Shiver sbírka

Založil Shiver, 15.02.2013, 15:47:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Shiver

Ahoj všichni jsem tu skoro nový. Nebudu se moc rozepisovat, abych nenamlátil chyby.

Tyto stavebnice jsou vše co zbylo z mého dětství. Ostatní sety, malé velké spotřebovala sestra.
V zimě Lego, v létě motorka:-))

Shiver

Toto jsou nové sety, které jsem si pořídil během této zimy.

V zimě Lego, v létě motorka:-))

Skyder

Ten vlak 7725 vyzerá super, aj čo sa stavu krabice týka. V akom stave sú diely? :)
Skyder

Hardegon

Set podobnej tvému 577 jsem měl taky (dodnes se mi nedochovalo krom dílů nic, podle čeho bych ten můj set mohl identifikovat) a kolik auťáků a větrných mlýnů jsem se z toho nadělal.  >:D

Shiver

Než jsem přišel na toto fórum, tak jsem měl o svém Legu dost naivní úsudek. Teď vím, že ta stará Lega jsou v mizerném stavu, dílky jsou poškrábané, okousané, špinavé, prostě děs a hrůza. Pokusím se to nějak napravit.

Jj, vyhrál jsem si s tím hodně, podle toho to taky vypadá. Auta, domky, mlýny, nádraží a co já vím co všechno. Z toho pohonu od vlaku jsem měl i pásák. Strčil jsem konektory od trafa přímo do pohonu, nasadil gumové pásy z jiné hračky a už se jezdilo :)
V zimě Lego, v létě motorka:-))

linhi

Ten vlak...hmmmm to je nádhera! Tedy krabice je v super stavu,moc pěkná nostalgie..

Shiver

Trochu jsem předělal set 9397. Z klaďáku je šroťácká sklopka s rukou. Sklápění korby je pneumaticky. Je to pro mne první taková přestavba origo setu. Lego je geniální :)

http://www.youtube.com/watch?v=0r7AGsU2eT4&list=FLFQ6fRz2lvUUviBD0t94wRA&feature=mh_lolz
V zimě Lego, v létě motorka:-))

Shiver

Dlouho jsem ho sledoval na netu. Cenovka byla přeci jen vyšší, ale nevydržel jsem  ;D Set 8043 je doma!!
V zimě Lego, v létě motorka:-))

otaznik

Citace od: Shiver kdy 30.08.2013, 15:01:15
Dlouho jsem ho sledoval na netu. Cenovka byla přeci jen vyšší, ale nevydržel jsem  ;D Set 8043 je doma!!
Člověk si má čas od času udělat radost, naprosto ti rozumím!  8)

Shiver

Do zimy ještě objednám 42008 a 42009. Pak můžou klidně udeřit mrazy  ;D  Budu sedět pěkně u stolu, silný ponožky, kávu, zákusek a hromada lega  :D :D
V zimě Lego, v létě motorka:-))