#18. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil Colonel32, 01.01.2009, 22:53:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

KAM?

KLADIVO
1 (3.8%)
JINAM
6 (23.1%)
JE MI TO JEDNO
19 (73.1%)

Celkem hlasů: 25

Colonel32


otaznik


Micho

Do prčíc, tie pražské hospody vám závidím.  :'(

Aj keď vzniknú bratislavské, tak pre mňa z Košic budú aj tie prístupom komplikované.

Petrjr


Colonel32

#4
A kde?

Trvate na Kovadline, nebo dame Kladivo?

(a chtelo by to, aby se zase nekdy sesli zakladajici clenove - tz.  Mates, Panther, Pajda a Muzzo)


Petrjr

Z mé strany je to jedno. Dopravím se, v rámci Prahy, kamkoli.

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 01.01.2009, 23:10:26
(a chtelo by to, aby se zase nekdy sesli zakladajici clenove - tz.  Mates, Panther, Pajda a Muzzo)

Zakládající členové čeho? 1. hospody?

otaznik

Jinak já jsem pro sraz na místě, kde si lze rozumně vybrat jídlo.

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 01.01.2009, 23:25:53
Jinak já jsem pro sraz na místě, kde si lze rozumně vybrat jídlo.

Otaznik nema rad klobasy  ;D

Jarmila

Mně by vyhovovala hospoda proti Bílé labuti - kvůli spojení.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

nebyl s tou hospodou nejakej problem? (jako ze uz nas tam nechtej)

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2009, 01:14:11
nebyl s tou hospodou nejakej problem? (jako ze uz nas tam nechtej)
Ten salonek je tam opravdu velkej a když nás tam sedělo od devíti třeba jen pět, tak se jim to holt moc nerentovalo.

danny01

Jaq uz som zial v Prahe vskoncil, takze vas neuvidim  :-[ :-[ :-[. A zlata kovadlina je asi pase. V kazdom pripade dobru zabavu! ;)
Danny

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 02.01.2009, 01:36:50
Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2009, 01:14:11
nebyl s tou hospodou nejakej problem? (jako ze uz nas tam nechtej)
Ten salonek je tam opravdu velkej a když nás tam sedělo od devíti třeba jen pět, tak se jim to holt moc nerentovalo.

Pokud pro ten salonek nemá restaurace jiné využití, tak cena spotřebovaného elektrického proudu na osvětlení místnosti je nižší než zisk z konzumace zbývajících pěti kostkáčů. A když spočtu jen svoji a synovu konzumaci, tak mají zaplaceno i topení.  ;D
Pokud by takto uvažovali všichni, tak je zavřeno v malých obcích 95% hospod a otevřeli by jen v pátek a v sobotu.
V našem Zapadákově a naší hospodě je občas v týdnu tržba 400 - 600 Kč. Je fakt,  že to máme ve svém, takže žádné nájemné, ale topit a svítit musím pořád a čas strávený koukáním na dva dědy u dvou piv je dar společenskému životu v obci.

Měla jsem dojem, že salonek jste opustili kvůli malému prostoru pro rozjezd autíček.  ;D ;D

Když chci s vámi do hospody, tak se taky musím nějak rozumně dostat zpět domů. V ideálním případě mi cesta z Prahy až před barák trvá skoro dvě hodiny. A to nepočítám přejezd MHD přes Prahu a event. čekací dobu na další spoj do Příbrami. Nenašlo by se něco šikovného poblíž Anděla?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

MildaPajda

Rad se zucastnim, pokud klapne termin!.. ;)
Klobasy muzu... a nealko pivo tam meli taky!.. ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

otaznik

Citace od: MildaPajda kdy 03.01.2009, 21:15:41
Rad se zucastnim, pokud klapne termin!.. ;)
Klobasy muzu... a nealko pivo tam meli taky!.. ;)
Hurá! Tebe už jsem neviděl, ani nepamatuju!  ;D

MildaPajda

Citace od: otaznik kdy 03.01.2009, 21:22:03
Hurá! Tebe už jsem neviděl, ani nepamatuju!  ;D

napodobne... rad vas uvidim!... :)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Colonel32

Pridana anketa.

Pro neznale - kladivo se nachazi kousek od metra "A" Zelivskeho, a je to takova klasicka hospoda, takze na jidelnim listku se nachazi pouze jiz zminovane klobasy, a dale pak utopenci a nakladane hermeliny. Na druhou stranu mame zavreny salonek, takze na nas nikdo nebude divne koukat a dokud si nekdo z nas nezapali, tak budeme mit i cistej vzduch.

Mates

Citace od: Colonel32 kdy 01.01.2009, 23:10:26
(a chtelo by to, aby se zase nekdy sesli zakladajici clenove - tz.  Mates, Panther, Pajda a Muzzo)
Ahoj všem, omlouvám se za moji neúčast na poslední akci. V poslední době mám pocit, že je vše nějak hektické, nic nestíhám, pokud ale vše dopadne dobře, tak za půl roku už bude relativní klid, alespoň od školy! :D ;D
V případě, že bude termín ok, tak rád přijdu a zase Vás rád uvidím!

Mates

Citace od: Jarmila kdy 02.01.2009, 01:06:41
Mně by vyhovovala hospoda proti Bílé labuti - kvůli spojení.
Jarmilo, nevím, zda se něco nezměnilo..., už jsem dlouho nebyl v centru, ale mám pocit, že hospoda U Rozvařilů (tedy i salónek) jsou mimo provoz. Probíhá myslím nějaká rekonstrukce.
Muselo by se najít něco jiného, co by nám vyhovovalo, kde by se případně i nehulilo a nedívali se na nás jak na exoty... ;D ;)

peter

#20
Citace od: Mates kdy 04.01.2009, 11:15:02
Citace od: Jarmila kdy 02.01.2009, 01:06:41
Mně by vyhovovala hospoda proti Bílé labuti - kvůli spojení.
Jarmilo, nevím, zda se něco nezměnilo..., už jsem dlouho nebyl v centru, ale mám pocit, že hospoda U Rozvařilů (tedy i salónek) jsou mimo provoz. Probíhá myslím nějaká rekonstrukce.
Muselo by se najít něco jiného, co by nám vyhovovalo, kde by se případně i nehulilo a nedívali se na nás jak na exoty... ;D ;)

Ano přesně tak. Myslím, že jsem to tu už kdysi psal. V současné době probíhá rekonstrukce a část restaurace byla provizorně přesunuta do pátého patra OD Bílá Labuť a připojena k stávající restauraci OD.

Co se týká mé účasti, tak také nejsem proti a rád zajdu. Stejně jako Otaznik ale preferuji místo s dobrou kuchyní, takže kladivo za mě asi ne.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Citace od: peter kdy 04.01.2009, 11:28:58

Co se týká mé účasti, tak také nejsem proti a rád zajdu. Stejně jako Otaznik ale preferuji místo s dobrou kuchyní, takže kovadlinu za mě asi ne.

Ne Kovadlinu nebo ne Kladivo?

eNTy

Vím o dobrém místě vedle Bílé Labutě. Dělají tam dobré steaky, ale není to nijak extra drahé, takže tam mohou i ti, co vše utratí za Lego. Zítra tam zajdu a poptám se na salonek.

Mates

Citace od: Colonel32 kdy 04.01.2009, 12:47:29
Citace od: peter kdy 04.01.2009, 11:28:58

Co se týká mé účasti, tak také nejsem proti a rád zajdu. Stejně jako Otaznik ale preferuji místo s dobrou kuchyní, takže kovadlinu za mě asi ne.

Ne Kovadlinu nebo ne Kladivo?
Myslím, že chtěl napsat Kladivo...  ;) :D

BTW: Je pravdou, že hospoda v centru, tedy dosažitelná ze všech tras metra by byla přímo ideální.

peter

Citace od: Mates kdy 04.01.2009, 13:34:33
Citace od: Colonel32 kdy 04.01.2009, 12:47:29
Citace od: peter kdy 04.01.2009, 11:28:58

Co se týká mé účasti, tak také nejsem proti a rád zajdu. Stejně jako Otaznik ale preferuji místo s dobrou kuchyní, takže kovadlinu za mě asi ne.

Ne Kovadlinu nebo ne Kladivo?
Myslím, že chtěl napsat Kladivo...  ;) :D

BTW: Je pravdou, že hospoda v centru, tedy dosažitelná ze všech tras metra by byla přímo ideální.

jj, překlep, pardon - opraveno
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

eNTy

Tak jsem se byl odpoledne poptat v té hospodě a salonek mají. Sice není "zavírací", vchod je takový otevřený portál, ale je celkem velký a jsou ochotni nám ho zarezervovat i pro 8 lidí - vejde se až 30.
Jednou jsem tam byl na jídle, dělají steaky apod. Jídlo je fajn, ceny příznivé.
Je to 5 minut od Florence, nám. Republiky a nádraží - Zlatnická 4

Jmenuje se to KOBRA

Jamesek

Jestli se trefíme termínově (leden už jistě nemůžu), tak určitě přijdu.
KOBRU bych klidně zkusil, akorát dle fotek ten salónek vypadá dost otevřeně ....

otaznik

Jak to vypadá? Nedáme anketu o datumu?

Colonel32


otaznik