(cizí) zajímavé lokomotivy/vagony,odkazy, návody atd.

Založil Mates, 31.01.2005, 11:33:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Micho

Celkom zaujímavé prevedenie parnej mašinky na western štýl. Klasicky z eBay. Je tam viacej fotiek, aj vagónik k tomu.

Micho

Tento parák sa mi javí dosť zaujímavý. Hlavne ma zaujalo riešenie tej prednej časti. Zdroj klasika nemecký eBay. Je tam viacej fotiek.

Colonel32

je to takove hodne spatne?

Micho

Je tu dosť záberov na upraveného hnedého krokodíla. Kto uvažuje nad stavbou, dobre na preštudovanie. Málokedy ich dajú viacej - fotiek. A len tak pre zaujímavosť - tu ide ešte jeden v hnedom. Plus vagón k nemu. Zdroj ako inak - nemecký eBay.

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 12.10.2005, 20:00:16
je to takove hodne spatne?


Priznám, nerozumiem súvislosti.

Colonel32

ten otaznik tam byt nemel...

betakaroten

Předek ještě jakž takž ujde, ale zbytek je krutě nereálný; do toho uhláku by se moc uhlí nevešlo...

TomG

Treba tam neni uhli, ale raketove palivo :)
Only the best can survive.

Micho

#128
Už som myslel, že tu máme krokodílov vo všetkých farbách. A na žltého som zabudol a práve dnes som narazil na eBay na dvoch. Prvý sa predáva so žeriavom a tu je druhý. Pri tom prvom je viacek fotiek.

Colonel32

uz by skoro stalo za to najit nekde navod na stavbu tehlech krokodylu, a udelat si vlastni flotilu...

Mates

Nebo jeden koupit, rozebrat a zjistíš to hned :D

TomG

Za ty prachy co za to obvykle chteji .. jinak mam dojem, ze ne vsechni ti krokodyli jsou uplne stejni /pokud nejsou vsichni od jednoho cloveka/, kdyz nepocitam barevne schema.
Only the best can survive.

Colonel32

minimalne jsem si hodne podobni...

Micho

Citace od: TomG kdy 17.10.2005, 11:17:24
Za ty prachy co za to obvykle chteji .. jinak mam dojem, ze ne vsechni ti krokodyli jsou uplne stejni /pokud nejsou vsichni od jednoho cloveka/, kdyz nepocitam barevne schema.

No od dvoch predajcov sa tam pravidelne objavujú. Tie modifikacie sú veľmi jemné. Akurát ta farba sa mení. Ale mne sa páčia skoro v každej farbe. A je zaujímavé, že žiadna iná lokomotíva z produkcie Lega sa neobjavuje na nemeckom Ebay v takých rozmanitých variantach.

TomG

Tak sbirej fotky tech krokodylu, porovnat s 4551 a myslim si, ze by se z toho dalo odpozorovat jak je to slozene a podle toho vygenerovat inventar.
Only the best can survive.

betakaroten


Colonel32

mas pravdu, tohle teda nema chybu...

Micho

Fakt to premakal a na šírku to má 12 studov. K normálnym vlakom sa to už moc nehodí. Vyslovene perfektná sólo štúdia.

Honza D.

Zeptám se možná na samozřejmost, ale - co to je za dílky, kterými je přichycená ta "trubka", která vede na čelní straně od magnetu nahoru na střechu? Má nějaké očko či co?
Díky
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Jindroush

Nevím, na co se přesně ptáš, ale jedná se o Technic Flex tube, která je k sobě chycená dvěma minifig pacičkama, který sou narvaný buď do Flex tube nebo do pneumatický(spíš flex, bych řek).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

podle me jsou to piratske haky, a drzej pneumatickou hadici...

rdk

Citace od: Colonel32 kdy 19.10.2005, 15:44:02
podle me jsou to piratske haky, a drzej pneumatickou hadici...

No, pirátský háky to nebudou zcela určitě. Spíš ty minifig pacičky, jak psal J. 8)

Colonel32


Honza D.

#143
Jo, tohle jsem myslel, tu fotku, na kterou dal Colonel64* odkaz :-)

Hadička je mi jasná, ale jde mi o těch 6 dílků, které ji drží. Jsou to tedy háky, pacičky nebo... ?
Je to pěkný postup, který by se dal použít i na jiných vlacích/vagonech.


* neber to nijak zle, když můžou už fungovat 64bitový procesory, měl by jsi taky upgradovat :-)
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Colonel32

stale zastavam nazor, ze jsou to haky, normalni pacicky imho ani nahodou

honza 2D: nenasobit dvema... 32bitove technologie jsou plne dostacujici

rdk

Citace od: Colonel32 kdy 19.10.2005, 16:01:17
stale zastavam nazor, ze jsou to haky, normalni pacicky imho ani nahodou

Moje chyba, myslel sem, že se bavíme o jiném díle - to, co spojuje tubes nahoře na troleji...

Colonel32

"co to je za dílky, kterými je přichycená ta "trubka", která vede na čelní straně od magnetu nahoru na střechu"

mas recht, tvoje chyba  ;D

Teddy Bear

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=70665
Krasny vlacek, a to nadrazi....... ;)
Zvlast ty sede ''aerodinamicke pruhy'' u lokomotivy, jsou skvele!!!
Co myslite? 8)
Buďte sami sebou!!!

KLF

Zastavka (nenazval by som to stanicou) je pekna, moderna, velmi zaujimavy napad s pouzitim vela "skla". Paci sa mi to. Ale ten vlak... neviem... taky nedotiahnuty... Chcelo by to nejaky fakt pekny, moderny primestsky rychlovlak.
Terminated.

myth

Zástavka je super - hlavne systém upevnenia strechy. Ten si rovno pýta okopírovanie ;) . Vlak by potreboval viac okien a tá šedá farba vpredu mi ku kombinácii biela-červená moc nesedí. Tiež sa mi zdá málo aerodynamický - predok by som o pár studov pretiahol pre väčšiu aerodynamickosť a pre zvýraznenie moderného dizajnu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.