Letadlo - prosím o pomoc

Založil Police collector, 08.05.2005, 20:11:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Police collector

Hele, poprosil jsem mamku aby se mě podívala jestli swiss nemá nějaké promo sety - prý má, podle všeho to má být letadlo s nápisem swiss a třema panáčkama. Jenže foto jsem nikde nenašel. Můžete mi pomoct ? BTW. kdyby se líbilo možná by se daly sehnat i dvě a za něco vyměnit ???
Terminated.

KLF

No jedine co ma napada je http://guide.lugnet.com/set/4032 . Viem, ze to ponuka dost aeroliniek (dokonca aj Lauda Air), ale nezda sa mi, ze tam bol aj Swiss.  :-\
Terminated.

Colonel32

no, jestli by nekdo sehnal jedno tohle 4032 navic, tak bych ho urcite ocenil

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 08.05.2005, 23:01:34
no, jestli by nekdo sehnal jedno tohle 4032 navic, tak bych ho urcite ocenil

To já taky!!!!

Police collector

A co byste mi za něj dali ? Já nechci ani tak prachy jako nějaké lego :)
Terminated.

otaznik

Nějaký policejní LEGO bych pro tebe dal dohromady :-)

KLF

Myslim, ze to LEGO sa da zohnat na Bricklinku a aj na Ebay.
Terminated.

Aki

Citace od: KLF kdy 09.05.2005, 13:29:01
Myslim, ze to LEGO sa da zohnat na Bricklinku a aj na Ebay.
Ale určitě ne výměnou!  >:D

Colonel32

PC

jestli mi ho sezenes, tak se urcite dohodneme ku prostechu nas obou...

Police collector

U svatý kostičky už ho chtějí 4 lidi ! Lidičky, kroťte se moje možnosti jsou omezené. (Když pojedu v létě do Švajcu asi tam nějaké koupím). Ale rozhodně ne pět najednou :)
Terminated.

Aki


Police collector

No hele kdyz se slozite na nejakej hezkej hrad z e-baye... Tak vam to sezenu :) (ale ne driv nez v cervenci !) Moje zdroje sou fakt omezene. nejlepe 6086...
Terminated.

otaznik

Citace od: Police collector kdy 09.05.2005, 22:43:43
No hele kdyz se slozite na nejakej hezkej hrad z e-baye... Tak vam to sezenu :) (ale ne driv nez v cervenci !) Moje zdroje sou fakt omezene. nejlepe 6086...

Aha, no já myslel, že nám to přivezeš za normální cenu. Za cenu hradu je to možné objednat z Bricklinku...

Colonel32

tak, kdyby privezl 4 letadla, a my se mu slozili na jeden hrad, tak by to nebyl problem...

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 10.05.2005, 09:30:09
tak, kdyby privezl 4 letadla, a my se mu slozili na jeden hrad, tak by to nebyl problem...

To by problém samozřejmě nebyl :-)