo dost :D A bylo to s váma se všema moc prima. Už se těším do Plzně - teda nejlíp až se trochu vyspím :)
Pán na Žlutém hradě

Tomik

Taky bych se chtěl přidat s poděkováním Michalovi (Ryxe) a celému organizačnímu týmu za uspořádání výstavy. Všechno bylo fajn a jsem rád, že jsem konečně po více než dvou letech viděl hromadu kostkařů naživo. Těším se na pokračování v Plzni a snad za rok zase v Lysé. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Matthes_CS

S tátou postrádáme dvě krabice menší krabice s domky (jeden je bez střechy), na jedné krabici bylo napsáno Matthes_CS důl ve stormě elfové - nebo tak něco, na druhé nic.

peki

#119
Věřím že vznikla nová tradice a akce v Lysé se bude opakovat. Organizace perfektní, prostředí příjemné. Spolupráce s kluci a holky s 501 legie SW naprosto supr. nápad. Který pokračoval i při večerní AFOLské akci a vášnivých diskusích které díly SW jsou supr, co je propadák na co se musí jít v originále a ke je chyby v dabingu. Pravda většinu času jsem tomu nerozuměl, ale bylo fascinující sledovat ty vášnivé diskuse. 



Výstava byla naprosto pohodová (z pohledu vystavovatele, který přijede a má vše připraveno). Bylo fajn se po delší době potkat s kostkaři a už se těším na další víkend do Plzně.

Ubytování bylo supr, i když na druhém konci ulice jsou taky zajímavé možnosti  :-* >:D Prostě když se daří tak se daří  ;D

Zuzko Michale díky za organizaci a příjemně strávený víkend. Jestli do toho půjdete znova, píšte si nás na seznam.