#11. Bratislavský KOSTKY.org impulse pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 27.02.2012, 21:16:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý termín vám vyhovuje?

14.3. (streda)
2 (22.2%)
15.3. (štvrtok)
7 (77.8%)

Celkem hlasů: 9

S.t.a.l.k.e.r.

Pri príležitosti diskusie na tému výstava na Slovensku a plánovanej Michalovej návštevy v BA navrhujem využiť túto zriedkavú príležitosť na ďalší impuls pub.

Podľa vývoja hlasovania sa stretnutie bude konať vo štvrtok 15.3.2012. Oficiálny začiatok 17.00, príchod na miesto možný od 16.00.

Pozor, zmena miesta!

Bratislavský meštiansky pivovar 2, Dunajská ul. 21 (bývalá Prešporská kúria za Tesco Kamenné nám).


http://www.mestianskypivovar.sk/home

Micho

Ja som zahlasoval za štvrtok, viem sa prispôsobiť aj na stredu. Budem mať v tom čase už zrejme nejaké informácie o Nitre. Nemusíme dlho sedieť, ale efektívne.  ;)

juraj

Mne vyhovuju oba terminy, zatial.  Ak sa daco zmeni zahlasujem za vhodnejsi.
Prosim kde je ten pub?

P4tr1cius

Do 15.3. Som v Blave aj ja. Tož keď sa bude dať, veľmi rád sa zúčastním.

juraj

:) pousmiatia hodne. V tomto pripade nepomozem, okrem 2 miest na obed, v Bratislave poznam len nazvy ulic, a aj tie spocitam na dvoch rukach.

Micho

Hlavne taký podnik, kde sa dá s autom parkovať, a podľa možností bez poplatkov. Celkom dobre sú aj nákupné centrá, kde sú veľké parkoviská. Napr. Aupark, resp. Polus ... Akurát je tam o niečo hlučnejšie.

S.t.a.l.k.e.r.

Mestiansky pivovar na Dunajskej by bol vhodnym miestom, je to kusok od Tesca na Kamennom nam., maju vlastne parkovisko vo dvore, varia vyborne tmave pivo, ktore nie je dosladene a maju uzasne rebierka.  ;D

mesje

Ach jaj, zas mi unikne dalsi termin :-( Budem akurat prec...

STARHAWK

Zatial na dene terminy tiez nemam nic, ak nieco naliehave bude dam vediet. Pokial nebude nieco naozaj prioritnejsie tak sa urcite ukazem.

Co sa podniku tyka, napr ten na zaciatku petrzalky pri ekonomickej ma celkom dobru polohu aj prostredie a aj nealko pivo pre soferov capuju. Parkovat sa mi tam doteraz vzdy podarilo.

Stalker: poprosim udrzuj aktualne info v prvom prispevku nech to je prehladne ked s tu prida viac prispevkov.

Tak sa dufam stretneme v dobrej zostave.

danny01

#9
Tak konecne opat uvidim tie vase xichty  8) Tesim sa! Predbezne mozem na oba (zahlasovane za stvrtok).
Priklanam sa k tomu podniku oproti EU v Petrzalke, tiez som tam zaparkoval bez problemov.
Danny

5o

Zdravím priatelia  ;D, mne tiež vyhovuje najviac štvrtok 15.3. takže som takto aj zahlasoval.
Myšlienka o drahom podniku má svoj význam, minimálne kôli prostrediu. V dákom pajzli sa nebudeme ani počuť, takže radšej si o niečo priplatím za konzumáciu, ale budem v kultivovanom zariadení zo službami na úrovni. Teda aj jedlo aj pitie... Okrem toho ideme sa baviť a nie sa sundať, či?
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 28.02.2012, 00:01:02
Stalker: poprosim udrzuj aktualne info v prvom prispevku nech to je prehladne ked s tu prida viac prispevkov.

Máme ešte dva týždne, termín pripomeniem v pondelok 12. Pokiaľ nikto nemá námietky a nepríde lepší návrh, tak miestom stretnutia bude Prazdroj na Blagoevovej (oproti Ekonomickej univerzite).

hrubko

Ondro ma ukecal, aby som sa tiež ukázal.  Nie som proti žiadnemu navrhovanému miestu , do Deda však môžem ísť pešo  ;D

P4tr1cius

Citace od: Stalker kdy 28.02.2012, 21:24:08
Máme ešte dva týždne, termín pripomeniem v pondelok 12. Pokiaľ nikto nemá námietky a nepríde lepší návrh, tak miestom stretnutia bude Prazdroj na Blagoevovej (oproti Ekonomickej univerzite).

Ako to vyzerá s časom začiatku stretnutia? O koľkej?

pecco

Zrejme to bude po skončení pracovnej doby. Osobne budem v BA čakať už od poobedia.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: P4tr1cius kdy 29.02.2012, 20:38:38
Ako to vyzerá s časom začiatku stretnutia? O koľkej?

Predpokladám, že viacerí nebudú môcť zapichnúť vidly do hnoja pred 15:00-15:30, začiatok by som videl medzi 16:00-16:30.

kamil

14. ani 15. nieje pre mňa ideálny dátum. Ale keďže som z BA, tak by som sa mohol ukázať. V podstate mi je jedno kde to bude, len nech to je miesto kde sa nefajčí a nepáchne to tam cigaretami.

STARHAWK

2 igelitky lega dorazili (podpora akcii) a budu k dispozicii vo Stvrtok

Tak hadam bude hojna ucast

Micho

Ja už zajtra ráno vyrážam na západne Slovensko, takže vo štvrtok sa uvidíme. Možno prídem trochu neskôr (upresním telefonicky Stalkerovi), to záleží od obchodných stretnutí ...   8)

Miesto stretnutia som si našiel na nete: http://www.beerborec.cz/page.php?page=hosp_detail&pub_id=53235
Správne?  ;)

Kde sa tam dá zaparkovať, je to platené?

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 12.03.2012, 18:08:47
Miesto stretnutia som si našiel na nete: http://www.beerborec.cz/page.php?page=hosp_detail&pub_id=53235
Správne?  ;)

Kde sa tam dá zaparkovať, je to platené?

Je to ono, odkaz na to je aj kus vyssie. Parkuje sa vsade naokolo na sidlisku, nemal by si mat problem chytit miesto niekde v blizkosti.

danny01

Citace od: STARHAWK kdy 12.03.2012, 09:59:12
2 igelitky lega dorazili (podpora akcii) a budu k dispozicii vo Stvrtok

Tak hadam bude hojna ucast
? Nieco o com viem, alebo neviem? :) Sediaci si na kabli ziada vysvetlenie :)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 12.03.2012, 20:49:05
? Nieco o com viem, alebo neviem? :) Sediaci si na kabli ziada vysvetlenie :)

Tak veru, asi nevieš, čítaj!

danny01

Precitane - pochopene. Mas u mna pivko  :D

Btw., v ramci Lego hospody, zoberiem aj nieco nonLego? >:D Tak ako minuly rok, zobral by som nejake RC auto a pripadne mozeme vonku pojazdit. Tentoraz budem babyless a tak mam casu hafo.
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 13.03.2012, 08:22:33
Btw., v ramci Lego hospody, zoberiem aj nieco nonLego? >:D Tak ako minuly rok, zobral by som nejake RC auto a pripadne mozeme vonku pojazdit.

Zober nieco, co sa nerozpadne a nebudeme musiet hladat ako tu polo-os v Sade JK...  >:D
To modre Subaru funguje? Pripadne mas nieco este zaujimavejsie?

danny01

Ved prave, ze mam :)
Subaru je aktualne Toyota Celica.
Takze dobijem baterie a doveziem vozovy park :)
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: danny01 kdy 13.03.2012, 13:46:28
Ved prave, ze mam :)
Subaru je aktualne Toyota Celica.

Mal by si sa rozhodnut ci si AFOL, alebo RC modelar... na dvoch stolickach sa sediet neda.  ;D

danny01

#26
Citace od: Stalker kdy 13.03.2012, 14:34:13
Mal by si sa rozhodnut ci si AFOL, alebo RC modelar... na dvoch stolickach sa sediet neda.  ;D

Akoze nie? Lego ma dost moznosti v ramci PF systemu pre realizaciu mojich RC chutok.
Mas ale pravdu, dva taketo konicky su casovo, aj financne narocne. Takze cez den jazdim, v noci stavam  ;D
...a z jedneho RCckara som urobil AFOLa  >:D
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

#27
Vážení, v Prazdroji požadujú zaplatiť zálohu 5€ na osobu, ktorá sa odráta z konzumácie, treba to zaplatiť vopred inak nemáme rezerváciu. Za takýchto okolností nevidím dôvod ísť tam.

Rezervoval som stôl v Mešianskom pivovare na Dunajskej 21, tam to bolo bez problémov. Parkovanie je možné priamo v areáli. Má niekto vážne námietky proti zmene miesta?


http://www.mestianskypivovar.sk/home

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 13.03.2012, 17:05:18
Vážení, v Prazdroji požadujú zaplatiť zálohu 5€ na osobu, ktorá sa odráta z konzumácie, treba to zaplatiť vopred inak nemáme rezerváciu. Za takýchto okolností nevidím dôvod ísť tam.

Rezervoval som stôl v Mešianskom pivovare na Dunajskej, tam to bolo bez problémov. Má niekto vážne námietky proti zmene miesta?


Kde to je presne - adresa, suradnice. Ako sa tam parkuje ?

Nedavno som bol niekde tusim na tej ulici, neviem ci nie Dunajska 24 a parkovat sa ciastocne dalo aj vo dvore (par miest) - tam to myslis ?

Ak tam, tak to by sa dalo ak tam ofsem bude miesto na parkovanie. Minule som chytil akurat jedno posledne

danny01

#29
5EUR/osobu? Podla mna je viac ako pravdepodobne ze by sme ju "skonzumovali" :) Naviac mozeme nahlasit pocet ludi -2 aby sme mali istotu.
Jednanie je to sice hrozne (rozumej Slovenske), ale mam panicku hruzu z parkovania kdekolvek v centre BA. Ta Petrzalka mi prisla super parkovanim, aj moznostou zajazdit si s RC autami (ak mate chut).
Ale niesom proti zmene miesta.
Btw., 7 ludi potrebuje rezervaciu?  ::)
Danny