Bionicle fanatik

Založil Anakin, 08.03.2006, 21:12:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anakin


Mellory

Ono je to v podstatě stejně normální jako být fanatikem do City, akorát že s Bionicly toho moc rozumného neuděláš a ani nesestavíš, navíc je to dost předražený, místo té hromady Bioniclů bych si radši koupil 8466 u Scandimexu (asi si dokážete představit cenu).
Nothing is true. Everything is permitted.

Hansel

Citace od: MELLORY kdy 08.03.2006, 21:39:35
s Bionicly toho moc rozumného neuděláš a ani nesestavíš,

A to taky není pravda, podívej se třeba sem. Na panáky je to ideální. Vyžaduje to jen úplně jiné myšlení.
Ale i z bionicle dílků vznikají skvosty, jako tato královna. Už na tomto fóru byla zmíněna, ale jelikož ji shledávám jako jeden z nej LEGO modelů, co jsem viděl (Pokoušeli jste se někdy postavit většího vetřelce z neBionicle dílků? Takřka nemožné.), zmiňuji znovu.
Samozřejmě, že neBionicle LEGO mám raději, ale zase to nezatracuju.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Shi-So

Citace od: Hansel kdy 08.03.2006, 21:53:29
Citace od: MELLORY kdy 08.03.2006, 21:39:35
s Bionicly toho moc rozumného neuděláš a ani nesestavíš,

A to taky není pravda, podívej se třeba sem. Na panáky je to ideální. Vyžaduje to jen úplně jiné myšlení.
Ale i z bionicle dílků vznikají skvosty, jako tato královna. Už na tomto fóru byla zmíněna, ale jelikož ji shledávám jako jeden z nej LEGO modelů, co jsem viděl (Pokoušeli jste se někdy postavit většího vetřelce z neBionicle dílků? Takřka nemožné.), zmiňuji znovu.
Samozřejmě, že neBionicle LEGO mám raději, ale zase to nezatracuju.

No vida ,clovek se porad uci ::).Ti roboti jsou naprosto perfektni a ke kralovne neni co dodat.Ta je k sezrani :D

Llevelyn

Ty obrázky vypadají přesně, jako moje noční můra.. všude bioniclehumusáci.. a žádný moje milovaný kostičky.. ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jenčula

Královna fakt nemá chybu, ale dcerka by z ní měla asi taky noční můry...

Mimochodem, včera mi ukořistila 4 minifigy (jinak má samo DUPLO) a dokázala si s nima dobrou čtvrt hoďku hrát a žádného nespolknout.  ;) Asi má LEGO geny po tátovi.  ;D ;D ;D

Nic proti Bionicle, ale zlatý dobrý starý City....
Můj RELAX

Anakin

Citace od: Jenčula kdy 09.03.2006, 07:25:53
Královna fakt nemá chybu, ale dcerka by z ní měla asi taky noční můry...

Mimochodem, včera mi ukořistila 4 minifigy (jinak má samo DUPLO) a dokázala si s nima dobrou čtvrt hoďku hrát a žádného nespolknout.  ;) Asi má LEGO geny po tátovi.  ;D ;D ;D

Nic proti Bionicle, ale zlatý dobrý starý City....
neboj,tu už skoro každý ma niečo proti nim  ;)

betakaroten

Prve zmiňovaný fanatik má taky docela nápadité BioMOCs - třeba "paci-fik" ;D http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1537493

Jenčula

Citaceneboj,tu už skoro každý ma niečo proti nim 

Ale to zase nééé, já jen, že mě to nějak úplně minulo. Kupovali jsme to sice synovci, ale já holt vyrůstal na "starejch kostkách" a už se tak nějak nedokážu přizpůsobit... Takže chyba bude asi v nás, dinosaurech. A když jsem viděl nový katalog... :( :( chtělo si mi jako City-maniakovi opravdu brečet  :'( :'(

Doba je holt jiná, a když se někomu libí Bionicle, tak budiž mu rovněž přáno...
Můj RELAX

Anakin


Shi-So

Citace od: Jenčula kdy 09.03.2006, 08:14:13
Citaceneboj,tu už skoro každý ma niečo proti nim 

Ale to zase nééé, já jen, že mě to nějak úplně minulo. Kupovali jsme to sice synovci, ale já holt vyrůstal na "starejch kostkách" a už se tak nějak nedokážu přizpůsobit... Takže chyba bude asi v nás, dinosaurech. A když jsem viděl nový katalog... :( :( chtělo si mi jako City-maniakovi opravdu brečet  :'( :'(

Doba je holt jiná, a když se někomu libí Bionicle, tak budiž mu rovněž přáno...

No ja ,jako priznivce castles ,placu uz dlouho....
A novy katalog tomu akorat pridal..... :'(

Jenčula

Ještě že pro holku kupujeme DUPLO. Alespoň tam to vypadá trochu lépe. Už se moc těším na září, na mega zologickou  :)

Nejsem odborník na Castle, ale ty nové hrady se mi taky moc nelíbí.

Asi se pustím do Ferrari  ;D - ale jen v minifigovém měřítku.
Můj RELAX

Shi-So

Citace od: Jenčula kdy 09.03.2006, 09:10:33
Ještě že pro holku kupujeme DUPLO. Alespoň tam to vypadá trochu lépe. Už se moc těším na září, na mega zologickou  :)

Nejsem odborník na Castle, ale ty nové hrady se mi taky moc nelíbí.

Asi se pustím do Ferrari  ;D - ale jen v minifigovém měřítku.

No ja uz mam objednane tohle ;D
8386

Jenčula

Je fakt, že tam by se těch minifigů vešlo... ;D ;D ;D

Ale 8386 bych taky bral... a jak  :'(
Můj RELAX

Colonel32

nefnukat, studovat, zkuset - ebay to jisti... nelibi se ti novej town a hrady? Kupuj ty stare...

Jinak, ten veprelec je skutecne dokonale propracovana vec, a fakt to ma kouzlo, ale uz to NENI lego, uz je to uplne jina stavebnice, tot muj nazor.

Jenčula

Citacenefnukat, studovat, zkuset - ebay to jisti... nelibi se ti novej town a hrady? Kupuj ty stare...

Nikdo nefňuká, jen je nám to tak nějak líto. Staré kupuju. Ebay rozjedu, až budu mít internetovou pl. kartu a aktivovaný účet PayPal. 8)

Jenom je blbý, že ty nový sety (City) už skoro ani nejdou dát k těm starším, neb to vypadá dost hnusně... kam se poděly malý kolečka??!!??...
Můj RELAX

Colonel32

ja nevim, nove town sety mi prijdou hnusne, takze je nekupuju... a nemuzu porovnavat...

jinak s tim paypalem se zase tolik netes, zaplatis s nim sice v kazdem bricklinkovem obchode, ale na ebayi je to o dost min, a KW se paypalem koupit v podstate neda...

Jenčula

Citacejinak s tim paypalem se zase tolik netes, zaplatis s nim sice v kazdem bricklinkovem obchode, ale na ebayi je to o dost min, a KW se paypalem koupit v podstate neda...

tak to mi nepřijde - TADY - jen ne každý je ochoten poslat to jinam než do Deutschlandu. seřazeno podle možnosti platit přes PayPal.

Tedy jestli mi něco neuniklo...
Můj RELAX

Colonel32

dobrejch kiloware bylo na ton seznamu hodne malo....

Hansel

Citace od: Jenčula kdy 09.03.2006, 07:25:53
Královna fakt nemá chybu, ale dcerka by z ní měla asi taky noční můry...

Tak to by královna splnila svůj účel, oni Vetřelci jako filmy jsou pro mě děsivé dodnes....

Citace od: Colonel32 kdy 09.03.2006, 10:21:12
Jinak, ten veprelec je skutecne dokonale propracovana vec, a fakt to ma kouzlo, ale uz to NENI lego, uz je to uplne jina stavebnice, tot muj nazor.

LEGO to už opravdu není, jediné, co s tím má společného je ochranná známka.  Jako stavebnice se mi to pořád zdá lepší než jednoúčelové hračky. Bionicle se mi ale nezdá vhodné pro hodně malé děti. Všechny ty čepele a zamračené masky se mi zdají příliš agresivní. Také je dost drahé na to, jaký je to papundekl.


Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Raistlin M

Hansel: S tím vlivem na děti souhlasím. Už jen to, že si dítě jako hrdinu, vybere nějakýho "humusáka" neživýho není v pořádku. A nezachráněj to ani ty rytířové.  ;)