#14 Prazska KOSTKY Pub Org Hospoda

Založil Colonel32, 12.01.2008, 00:58:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Nebylo by pomalu nacase zamyslet se nad dalsi hospodou?

otaznik


Mates

Citace od: otaznik kdy 12.01.2008, 09:32:42
To by bylo, 25.1. U Kladiva?

Rozvařily jsme už nadobro odepsali? Nebo by stálo ještě za zkoušku? Přijdou mi dostupnější a je tam více dýchatelno.... :D ;D >:D

Jamesek

25 nemuzu. Bud vikend pred, nebo po .. ;)
Vyber hospody necham na vas, ja byl jen v tej posledni. Pokud bych prisel na nejakou novou, tak doporucim....

otaznik

Citace od: Mates kdy 12.01.2008, 10:35:57

Rozvařily jsme už nadobro odepsali? Nebo by stálo ještě za zkoušku? Přijdou mi dostupnější a je tam více dýchatelno.... :D ;D >:D

Minule to bylo (po krátkém vyvětrání) v pohodě. Ale klidně můžeme k Rozvařilům, mně je to naprosto jedno.

danny01

To je o dva týždne v piatok, ja sa teda hlásim ako ďalší účastník, aké sú podmienky? Myslím ako napríklad žltá kocka "na klopě kabátu" a podobne  ;D
Danny

Petrjr

Určitě se ukáži a je mi celkem jedno kdy a kde to bude.

Kdy: Kdykoli. A pokud mi do toho něco neodkladného neočekávaně vleze, nic s tím nenadělám (to je termínově nezávislé).

Kde: Kdekoli se dá sedět. U Rozvařilů budu se zbytkem chlastat, U Kladiva pravděpodobně jako obvykle dělat rozvoz, tak si vyberte.  ;)

Michal Moučka

Osobně bych raději šel k Rozvařilům, kde je dobrá kuchyně a příjemnější prostředí.

Rewolt

Citace od: Michal Moučka kdy 15.01.2008, 07:07:52
Osobně bych raději šel k Rozvařilům, kde je dobrá kuchyně a příjemnější prostředí.
stejný názor mám i já
It's a trap!

otaznik

Citace od: Petrjr kdy 15.01.2008, 04:54:26
U Rozvařilů budu se zbytkem chlastat,

Z tohoto důvodu jsem také pro restauraci U Rozvařilů.

Petrjr

Citace od: otaznik kdy 15.01.2008, 12:09:54
Citace od: Petrjr kdy 15.01.2008, 04:54:26
U Rozvařilů budu se zbytkem chlastat,
Z tohoto důvodu jsem také pro restauraci U Rozvařilů.
:)

Citace od: Michal Moučka kdy 15.01.2008, 07:07:52
... Rozvařilům, kde je dobrá kuchyně ...
Ano, to je silný argument i pro mne. Ale bez problému se přizpůsobím většině, proto má původní odpověď je tak volná.

Mates

Také bych raději Rozvařily... od Kladiva mám horší spoj domů a snesitelnější je to bohužel autem :-\

Rewolt

A co datum, ted se jezdí hodně na hory (pololetní prázdniny 1.2.) co takhle 8.2. , 25.1. nejde??
It's a trap!