Polabské kostky 2020

Založil Ryxe, 29.06.2019, 21:41:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Citace od: Chairudo kdy 26.08.2019, 13:17:27
Termín ok, snad nebude horko  :D


No, počasí záleží na vyšší moci. Snad k nám bude shovívavé :-D

Jinak myslím, že místa na kolejiště bude dostatek ;)

Alespoň v rychlosti jsem včera vyfotil naši halu, aby jste si mohli udělat obrázek, jak vypadá.

Ryxe

Takže, máme název (Polabské kostky), máme prostory, tak můžeme dávat dohromady seznam účastníků. Kdo se hlásí dobrovolně? >:D

znouzectnost

Já se hlásím, nedobrovolně, dítě mne nutí! ;)

Chairudo

Z donucení, ale přijedu :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

skywalker007

Taky se hlásím já + brácha.

Ryxe

Díky kluci, píši si vás (seznam v prvním příspěvku). Snad jsem nikoho nezapomněl ;)

HD

Předběžně bych zájem o účast měl, když by se situace změnila, dám včas vědět.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

milanv

Citace od: milanv kdy 29.06.2019, 22:08:04
Se mnou a Ditou můžeš počítat, pokud to nezhatí termín, samozřejmě. Jet ale určitě chceme!
Platí, počítej s námi. Modely určitě, pokud bys chtěl něco víc (dětské aktivity), ozvi se, ať se včas domluvíme.
Pán na Žlutém hradě

Matthes_CS

Rád přijedu s kolejištěm, mozaikami a táta určitě s bludišti, máme to po proudu :)

nikolinek


peter

Citace od: peter kdy 19.08.2019, 09:01:43Když bude příhodný termín, tak bych také rád přijel.

Zatím s tím počítám, ale je to pro mne strašně brzo,takže vůbec netuším co se může za půl roku změnit. Pokud se ale nic nevyskytne s vyšší prioritou, tak s výstavou počítám.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

fanda

Potvrzuju účast se synem (nebo vnukem), musíme obsluhovat 11 MOCových hnacích vozidel.

Tomik

Také potvrzuji účast se svými alternativními modely.

Jinak, bylo by fajn doplnit do prvního příspěvku datum konání výstavy, aby to člověk nemusel hledat. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

MiHo

#43
Hlásím se s koLejištěm.
miho + 5
Předběžné rozměry (pokud do té doby nevznikne Společný projekt modulárního kolejiště)


Igorus

Ten název "Polabské" je pro mne v podstatě povinností :) Počítej se mnou :)

Bruno

Se mnou taky jasně počítej ;-)

Skyrider

Taky se rád přidám  ;)

Ryxe

Díky všem za zájem ;). Chtěl bych se zeptat, hlavně majitelů velkých projektů (kolejišť atd...) Jsou nějaké specifiké požadavky, které nesmíme při plánování opominout?

martindavid

Taky bych se rád přihlásil s rc modely,ale v tomhle termínu jezdíme na ME Majorete sport do chorvatska.
přesné datum budu védét pozdéji

pryb

Omlouvám se, na tenhle termín už jsem přislíbil účast na Maker Faire. :-(
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

MiHo

Citace od: Ryxe kdy 10.09.2019, 21:01:35
Díky všem za zájem ;). Chtěl bych se zeptat, hlavně majitelů velkých projektů (kolejišť atd...) Jsou nějaké specifiké požadavky, které nesmíme při plánování opominout?

Za mne: stoly dle plánku, jeden přívod 230V, nějaké zakrytí boků stolů, zábrany mám vlastní (30m)

Icewalker

Hlásím se s propagačním 1-2 stránkovým komiksem po vzoru Sedlčan, je-li zájem.
Pak mám 1 vlastní modulár 32x32 do případného kolejiště či jiného projektu.

Ryxe, zvažovals též nějaké "dominanty" z Polabí? Ne, že bych měl hafo kostek na zámky a tak, ale třeba Lysé nedaleká kaple sv. Václava by se snad dala zvládnout i s nějakými okolo jedoucími cyklisty...
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Daniel

Prosím o připsání na seznam ;)

Ryxe

Díky moc všem, kteří se přihlásili. Vypadá to na super partu ;). Poprosil bych ty, kteří již dnes vědí, co budou vystavovat, aby mi napsali přibližnou plochu, kterou budou pro své modely potřebovat. Dále bych o toto poprosil i vedoucí společných projektů, které budou vystaveny. Potřebujeme se už trochu zamyslet nad využitím prostoru.  Prozatím si myslím, že takto bude modelů dostatek (plánujeme velký prostor pro herní zóny) ;)

fanda

Zde nabízí fandadolega své MOCy na "technickém" kolejišti.

Žádná paráda okolo, jde POUZE o představení provozu a výhod 7 a 8-mi studových vozidel na legových a USED-legových kolejích. K dispozici mám v současné chvíli min. 12 MOC vlastních funkčních hnacích vozidel a 44 tažených - cca třetina jich je už prezentována na mém vlákně: 
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51352.msg254489#msg254489

Co bych potřeboval:
- stoly cca 500x200 cm nebo víc
- obsluha je na opačné straně stolů, než návštěvníci, a musí se moci pohodlně pohybovat kolem celého kolejiště
- zábrany na straně návštěvníků cca 50 cm od stolů, z boku po půlmetrové mezeře další vystavovatel nebo zábrany a vzadu min 100 cm prostor pro obsluhu a pak další vystavovatel nebo zábrany
- stoly libovolné výšky, ale optimální by bylo 130 cm (je to expozice spíš pro afoly než pro laiky a děti)
- na stolech a z boku hadr libovolné barvy nebo i žádný
- pod stoly (nebo i nad nimi) přívod 220 V, min. 100 W (pro nabíjení aku)

Do konce týdne bych rád dodal grafický půdorys.

Kdyby se toto nedalo splnit, tak se nic neděje, za rok, pokud by bylo víc místa, bych vyrobil další modely a layout bych ještě vymakal, např. o terén.

LEGOFUN

Ahoj, zjistil jsem, že za těch cca 14 dní co jsem nebyl na kostkách se dal dohromady seznam vystavovatelů na Lysou. Hlásil jsem se již dříve, ale v posledních 14 dnech to nezopakoval. Je tedy ještě místo?  Mohl bych vystavovat méně běžné téma - Pohádkové hrady (jde o originál LEGO sety z témat: Duplo, Belville, Disney), měl bych dát dohromady min 10 setů a dále je-li místo mohu dát dohromady (opět standardní LEGO sety) pouť, kdy by se většina setů pohybovala. Mám nějakých 7 setů Creator.  Byl by zájem? Honza
Honza

Ryxe

fandadolega: Super, určitě se dá splnit. Budeme rádi, když dorazíš.

LEGOFUN: Díky za nabídku. Zatím máme zájem hlavně o MOCy a herní stanoviště. Pokud by zbylo nějaké místo na tovární sety, dám v předstihu vědět :-)

LEGOFUN

ok, mám jen tovární sety, nejsem stavitel
Honza

davroman

Ahoj, hlásíme se ke kolišti miho (jsme zahrnuti v těch "+5") a kromě stavby kolejiště můžeme nabídnout ještě následující modely:

> davroman: modely aut Model Team (mix továrních setů a MOCů) - 2 stoly;
> tomassek05: modely tanků - 1 stůl;
> ročice: skládačka tetris + 3D kostka - 2 stoly.

Vše bylo k vidění v Plzni nebo Ostravě.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Ryxe

Citace od: davroman kdy 04.10.2019, 10:18:00
Ahoj, hlásíme se ke kolišti miho (jsme zahrnuti v těch "+5") a kromě stavby kolejiště můžeme nabídnout ještě následující modely:

> davroman: modely aut Model Team (mix továrních setů a MOCů) - 2 stoly;
> tomassek05: modely tanků - 1 stůl;
> ročice: skládačka tetris + 3D kostka - 2 stoly.

Vše bylo k vidění v Plzni nebo Ostravě.   ;)


Super, díky moc ;)