#8 Plzeňské setkání - NXT

Založil atasoft, 29.08.2012, 15:52:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

atasoft

Zdravím Plzeňáky,
před prázdninama jsme se bavili, že bychom další setkání udělali v rámci "Dnů vědy a techniky 2012" a sešli se na ZČU na elektrofakultě. Předpokládám, že bychom si sedli s NXT robotama a mohli si něco vyzkoušet. Já budu mít pro příchozí přepravené programování jezdícího robota jak graficky v NXT-G, tak v Robot-C, ale můžeme spáchat leccos speciálního :-)

DVT jsou 10-15. září, mně osobně by se nejlépe hodila středa 12.9. myslím tak od 19:00. Občerstvení tu nemáme, takže co si kdo přinese (máme tu max. kávovar a varnou konvici :-))

Petr



Luky1987

Tak to by mohlo být setkání klasicky v 17:00 v kavárně na pokec, a pak třeba v 18:45 přesun na ZČU...

Ojík

O návštěvě univerzity se bavíme a domlouváme pokaždé. Určitě by to nebyl špatný nápad, přestože Weissar přinesl nějaké NXT roboty už několikrát, na místě zaručeně budou lepší podmínky. Mohli bychom se na tuto sekci podívat pořádně a zkusit nějaké experimenty, bude tam větší prostor a bude to vhodnější. Ale nevím, zda to nenechat jako doplňkový program a setkání uspořádat normálně v kavárně, jako jsme už jednou navrhovali. Kdo by měl zájem, přišel by jiný termín na univerzitu.

Citace od: Luky1987 kdy 29.08.2012, 15:56:13
Tak to by mohlo být setkání klasicky v 17:00 v kavárně na pokec, a pak třeba v 18:45 přesun na ZČU...

Já nevím, ale program Dnů vědy a techniky doposud vždy probíhal hlavně v dopoledních a odpoledních hodinách a návštěva v takovýhle čas by dost dobře nebyla možná ani individuálně.
All work and no play make Jack a dull boy.

Hardegon

Od 12. září mam čas, takže klidně dorazim. Ostatně už jsem koukal na program a na tohle jsem chtěl konečně zajít.

Luky1987

Citace od: Ojík kdy 29.08.2012, 16:21:58
O návštěvě univerzity se bavíme a domlouváme pokaždé. Určitě by to nebyl špatný nápad, přestože Weissar přinesl nějaké NXT roboty už několikrát, na místě zaručeně budou lepší podmínky. Mohli bychom se na tuto sekci podívat pořádně a zkusit nějaké experimenty, bude tam větší prostor a bude to vhodnější. Ale nevím, zda to nenechat jako doplňkový program a setkání uspořádat normálně v kavárně, jako jsme už jednou navrhovali. Kdo by měl zájem, přišel by jiný termín na univerzitu.

Citace od: Luky1987 kdy 29.08.2012, 15:56:13
Tak to by mohlo být setkání klasicky v 17:00 v kavárně na pokec, a pak třeba v 18:45 přesun na ZČU...

Já nevím, ale program Dnů vědy a techniky doposud vždy probíhal hlavně v dopoledních a odpoledních hodinách a návštěva v takovýhle čas by dost dobře nebyla možná ani individuálně.


Sám Weissar píše, že se mu to hodí od 19:00, to nejspíš znamená, že to asi nebude pro veřejnost, ale jen pro nás ;)

Ojík

Citace od: Luky1987 kdy 29.08.2012, 16:59:35
Sám Weissar píše, že se mu to hodí od 19:00, to nejspíš znamená, že to asi nebude pro veřejnost, ale jen pro nás ;)

Svatá pravda, omlouvám se. Při psaní odpovědi jsem si už znovu nepřečetl úvodní příspěvek. Stojím si ale za tím, že by to měly být dvě oddělené akce.
All work and no play make Jack a dull boy.

atasoft

Časově je to přesně tak, udělám jednu akci speciálně pro nás :-) Ale právě se mi hodí až ten "pozdnější" termín, před tím máme různě akce pro "normální" veřejnost a navíc mám pod sebou nejen LEGO během DVT.

atasoft

Oficilální info o akci je:
*****************
Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem o naši expozici. Sraz je pět minut před oficiálním časem
zahájení ve vestibulu před vrátnicí Fakulty elektrotechnické (modrošedá budova
v univeritním areálu na Borech).
*****************
Čili si zájemce u vrátnice vyzvednu :-)

Jinak ta akce od 19.00 je "naše" http://www.dnyvedy.zcu.cz/2012/detail.php?expozice=148 ..

Luky1987


kilhor

Bohužel nemohu cely týden - jsem v Nizozemí. Opravdu nerad bych o akci přišel a tak se chci spekulativně zeptat, zda by to nešlo někdy jindy. Například v září mohu v pondělí 24.9. a v utery 25.9. Ostatní dny lítám po Evropě.

No, prostě to zkouším. Těšil jsem se na NXT jako malej.

atasoft

Tak nakonec nedorazil nikdo :-( Budete se muset trocu pochlapit, chlapi :-)

Hardegon

Citace od: weissar kdy 12.09.2012, 22:17:38
Tak nakonec nedorazil nikdo :-( Budete se muset trocu pochlapit, chlapi :-)

Já myslel, že to padá, když tu všichni účast jen odhlašovali.   :-\

kilhor

Ja pred hodinou prijel z letiste a pocitam s tim ctvrtkem.