(cizí) hrad Falckenstein

Založil Aki, 19.06.2006, 14:00:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Tento naprosto skvělý (podle mého snad doposud nejlepší) hrad jsme tady na Kostkách ještě neprobírali.
Sám jsem na něj narazil již před dvěma roky ale stáhnul jsem si jen obrázky k sobě do PC a odkaz jsem si neponechal.
Teprve diskuse na Classic Castle o Chadziho vznikajícím hradě* mi tento odkaz opět přinesla.

Vřele doporučuji prozkoumat snad úplně všechny fotografie. Tento hrad, obsahuje snad vše. Našel jsem tu například mnou nedávno zmiňovaný prevét, naprosto skvělou studnu a mnoho a mnoho dalšího. Za výborný pokládám i fotoseriál z hradního dění!


link
_________________________________
* Pokud jsem dobře pochopil co to tam na té diskusi, v té divné řeči, povídají, tak se Chadzi přiznal, že právě tento hrad se stal největší inspirací k jeho vlastnímu MOCu;)

Jonas

Je to jedna z mnoha nádherných kreací Jojo Koehlera.

Pokud jste ještě nenavštívili jeho stránky, určitě to udělejte. V kategoriích Castle, Town ale i Vigs patří mezi světovou extratřídu.

Zde je jeden z odkazů:
http://www.mocpages.com/folder.php/912

Jonas - Můj Brickshelf

Aki

#2
Citace od: Jonas kdy 19.06.2006, 14:12:59
Je to jedna z mnoha nádherných kreací Jojo Koehlera.
A ano, jméno autora (celým jménem Johannes Koehler) jsem dopsat zapoměl! Díky za doplnění Jonasi.  ;)

chadzi

jojo, uz sem mu i psal jestli mu to neva  :P samozrejme mu dam kredit jakmile bude hrad hotovej  8)  jinak ten jeho hrad je fakt best of co jsem kdy na brickshelfu videl.

JoJo rulez

PS: muj uz momentalne vypada dost odlisne a je i vetsi ;) vecer hodim naky fotky

PPS: spravne je to falckenstein  ;)


chadzi

clovece takova klasika hrad a vubec zadnej ohlas  ::) sou to tady samy kaciri a neznabozi  >:D

:P

Jarmila

Citace od: chadzi kdy 23.06.2006, 08:12:17
clovece takova klasika hrad a vubec zadnej ohlas  ::) sou to tady samy kaciri a neznabozi  >:D

:P

Člověče, úžasem jsem oněmela (což u mne nebývá často  ;D), tak to dost dobře nemohu komentovat. Až to pořádně prokouknu, tak pak snad ...... A taky nejsem hradař.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

#6
Citace od: chadzi kdy 23.06.2006, 08:12:17
clovece takova klasika hrad a vubec zadnej ohlas  ::) sou to tady samy kaciri a neznabozi  >:D
Jestli to není tím, že na tomhle snad nejde nic zkritizovat!  >:D >:D
No ale taky se divím, že je to téměř bez reakcí.  :-\

chadzi

se nedivim, je to tady samej town/train/technic/sw heretic  >:D

;)

rdk

Chcete reakci? ;D

Tady je: Fakt hnusný fotky... 8)

Radical

Fotky nic moc ale MOC náááááádhernej.  :o  :o  :o Zaujal mě ten katapul "na perko" zajímalo jak daleko to může dostřelit  ::)
Old lego , good lego.

chadzi

kaciiiir, upalte ho!!!

ale ne, mas pravdu, moh obcas trochu zaostrit. a hlavne u takovehle kreace bych asi pouzil 'blue screen' a pak tam hodil nejaky CC pozadi. treba jako tady:

http://www.minifig.co.uk/picture.asp?id=3&pID=468

btw trosku selektivni pristup, provokatere  ;)

muzzo

Ty exkrementy pod prevétem jsou nechutný :o ;D

J0hny54

Tak to je fakt moc peknej hrad... Je to az neuveritelny co se da s tim legem udelat... Zajimalo by me, kolik casu stravilo staveni

Panther

Hrad je moc pěknej, ale fotky jsou dost hrozný. Mohl by to nafotit líp a s více detaily. Líbí se mi ten vojenskej tábor pod hradem.