(cizí) Refuse-truck

Založil muzzo, 12.04.2006, 15:03:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

muzzo

Zcela neprávem opomenutý výtvor jednoho geniálního stavitele  :D



Více zde http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=170161

MwK

Tak toto je DOST PREMAKANE!!!!!!! :o :o :o
Na tom je vsetko super...aj ten "kontajnerovi mechanizmus" ktory je v dalsich obrazkoch....
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

ass

Tak to nemá chybu!  :) Detaily všechny vymakaný (stupačky mě dostaly) a funkční taky. Jak jsi vyřešil zatáčení pomocí RCX? Já jsem to taky jednou zkoušel udělat, a docela to šlo, ale vždycky se to po chvíli rozhodilo, protože motůrek se točil o trošičku dýl než bylo potřeba pro jedno zatočení. A tu popelnici bych dole udělal 6w a dal tam kolečka na turntable 2x2. Pak bude taky bez chyby.

BTW proč to tu Peter neukázal už předtím?

otaznik

Citace od: ass kdy 12.04.2006, 16:26:25
Tak to nemá chybu!  :) Detaily všechny vymakaný (stupačky mě dostaly) a funkční taky. Jak jsi vyřešil zatáčení pomocí RCX? Já jsem to taky jednou zkoušel udělat, a docela to šlo, ale vždycky se to po chvíli rozhodilo, protože motůrek se točil o trošičku dýl než bylo potřeba pro jedno zatočení. A tu popelnici bych dole udělal 6w a dal tam kolečka na turntable 2x2. Pak bude taky bez chyby.

BTW proč to tu Peter neukázal už předtím?

Zatáčení je na dálkový ovládání a ne na RCX. Peter měl toho popeláře v poslední hospodě, tak jsme si ho všichni prohlídli naživo.

Jindroush

Přeložím:

všichni = 6% nebo 25% uživatelů (podle úhlu pohledu)  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

ass

Citace od: otaznik kdy 12.04.2006, 16:30:35
Citace od: ass kdy 12.04.2006, 16:26:25
Tak to nemá chybu!  :) Detaily všechny vymakaný (stupačky mě dostaly) a funkční taky. Jak jsi vyřešil zatáčení pomocí RCX? Já jsem to taky jednou zkoušel udělat, a docela to šlo, ale vždycky se to po chvíli rozhodilo, protože motůrek se točil o trošičku dýl než bylo potřeba pro jedno zatočení. A tu popelnici bych dole udělal 6w a dal tam kolečka na turntable 2x2. Pak bude taky bez chyby.

BTW proč to tu Peter neukázal už předtím?

Zatáčení je na dálkový ovládání a ne na RCX. Peter měl toho popeláře v poslední hospodě, tak jsme si ho všichni prohlídli naživo.

Motůrek je připojenej na RCX, který je ovládaný RC?

corelxt

Citace od: Jindroush kdy 12.04.2006, 16:32:50
Přeložím:

všichni = 6% nebo 25% uživatelů (podle úhlu pohledu)  :P

vsichni ucastnici :P

Jonas

Skvělá práce!!!
Designově je to jeden z nejlepších technických modelů, navíc s RCX jednotkou, které jsem viděl. Podle mého názoru snese srovnání s projekty legendární Jennifer Clarkové
http://telepresence.dmem.strath.ac.uk/jen/lego/

Určitě by stálo za to pochlubit se modelem i na Lugnetu v sekci Technic, pokud to už autor neudělal. Každého AFOLa určitě potěší ta dokonalá podoba s autem 6693, které samo o sobě bylo jedním z nejpovedenějších vozidel City 90. let. 

Jonas - Můj Brickshelf

expertik


otaznik

Citace od: ass kdy 12.04.2006, 17:56:06

Motůrek je připojenej na RCX, který je ovládaný RC?

Ne, RCX ovládá jen pohyby týkající se kontejneru. Pohyby vpřed/vzad a zatáčení jsou vyřešeny nezávislými motory.

ass

Citace od: otaznik kdy 12.04.2006, 20:54:13
Citace od: ass kdy 12.04.2006, 17:56:06

Motůrek je připojenej na RCX, který je ovládaný RC?

Ne, RCX ovládá jen pohyby týkající se kontejneru. Pohyby vpřed/vzad a zatáčení jsou vyřešeny nezávislými motory.

Jéé, teď sem se tam znova kouknul a všimnul jsem si těch battery boxů...  ::) ::) ach jo