Návrh pražského srazu

Založil peter, 15.11.2014, 10:23:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Přijdete na pražský sraz 13. prosince?

ANO
5 (50%)
možná
5 (50%)

Celkem hlasů: 10

peter

V sobotu 13. prosince proběhne slavnostní vyhlášení letošního ročníku LEGO Technic Truck Trial. Místo a čas budou ještě upřesněny, ale chtěl bych se zeptat, zda-li by byl zájem toto vyhlášení spojit i s pražským kostky srazem?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

pryb

Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

milanv

Jasně. Mám to brát tak, že tentokrát to organizuješ ty?
Pán na Žlutém hradě

peter

Jestli organizací myslíš volba lokálu a času, tak ano ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Citace od: peter kdy 15.11.2014, 13:09:41
Jestli organizací myslíš volba lokálu a času, tak ano ;)

Tak - rezervace lokálu pro proměnlivý počet zúčastněných :)  Super, můžu to pustit z hlavy, těším se co navrhneš.

Milan
Pán na Žlutém hradě

MiHo


Ondrej

Asi by bylo fajn, kdyby se ti co by chtěli dorazit vyjádřili co nejdříve, protože za LTTT je nás kolem sedmi a myslím, že se přidá víc lidí, tak abychom zamluvili včas něco pro dostatečnej počet osob.

peter

Citace od: Ondrej kdy 16.11.2014, 00:07:28
Asi by bylo fajn, kdyby se ti co by chtěli dorazit vyjádřili co nejdříve, protože za LTTT je nás kolem sedmi a myslím, že se přidá víc lidí, tak abychom zamluvili včas něco pro dostatečnej počet osob.

Mám to na paměti a myslím na to. Založil jsem proto jednoduchou anketku, abych k trialistům lépe připočetl další osazenstvo ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MiHo

Proběhne i tato část akce - pražský sraz? V téže hospodě od 17 hod ?

peter

Proč by neproběhla? V restauraci je zamluven salonek, který je pro 16 lidí. V tuto chvíli jsme tedy již na plné kapacitě salonku. Každopádně určitě bude možné zaplnit i další prostory restaurace a salonek primárně využít pro vyhlášení letošního ročníku LTTT ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hacislav

Jsem jen slepí nebo zde opravdu nevidím místo a čas?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

MiHo


MiHo

Bylo tam spousta fotografů, ale do dnes jsem viděl pouhé 3 (slovy tři) fotky.

peter

Já vím, ale bohužel já měl úplně jiné starosti a tak jsem neměl čas v průběhu večera kontrolovat foťák. Bohužel se tak stalo, že fotky z mého fotoaparátu jsou vpodstatě nepoužitelné až na těch pár vyjímek, které jsem hned postoval. Neboj se, na další fotky jsem nezapomněl a určitě budou zveřejněny, jen se musí připravit, ale s hacislavem na tom pracujeme ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Další fotky z vahlášení LTTT jsou v galerii mistrovství na BS.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.